• Ново
100PCS/МНОГУ 40*43cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

100PCS/МНОГУ 40*43cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

Оценка на клиентот:
DEN 3456.00
DEN 3110.00 -10 %

Износ
Залиха


Опис на производот Дебелина : 0.075 ММ;
Надворешни димензии : 400 * 430 MM;
Внатре Големина : 390 * 410 MM;
Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;
Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 5-10ММ; Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.17track.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќен шопинг

Карактеристики

Тип:
Торба
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Големина:
40X43CM
Број На Модел На:
40X43CM

Производи во категоријата

Рамената раководство Мулти-се Користи Алатки Ранец Трајни Поправка Комплет Оксфорд крпа Платно се згусне на електрични пакет DB012

1476.48 -25 % DEN 1107.00

Рамената раководство Мултисе Користи Алатки Ранец Трајни Поправка Комплет Оксфорд крпа Платно се згусне на електрични пакет HDB012

Мултифункционален Трајни Платно Алатка Џебови Градинарство Чистење Домашни Алатка Џебови Алатка Торба со Рефлексија Лента Алатка BeltDB008

879.36 -40 % DEN 528.00

Мултифункционален Трајни Платно Алатка Џебови Градинарство чистење домашни алатка џебови алатка торба со рефлексија лента DB008Ставка ОписМатеријал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 34 X24 cm

20PCS/МНОГУ 40*43cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

806.40 -10 % DEN 726.00

Опис на производот Дебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ; Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

100PCS/МНОГУ 28*38cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

1996.80 -10 % DEN 1797.00

Опис на производот Дебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 280 * 380 MM;Внатре Големина : 270 * 360 MM;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ; Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

LAOA Мултифункционален Алатка Торба Голем Капацитет Згусне Професионална Поправка Алатки Торба 12inch 14inch 18inch Гласник Раководство Торба

2783.04 -50 % DEN 1392.00

LAOA Алатка Торба,Водоотпорен носатотпорни, Три Модели : 12inch ,14inch ,18inch Погоден за различни услови за работа.12inch Алатка Торба Бренд : LAOA Модел : LA212807 Големина : 300*230*220mm Материјал : 600 D оксфорд ткаенина Тежина : 0.74 kg14inch Алатка Торба Бренд : LAOA Модел : LA212804 Големина : 340*240*250mm Материјал : 600 D оксфорд ткаенина Тежина : 1.06 kg18inch Алатка Торба Бренд : LAOA Модел : LA212808 Големина : 450*270*280mm Материјал : 600 D оксфорд ткаенина Тежина : 1.32 kgЗОШТО ДА СЕ ИЗБЕРЕ? 1.14" и 18" Алатка Торба Има 18 Џебови,ќе се Стави во повеќе алатки...

Нови LAOA Мултифункционален Гласник Торба Крстот Тело Електричар Хардвер Механичар е Платно Алатка Кеси За Продавница Алатки

1918.56 -25 % DEN 1439.00

Забелешка : Алатката торба без никакви алатки, алатки за само прикаже ефектЗа Производите1.Фабриката контрола стандард е супериорен во однос на домашните и меѓународните стандарди.ние да се потрудиме да се задоволат клиент е подготвен и побарувачката на квалитет.2.Ќе го добиете она што го плаќаат.Сите производи се вистински опис во нашата продавница.Ве молиме прочитајте опис на производот внимателно.3.Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе високо квалитетни стоки и услуги.За ПлатиПоддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар)、 Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн.За Превозот1.По потврдувањето на нарачката, Ние ќе го испратам мојот пратката во рок од 72 часа (Освен одмор)...

100PCS/МНОГУ 30*40cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

2438.40 -10 % DEN 2195.00

Опис на производот Дебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 300 * 400 MM;Внатре Големина : 290 * 380 MM;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ; Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.