• Ново
АВТО АЛТЕРНАТОР 0-120-488-191 0120488191 0120488165 ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ

АВТО АЛТЕРНАТОР 0-120-488-191 0120488191 0120488165 ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ

Оценка на клиентот:
DEN 5040.00

Износ
Залиха


АВТО АЛТЕРНАТОР 0-120-488-191 0120488191 0120488165 ЗА "ОПЕЛ" ОПЕЛ
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 70 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 5 KG
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Примена :
"ОПЕЛ" KADETT E КУТИЈА 1.4 јас
"ОПЕЛ" ASTRA F Ван 1.4 јас
"ОПЕЛ" VECTRA НА Hatchback 1.6 јас
"ОПЕЛ" KADETT E Комбо 1.4 јас
"ОПЕЛ" VECTRA НА 1.4 S
"ОПЕЛ" VECTRA НА 1.6 i КАТ
ОПЕЛ ASTRA МК III 1.4 јас
ОПЕЛ CAVALIER МК III Hatchback 1.6 јас
ОПЕЛ КОМБО МК ЈАС 1.2
Оем Референца :
0120488158
0120488159
0120488164
0120488165
0120488190
0120488191
0986034650
0986034651
3472104
3472139
3472604
3472639
3493204
3493714
ЛУКАС LRA00786
ЛУКАС LRA00819
ЛУКАС LRA786
ЛУКАС LRA819
ЛУКАС LRB00131
ЛУКАС LRB131
VALEO 436297
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204072
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204086
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204088
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204100
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204112
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204203
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204314
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204336
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 90348698
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.
Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.
Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.
АВТО АЛТЕРНАТОР 0-120-488-191 0120488191 0120488165 ЗА "ОПЕЛ" ОПЕЛ
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 70 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 5 KG
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Примена :
"ОПЕЛ" KADETT E КУТИЈА 1.4 јас
"ОПЕЛ" ASTRA F Ван 1.4 јас
"ОПЕЛ" VECTRA НА Hatchback 1.6 јас
"ОПЕЛ" KADETT E Комбо 1.4 јас
"ОПЕЛ" VECTRA НА 1.4 S
"ОПЕЛ" VECTRA НА 1.6 i КАТ
ОПЕЛ ASTRA МК III 1.4 јас
ОПЕЛ CAVALIER МК III Hatchback 1.6 јас
ОПЕЛ КОМБО МК ЈАС 1.2
Оем Референца :
0120488158
0120488159
0120488164
0120488165
0120488190
0120488191
0986034650
0986034651
3472104
3472139
3472604
3472639
3493204
3493714
ЛУКАС LRA00786
ЛУКАС LRA00819
ЛУКАС LRA786
ЛУКАС LRA819
ЛУКАС LRB00131
ЛУКАС LRB131
VALEO 436297
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204072
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204086
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204088
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204100
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204112
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204203
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204314
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 1204336
ОПЕЛ/ "ОПЕЛ" 90348698
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.
Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.
Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Карактеристики

Објектот Должина:
22
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
0120488190 0120488191 1204100
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Висина:
14
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
5kg
Осветленост Дел Број:
0120488190 0120488191 1204100
Другиот Дел Број:
0120488190 0120488191 1204100
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
70

Производи во категоријата

28V 55A ALTERNAOR JFZ255162 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА

DEN 5760.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ255162 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈАПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ255162 Примена : ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

28V 55A ALTERNAOR JFZ2553000

DEN 5760.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ2553000Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ2553000 Апликација : 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

НОВИ 24V 150A АЛТЕРНАТОР A009TU5591A A009TU5591 A9TU5591A A9TU5591 ЗА SCANIA

DEN 28800.00

НОВИ 24 V 150 A АЛТЕРНАТОР A009 TU5591 A A009 TU5591 A9 TU5591 A A9 TU5591 ЗА SCANIAПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 150 AИзлез тестирани : 25.6 VНето Тежина : 18 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референтен : ЗА МИЦУБИШИ A009 TU5591 ЗА МИЦУБИШИ A009 TU5591 A ЗА МИЦУБИШИ A9 TU5591 ЗА МИЦУБИШИ A9 TU5591 A ЗА SCANIA 1536236 ЗА SCANIA 1777301 ЗА SCANIA 1777466 ЗА SCANIA 571472 ЗА SCANIA SC0571472Примена : ЗА SCANIA К серија 400 440 480

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124315013 0124325088 SG9B078 045903023A ЗА АУДИ СЕДИШТЕ, ШКОДА ФОЛКСВАГЕН

DEN 6000.00

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124315013 0124325088 SG9 B078 045903023 A ЗА АУДИ СЕДИШТЕ, "ШКОДА" ФОЛКСВАГЕНПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 70 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПРИМЕНА : ЗА AUDI A3 1.9 TDI 0003 ЗА СЕДИШТЕ Arosa 1.4 TDI 9804 ЗА СЕДИШТЕ Кордоба 1.4 TDI 0205 ЗА СЕДИШТЕ Кордоба 1.7 SDI 9799 ЗА СЕДИШТЕ Кордоба 1.9 SDI 0205 ЗА СЕДИШТЕ Толедо II 1.9 TDI (1 M2) ВО 9904 ЗА СЕДИШТЕ Толедо II 2.3 V5 (1 M2) 9900 ЗА "ШКОДА" Fabia 1.4 TDI 0307 ЗА "ШКОДА" Fabia 1.9 SDI 99 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 SDI 9805 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 0005 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Фокс 1.4 TDI (5 Z1) 05 ЗА ФОЛКСВАГЕН Голф IV 1.9 SDI 98 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба 1.9 TDI ВО 9804 ЗА ФОЛКСВАГЕН Поло 1.4 TDI 0205Оем Референца : ЗА BOSCH 0124315001 ЗА BOSCH 0124315013 ЗА BOSCH 0124315032 ЗА BOSCH 0124325001 ЗА BOSCH 0124325012 ЗА BOSCH 0124325088 ЗА BOSCH 0124325101 ЗА BOSCH 0124325131 ЗА BOSCH 0124515010 ЗА BOSCH 0124515022 ЗА BOSCH 0124515117 ЗА BOSCH 0986041480 ЗА BOSCH 0986041490 ЗА BOSCH 0986041860 ЗА BOSCH 0986042700 ЗА BOSCH B120416520 B ЗА HITACHI LR1120701 ЗА ЛУКАС LRB00473 ЗА ЛУКАС LRB00474 ЗА ЛУКАС LRB00475 ЗА ЛУКАС LRB473 ЗА ЛУКАС LRB474 ЗА ЛУКАС LRB475 ЗА VALEO 2542237 ЗА VALEO 2542237 A ЗА VALEO 2542237 D ЗА VALEO 2542245 ЗА VALEO 2542245 C ЗА VALEO 2542461 ЗА VALEO 2542461 A ЗА VALEO 437395 ЗА VALEO 439312 ЗА VALEO SG12 B015 ЗА VALEO SG12 B090 ЗА VALEO SG8 B013 ЗА VALEO SG9 B015 ЗА VALEO SG9 B078 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903028 E ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903029 G ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 028903030 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903018 P ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903023 K ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903023 L ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903023 Q ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903023 R ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903023 S ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 038903024 D ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 045903023 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 045903023 A ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 045903023 B ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 06 B903018 HXВи благодариме за запирање од страна и да бидат сигурни да ја посетите нашата продавница и берзански аукции

НОВ ВИСОКА МОЌНОСТ 12V 160A АЛТЕРНАТОР 421000-004 421000-0040 421000-0042 421000-0043 5170847AA ЗА DODGE ЏИП

DEN 6720.00

100% НОВ ВИСОКА МОЌНОСТ 12 V 160 A АЛТЕРНАТОР 421000004 4210000040 4210000042 4210000043 5170847 AA ЗА DODGE ЏИППерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 160 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПримена : ЗА DODGE DURANGO 3.7 L(226) V6 20042006 ЗА DODGE DURANGO 4.7 L(285) V8 20012006 ЗА ЏИП КОМАНДАНТ 3.7 L(226) V6 2006 година ЗА ЏИП КОМАНДАНТ 4.7 L(285) V8 2006 година ЗА JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 L(226) V6 20052006 ЗА JEPP СЛОБОДА 3.7 L(226) V6 20032006Оем Референтен : ЗА CHRYSLER 5170847 AAЗА CHRYSLER 56029914 AAЗА DENSO 4210000040ЗА DENSO 4210000041ЗА DENSO 4210000042ЗА DENSO 4210000043

НОВИ 12V АЛТЕРНАТОР ГЕНЕРАТОР 27060-0A120 270600A120 104210-3620 ЗА LEXUS ES330 2006-2005 2004 ГОДИНА ЗА TOYOTA CAMRY 3.0 L 3.3 L

DEN 7200.00

НОВИ 12 V АЛТЕРНАТОР ГЕНЕРАТОР 270600 A120 270600 A120 1042103620 ЗА LEXES330 20062005 2004 ГОДИНА ЗА TOYOTA CAMRY 3.0 L 3.3 LПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : LEXES330 3.3 L 20042006 RX330 3.3 L 20042006 TOYOTA CAMRY 3.0 L 20042006 CAMRY 3.3 L 2004 HIGHLANDER 3.3 L 2004 до 2007 годинаОем Референца : DENSO 1042103620 DENSO 1042103790 DENSO 1042104180 DENSO 1042104190 ТОЈОТА 270600 A120 ТОЈОТА 270600 A140 ТОЈОТА 2706020270 ТОЈОТА 2706020310100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе winwin соработка.

28V 55A ALTERNAOR JFZ255163 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА ЗА ОМАН

DEN 5760.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ255163 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА ЗА ОМАНПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ255163 Примена : ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА ЗА ОМАН 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

ВИСОК КВАЛИТЕТ АЛТЕРНАТОР 104210-4010 104210-4011 104210-4012 ЗА LAND ROVER

DEN 7200.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ АЛТЕРНАТОР 1042104010 1042104011 1042104012 ЗА LAND ROVERПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 150 AИзлез тестирани : 13.6 VНето Тежина : 7 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПримена : ЗА LAND ROVERRange Rover 3.6 TD 100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.ВИСОК КВАЛИТЕТ АЛТЕРНАТОР 1042104010 1042104011 1042104012 ЗА LAND ROVERПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 150 AИзлез тестирани : 13.6 VНето Тежина : 7 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПримена : LAND ROVERRange Rover 3.6 TD 100% квалификувани производи100% атрактивна цена100% искрена службаЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.Ние, исто така, имаат почеток и alternators за сите марки и модели,производи вклучуваат БОШ, DELCO, FORD, HITACHI, ЛУКАС, МИЦУБИШИ, NIPPONDENSO, VALEO, MARELLI, MANDO серија на производи, со добар квалитет и конкурентна цена.

НОВИ 12V 90A АВТО АЛТЕРНАТОР 0123330001 0123335006 A13VI135 A13VI170 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ 190E E320

DEN 5760.00

НОВИ 12 V 90 A АВТО АЛТЕРНАТОР 0123330001 0123335006 A13 VI135 A13 VI170 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ 190 E C200Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПримена : МЕРЦЕДЕСБЕНЦ 190 E 19911994 2.3 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ C280 19941996 2.2 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ C230 1997 2000 2.3 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ C280 19941997 За 2,8 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E300 D E300 DT 1994 2000 3.0 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ E320 19941997 3.2 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ S350 D 19941996 3.5 L МЕРЦЕДЕСБЕНЦ SLK 230 1998 2000 2.3 L Оем Референца : 0091540202 0123320044 0123330001 0123335002 0123335003 0123335006 0986038160 0986038170 0986038173 0986041450 ЛУКАС LRB00193 ЛУКАС LRB00217 ЛУКАС LRB193 ЛУКАС LRB217 VALEO A13 VI100 VALEO A13 VI135 VALEO A13 VI170 VALEO A13 VI176 VALEO A13 VI186 VALEO A13 VI220

НОВ АЛТЕРНАТОР ЗА DODGE 11239 0124525129 56028732AC

DEN 6240.00

100% НОВ АЛТЕРНАТОР ЗА DODGE 11239 0124525129 56028732 ACПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 136 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПримена : DODGE RAM меморија МАГНЕТИ 6.7 L(408) L6 (Дизел) 20072009Оем Референца : 01245251290124525156AL6442 NAL6442 XChrysler 56028732 ACChrysler 56028732 ADЛестер 11239WAI 1313701 BO

НОВИ 12V 150A АЛТЕРНАТОР 1042105361 1042101470 104210147 LR011231 LR023405 LR023421 LR065246 LR065865 DENDAN1103 ЗА LAND ROVER

DEN 8640.00

НОВИ 12 V 150 A АЛТЕРНАТОР 1042105361 1042101470 104210147 LR011231 LR023405 LR023421 LR065246 LR065865 DENDAN1103 ЗА LAND ROVERПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 150 AНето Тежина : 8 KGРЕФЕРЕНЦА БР...

НОВИ 12V АВТО АЛТЕРНАТОР 102211-8230 1022118430 51709133 63377006 ЗА FIAT LANCIA

DEN 6000.00

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 1022118230 1022118430 51709133 63377006 ЗА FIAT LANCIAПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 75 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : 0986049081 1022118230 1022118430 1022118440 46843091 51709133 51714794 63377006 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

АЛТЕРНАТОР 012317537959 12317537962 12317540993 12317540994 LRA03023 LRA3023 2542918 2543294 437529 439537 TG17C027 TG17C027B

DEN 12000.00

АЛТЕРНАТОР 012317537959 12317537962 12317540993 12317540994 LRA03023 LRA3023 2542918 2543294 437529 439537 TG17 C027 TG17 C027 B12 V 180 AЗА BMW 545i 2005 4.4 Литарски V8 4398 CC 2004 4.4 Литарски V8 4398 CC 645 Ci 2005 4.4 Литарски V8 4398 CC 2004 4.4 Литарски V8 4398 CC 745i 2005 4.4 Литарски V8 4398 CC 2004 4.4 Литарски V8 4398 CC 2003 4.4 Литарски V8 4398 CC 2002 4.4 Литарски V8 4398 CC 745 Li 2005 4.4 Литарски V8 4398 CC 2004 4.4 Литарски V8 4398 CC Х5 2006 4.8 Литарски V8 4837 CC 2006 4.4 Литарски V8 4398 CC 2005 4.8 Литарски V8 4837 CC 2005 4.4 Литарски V8 4398 CC 2004 4.8 Литарски V8 4837 CC 2004 4.4 Литарски V8 4398 CC

НОВИ 12V ВОДА-КУЛ АЛТЕРНАТОР A0001501650 A0001500850 10480403 10480407 0001500850 0001501650 ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ C200 E200

DEN 19200.00

НОВИ 12 V ВОДАКУЛ АЛТЕРНАТОР A0001501650 A0001500850 10480403 10480407 0001500850 0001501650 ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ C200 E20012 V 190 AЕДНА ГОДИНА WARRENTYРЕФЕРЕНЦА АЛТЕРНАТОР ОЕМ БРОЈЗА BOSCH 0986048990 ЗА BOSCH 4899 ЗА ДЕЛФИ 10480404 ЗА ДЕЛФИ 10480408 ЗА ЛУКАС LRA02162 ЗА ЛУКАС LRA2162 ЗА МЕРЦЕДЕС 0001501750 ЗА МЕРЦЕДЕС 0001502450 ЗА МЕРЦЕДЕС 0001502550 ЗА МЕРЦЕДЕС A0001501750 ЗА МЕРЦЕДЕС A0001502550 ЗА ДЕЛФИ 10480403 ЗА ДЕЛФИ 10480407 ЗА ЛУКАС LRA02073 ЗА ЛУКАС LRA2073 ЗА МЕРЦЕДЕС 0001500850 ЗА МЕРЦЕДЕС 0001501650 ЗА МЕРЦЕДЕС A0001500850 ЗА МЕРЦЕДЕС A0001501650

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР ЗА ФОЛКСВАГЕН 0124325004 0986041230 074903025K

DEN 6000.00

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР ЗА "ФОЛКСВАГЕН" 0124325004 0986041230 074903025 KПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 7 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПримена : ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Калифорнија 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 (70) ВО 2461ccm AET 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 70 2461ccm AET 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 2461ccm AHY 9800 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Caravelle 2.5 TDI 70 ВО 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 28 2.5 SDI 2459ccm AGX 9801 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 28 2.5 TDI 2459ccm AHD 9899 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 28 2.5 TDI 2459ccm ANJ 99 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 28 2.5 TDI 2459ccm APA 9901 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 35 2.5 SDI 2459ccm AGX 9801 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 35 2.5 TDI 2459ccm AHD 9899 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 35 2.5 TDI 2459ccm ANJ 99 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 46 2.5 SDI 2459ccm AGX 9801 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 46 2.5 TDI 2459ccm AHD 9899 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 46 2.5 TDI 2459ccm APA 9901 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН LT 46 2.5 TDI 2459ccm ANJ 9906 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 (70) ВО 2461ccm AET 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 70 2461ccm AET 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI 70 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI 70 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI 70 2461ccm AHY 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI 70 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Multivan 2.5 TDI 70 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 (70) ВО 2461ccm AET AVT APL 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 70 2461ccm AET AVT APL 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 Syncro 70 2460ccm AEU 9801 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) 2461ccm AYC 0103 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AYC 0103 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AJT 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm ACV 9803 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI (70) ВО 2461ccm AUF 9903 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI 70 2461ccm AXG 0003 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.5 TDI 70 2461ccm AHY 9800 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ФОЛКСВАГЕН Транспортер 2.

12V АВТО АЛТЕРНАТОР ЗА HOLDEN 0120488314 0-120-488-314

DEN 5280.00

12 V АВТО АЛТЕРНАТОР ЗА HOLDEN 0120488314 0120488314Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 55 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5 KGГаранцијаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : HOLDENОем Референца : BXH1236 A01204883140120488314ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

28V 35A ALTERNAOR JFZ235161 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА

DEN 5760.00

28 V 35 A ALTERNAOR JFZ235161 ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈАПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 35 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ235161 Примена : ЗА WEICAI WD615 СЕРИЈА 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

28V 55A ALTERNAOR JFZ2550208

DEN 5760.00

28 V 55 A ALTERNAOR JFZ2550208Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 28 V 55 AИзлез тестирани : 28.8Ротација : Г.С.Нето Тежина : 5 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 1 до 15 дена според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : JFZ2550208 Апликација : 100% искрена служба 100% атрактивна цена 100% квалификувани производи со ВИСОК КВАЛИТЕТ во СОГЛАСНОСТ со НАШИТЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

НОВИ 12V АВТО АЛТЕРНАТОР 0124525055 0986047150 2721540002 11215 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK КЛАСА ОД 3,5 L

DEN 10560.00

НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 0124525055 0986047150 2721540002 11215 ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK КЛАСА ОД 3,5 LПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 150 AИзлез тестирани : 12.8 VРотација : Г.С.Нето Тежина : 7 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : BOSCH 0124525055 БОШ 0986047150 ЛУКАС LRA02845 ЛУКАС LRA2845 МЕРЦЕДЕС 2721540002 МЕРЦЕДЕС A2721540002 Апликација : МЕРЦЕДЕС БЕНЦ C КЛАСА 2.5 L 20062009 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ C КЛАСА 3.0 L 20062008 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ C КЛАСА ОД 3,5 L 20062009 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK КЛАСА ОД 3,5 L 20062009 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SLK КЛАСА 3.0 L 20062009 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SLK КЛАСА ОД 3,5 L 20052009 ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea...

НОВИ 12V АЛТЕРНАТОР 63320218 63321342 0986044621 63341238 ЗА ROVER

DEN 5664.00

НОВИ 12 V АЛТЕРНАТОР 63320218 63321342 0986044621 63341238 ЗА ROVERПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 65 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 5 KGГаранција : Време на испорака : 115days според количинатаБЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : ЗА MG јас zr 105 1.4 1396ccm 14 K4 F 0105 ЗА MG јас zr 160 1.8 16 V 1796ccm 18 K4 K 0105 ЗА MG ZS 105 1.4 1396ccm 14 K4 F 0105 ЗА MG ZS 110 1.6 1589ccm 16 K4 F 0305 ЗА ROVER 100 1.1 1119ccm 9697 ЗА ROVER 114 1.4 јас 16 V 1396ccm K16 9697 ЗА ROVER 114 1.4 јас 16 V ВО 1396ccm K16 9697 ЗА ROVER 211 1.1 (RF) 1119ccm 11 K2 D 9800 ЗА ROVER 214 1.4 Si 16 V 1396ccm K16 9500 ЗА ROVER 216 Si 1.6 16 V 1589ccm 16 K4 F 9500 ЗА ROVER 218 1.8 јас 16 V 1795ccm 18 K4 K 9500 ЗА ROVER 25 1.1 1120ccm 44 KW 9904 ЗА ROVER 416 Si 1.6 1590ccm 16 KF4 D16 Y2 9500 ЗА ROVER 416 Si 1.6 16 V 1589ccm 9500 ЗА ROVER 418 1.8 јас 16 V 1795ccm 18 K4 K 9698 ЗА ROVER MGZR 1.8 16 V 1796ccm 18 K4 F / К 01Оем Референца : 0986044621ЗА ЛУКАС LRB00221 ЗА ЛУКАС LRB00314 ЗА ЛУКАС LRB221 ЗА ЛУКАС LRB314 ЗА ROVER GNU2478 ЗА ROVER YLE101520 ЗА FIAT / MARELLI 63320218 ЗА FIAT / MARELLI 63321238 ЗА FIAT / MARELLI 63321342 ЗА FIAT / MARELLI 63341238Ви благодариме за запирање од страна и да бидат сигурни да ја посетите нашата продавница и берзански аукции

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124415005 0986042750 6204141 R1530041 ЗА ОПЕЛ ОПЕЛ

DEN 6336.00

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124415005 0986042750 6204141 R1530041 ЗА "ОПЕЛ" ОПЕЛПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 8 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : ЗА "ОПЕЛ" Astra F 2.0 DTI 9900 ЗА "ОПЕЛ" Astra G 2.0 DTL 9800 ЗА "ОПЕЛ" Омега Б 2.0 TD 16 V 9799 ЗА ОПЕЛ Zafira 2.0 ДИ 99 ЗА ОПЕЛ Zafira 2.0 DTI 00Оем Референца : 0124415005 0986042750 ЗА ЛУКАС LRB00408 ЗА ЛУКАС LRB408 ЗА VALEO 437496 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 10457917 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493814 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493815 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204005 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204006 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204141 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90413762 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90444194 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90561168 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9117934 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175803 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175952 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9512789 ЗА ОПЕЛ / "ОПЕЛ" R1530041НОВИ АЛТЕРНАТОР 0124415005 0986042750 6204141 R1530041 ЗА "ОПЕЛ" ОПЕЛПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 100 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 8 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈАВреме на испорака : 115days според количинатаПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАПримена : "ОПЕЛ" Astra F 2.0 DTI 9900 "ОПЕЛ" Astra G 2.0 DTL 9800 "ОПЕЛ" Омега Б 2.0 TD 16 V 9799 ОПЕЛ Zafira 2.0 ДИ 99 ОПЕЛ Zafira 2.0 DTI 00Оем Референца : 0124415005 0986042750 ЛУКАС LRB00408 ЛУКАС LRB408 VALEO 437496 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 10457917 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493814 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 3493815 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204005 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204006 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 6204141 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90413762 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90444194 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 90561168 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9117934 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175803 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 93175952 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" 9512789 ОПЕЛ / "ОПЕЛ" R1530041

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР 0124325016 0986044390 037903025K 037903025R ЗА СЕДИШТЕ, ШКОДА АУДИ

DEN 6144.00

НОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР 0124325016 0986044390 037903025 K 037903025 R ЗА СЕДИШТЕ, "ШКОДА" АУДИПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : BOSCH 0124325016 БОШ 0986042630 БОШ 0986044390 VALEO SG9 B016 "ФОЛКСВАГЕН" 037903025 K "ФОЛКСВАГЕН" 037903025 RНОВИ АВТО АЛТЕРНАТОР 0124325016 0986044390 037903025 K 037903025 R ЗА СЕДИШТЕ, "ШКОДА" АУДИПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез тестирани : 12.8 VНето Тежина : 6 KGГаранција : БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 115days според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈАОем Референца : BOSCH 0124325016 БОШ 0986042630 БОШ 0986044390 VALEO SG9 B016 "ФОЛКСВАГЕН" 037903025 K "ФОЛКСВАГЕН" 037903025 R

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.