• Ново
Balsamine Ниво Агол Удар diy занает удар дупка перфоратор хартија машина втиснување cortador de papel де бележник FreeShip

Balsamine Ниво Агол Удар diy занает удар дупка перфоратор хартија машина втиснување cortador de papel де бележник FreeShip

Оценка на клиентот:
DEN 456.96
DEN 334.00 -27 %

Износ
Залиха

Balsamine Ниво Агол Удар diy занает удар дупка перфоратор хартија машина втиснување cortador de papel де бележник Ставка опис Про, цена значи : 1 компјутер од Balsamine Ниво Агол Удар (Сакате други обрасци или повеќе секачи, ве молиме контактирајте со нас) Боја : Мулти-боја, светли Материјал : ABS+алуминиумски Produt големина : 83mm*78mm*58mm околу Печати Papttern големина : прибл 2cm * 2cm Моделирање : роман и единствен, многу цветни дезени се достапни
Како да се користи занает хартија punchers?
1. одберете го моделот ви се допаѓа, и вметнете ја хартија во перфоратор
2. притиснете го перфоратор
3. отстрани перфоратор, и ќе видите patter на хартија
1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број . Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ). Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина .
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3) Ние ќе рефундирање на вашите целосната исплата по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, откако купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Карактеристики

Број На Модел На:
Balsamine Ниво Агол Удар

Производи во категоријата

Најголемиот дел евтини голф divot алатка/поправка алатка со топката за напредок--100/set

DEN 11040.00

Кориснички divot алаткаГолемина : 80mm*32милиметри*4mm, топката маркер : беа 25,5 мм*1.5 mmМатеријал : divot алатка : цинк, топката маркер : железоИмаме предници во парк...

10pcs Снегулка/Круна/Music/Дрвја/Животните Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Монистра Pendant Одлуки DIY Занает

767.52 -20 % DEN 614.00

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 10 парчиња (тие ќе бидат испратени од страна на случаен избор,ако треба наведете калапи,ве молиме дозволете ни порака откако сте се купи)Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

12 Дизајни Cabochon Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Одлуки DIY Занает

623.52 -30 % DEN 436.00

Тоа е одлично за DIY изработка на накит,вкупно 12 дизајни во еден калапСостојба : 100% Сосема новКоличина : 1 парчеЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

4pcs/set Обетки Cabochon Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Монистра Одлуки DIY

191.52 -20 % DEN 153.00

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 4 парчињаЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10pcs/Set Облаците/Самовила/Зло/Star/Месечината Cabochon Силиконски Калап Калап За Епоксидна Смола Накит Бисери на Одлуки

911.52 -30 % DEN 638.00

Тоа е одлично за DIY изработка на накитСостојба : 100% Сосема новКоличина : 10 парчињаЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Класичен ( 7 Совети ) амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори Стапче Машина Hot fix Железо На Кристал Грејач DIY Алатки ( БЕСПЛАТЕН Дар )

DEN 1247.52

Опис На ПроизводотАпликатори СтапчеПромоција : ** Бесплатен Дар ** : Кристално Јасна ss6 , 720 персонални компјутери...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.