• Ново
TA820.213C.2, рачката бар собранието за помошни спојки за Foton lovol трактор

TA820.213C.2, рачката бар собранието за помошни спојки за Foton lovol трактор

Оценка на клиентот:
DEN 1439.52
DEN 1296.00 -10 %

Износ
Залиха


Дел име : рачка
за помошни спојки
Дел број : TA820.213 C.2

Карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AGRITALK
Материјал:
леано железо
Број На Модел На:
TA820.213C.2
is_customized:
No

Производи во категоријата

DC 12V 24V 150W TPA3116D2 Моно Канал, со Дигитална Моќ Аудио Засилувач Одбор Двојна бустер систем XH-M545 за автомобил

DEN 517.44

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на DC 12 V 24 V 150 W TPA3116 D2 Моно Канал, со Дигитална Моќ Аудио Засилувач Одбор Двојна бустер систем XHM545 за автомобилНови Донесе Двојно Бустер Систем, Широк Спектар, Моќ Силна.Име на производ : TPA3116 D2Чип за заштита : overvoltage, undervoltage, прегревање,DC Откривање , краток спојНапон : DC1224 VИзлезна моќност : МАКС 150 Wмоќ ефикасност : >90%звучен канал : Моно Канал ИзлезГолемина на : 107*73*27 ммТежина : 124gЗа повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

Оригинална Про'skit PD-372 Мини менгеме на назад Клупата работната маса Заменик Клупата за DIY Накит Занает мувла Фиксна Поправка Алатка

DEN 397.92

Оригинална Про'skit PD372 Мини менгеме на назад Клупата работната маса Заменик Клупата за DIY Накит Занает мувла Фиксна Поправка АлаткаОпис на производот Карактеристики на Светлина и издржливи полипропилен изградба Цинк галвански се справи, завртка вилици и заклучување гром Max Вилица отворање : 40mm Вшмукување база костец безбедно на било каква рамна мазни површини Идеални за мали работи, како што се хоби, занает, моделирање на објекти и повеќе...

Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење 22 1 Комплет за Поправка Отвори LCD Екран Алатка во Собата За Мобилен Телефон Мобилен Таблета Алатка

209.76 -20 % DEN 168.00

Карактеристики : 1 Бренд нови поправка алатка за поставување2 Мала тежина,погодно за носење3 Со овие поправка tools, ќе бидете во можност лесно да се размонтираат вашиот телефони4...

10 компјутери/многу Замена Тример Четка Машина за Гориво Филтер Цевка Цевка Со Резервоарот Филтер За STIHL FS120 FS200 FS250 FS300 топла

DEN 166.08

Хром Внатрешно Гориво ФилтерБоја : Како на сликата шоуСостојба : 100% Сосема НовКоличина : 10 компјутериМатеријал : Висок Квалитет На Хром ФинишГолемина : 8mm 5 / 16Карактеристики1.Вистински Стаклена Цевка2.40 Micron Елемент3.Едноставен За Инсталација & Чисти4.Целосна Гаранција5.За Дизел гориво филтер се користи за да се филтрираат штетни нечистотии и влага на гориво систем, заштита на нормална работа на моторот, намалување носат и да се избегне метеж, подобрување на моторот живот.Fitement : Погоден за повеќето возилаПакетот вклучува : 1 x Хром Внатрешно Гориво ФилтерИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

ТФ-картичка MP3 декодерот одбор со 2W моќ декодирање модул 3.7-5V мешани моно репродукција со меморија

DEN 27.84

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис ТФкартичка MP3 декодерот одбор со 2 W моќ декодирање модул 3.75 V мешани моно репродукција со меморија Топло прашува : Почитувани купувачот, Нашите најевтиниот превоз Економска категорија логистика (Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја,ве молиме изберете Стандардна категорија логистика, ако сакате целосна следење информации...

1PC 1960/2030/2230/2530/2830/3030 Муцката Ракав за Пневматски Иглички Пиштол Додатоци Воздух Nailing Алатка

1008.00 -5 % DEN 958.00

Различни nozzels одговараат за различни спојувач Контакт со нас пред да ја купите.1960 / 2030 / 2230 / 2530 / 2830 / 3030 се компатибилни.​Ова е цената за едно парче, ве молам оставете ме порака кој модел ќе го сакаат !!

1pc Чиста Никел Плоча Лист Фолија 0.3 Дебелина 100x200mm Индустрија Алатки Температура Отпор

324.00 -40 % DEN 194.00

BI0003232Спецификација : Бренд новиМатеријал : НикелБоја : сребренаГолемина : прибл.0.3 mm x 100mm x 200mmДебелина : прибл.0.3 mmФункција : Има добри и антиоксидантна активност.Отпорност на корозија и Температура отпор.Се користи во различни алкално отпор, опрема за производство на трајно магнетни материјали, electroplating и катализатор итн.Пакет се вклучени : 1pc x Никел фолија плочаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Personalizzato rilievo ди riscaldamento elettrico 220 v един 3m лепило del силикони riscaldatore 300x300mm fabbricazione

3359.52 -5 % DEN 3192.00

300*300мм 600 W 220 V Основна спецификација : demension : 300*300мм напон : 220 V Моќност : 600 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

25mmx1m 100W 220V Висок квалитет флексибилни Силикони Греење појас топлина следење појас Силиконска Гума Цевка Грејач водоотпорен флексибилни

DEN 2399.52

Основна спецификација : demension : 25мм*1 M напон : 220 V Моќност : 100 WПосебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

Бесплатен Превозот течни пополнување на машина(0-1000ml)+нова пристигне +пневматски+бесплатен превозот+нерѓосувачки челик

DEN 57600.00

Објектот спецификитеБрој на модел : DLУправувано Од Лице Тип : ПневматскиСостојба : Новаis_customized : ДаТип : Пополнување На МашинаМоќност : 0.1Пакување Тип : ШишињаАвтоматско Одделение : ПолуАвтоматскиБренд Име : ДОСТАВПримена : Другипополнување материјал 01 : течнипополнување материјал 02 : semifluidмотив моќ : пневматскипополнување way01 : автоматскипополнување way02 : педалатаматеријал 01 : нерѓосувачки челикматеријал 02 : 304style01 : хоризонталнаstyle02 : вертикалнаСо цел да се овозможи најдобро е погодна машина за вас , Кога го стави на ред ,ве молиме приложи одговорите на следново прашање и вашата email ID внимателно.1)ве молиме да ни кажете на вашите пополнување опсег(дозата)Како што 50мл, 100ml,300ml,500ml,1000ml,5000ml2)ве молиме опишете го вашиот производ во детали...

BF-III Филмот Дува Машина Ширина Детектор (ширина 52cm)

DEN 6672.00

Удар Мембрана Ширина Контролер / Висока Прецизност Ширина КонтролерBFIII Филмот Дува Машина Ширина ДетекторМесто на Потекло : КинаБрој на модел : BFIIIШирина : 28 / 52cm (изборен)Соодветни Индустрии : за користење на видови на филмот дува машинаКарактеристики : Тоа е воведен од германскиот инфрацрвени сензори напредна технологија, која може да се открие широчината на филмот, заедно со домашните предност во оваа област, да се развијат и порака на третата генерација на "висока прецизност ширина следи." Таа користи инфрацрвени сензори за да ги детектира, само да се стави на сензори надвор филмот, тогаш тоа може да се детектира автоматски големината на филмот, но и прилагодени заголем број на филмот дува машина, како што е употребата на неконтактирајте со тестирање на филмот големина, па тоа не е лесно да се оштети ако се работи за годините,висока прецизност, неконтакт начин со контрола на електромагнетниот вентил, и тоа е изграденаво електромагнетниот вентили и гас (струење контрола вентил), изработка на инсталација,работата е многу едноставна, подолг живот, е идеален за разнесени филмска индустрија.Работи На Принцип : Во текот на дува процес, воздухот истекување може да се направи филм тесен, тогаш трансдуцерот во близина на филмот ќе повратни информации овој сигнал до главниот контролер, и отворете го електромагнетни вентили за довод на воздух да мувла, со аларм, додека филмот ширината е редовна, а потоа затворете го електромагнетни вентили без аларм.Технички Параметри : МоделBF1BF2BF3Влезен НапонAC220 VAC220 VAC220 VНоминална Капацитет25 W25 W30 WСензор НачинКонтактрежимКонтактрежимElectrcal типАкција Време≤1 S≤1 S≤1 SИнсталација НачинЅид Монтирање ТипТабела ТипЅид Монтирање Тип

Нови SMD IC Вакуум Цицање Пенкало Берач ги Собереш Рака Алатка 4 Вшмукување Глава за MT-668 врвот

71.52 -15 % DEN 61.00

100% Сосема & НоваТип : AKIMICHI МТ668 Вакуум Цицање ПенОбјектот Големина : 92mm (L)*12mm(D)Инсталирање на соодветна IC вшмукување насловот на вшмукување молив.Место на вшмукување насловот рачката на ИК.Стискаш на вшмукување молив за да се пуштам на воздухот во вакуум единица,потоа отпуштете го копчето за да се произведе вакуум вшмукување сила да ги собереш IC.Стави на ИК на соодветно место,притиснете надолу копчето,вакуум единица испуштањето на воздухот нека IC падне на вшмукување насловот.3 вшмукување глава се предвидени со овој вшмукување молив,големи димензии,средни и мали димензии соодветно за : 40g,18g,3gВе молиме имајте во предвид : отворете ја BGA, бидете сигурни да го користите вакуум пенкало, не мора да се директно со форцепс клип, така што нема да се скрши заварување плоча.Пакет Се Вклучени : 1 x SMD IC Вакуум Цицање Пенкало Берач ги Собереш Рака Алатка 4 Вшмукување Глава за MT668 врвот

KM454 554 трактор дел, управувано опрема ниска брзина со потреба од лого, делови број: 450.37.112

DEN 3264.00

За трактор модел : KM450 KM454 KM550 KM554;Дел име : управувано опрема лизгање (со игла bearin)Дел број : 450.37.112Трактор направени од страна на Shandong Worldbest Shantuo Co., Ltd

CNC рутер машина за контрола кутија MACH3 USB интерфејс NCB02

DEN 15840.00

CNC рутер машина за контрола кутија MACH3 USB интерфејс NCB02Кутијата за контрола користи DC brushless вретено се вози, 4А4 оска независни диск, поддршка за USB и компјутерска конекцијаПроизвод перформанси параметри :S 3 начин да се ограничи сигнал / потекло сигнал мултиплексирање optocoupler заеднички дигитален влезен интерфејс;S 400 W brushless DC диск, може да биде поврзан 400 W brushless DC вретено мотор, вретено старт, стоп и брзина може да се контролира со вретено панел или контролорот;S 4 канал stepper моторни возачот, со еден канал максимална 200 KHz контрола на пулсот излез;S Stepper моторни возачот користење SANYO 128 subdivision 4Апосветен возачот чип, стабилни перформанси, стандардна конфигурација е 32 subdivision;S Поддршка USB линк на чекање во исто време;S Опремени со рака вена интерфејс, поддршка на нашите дигитални рака и дигитална рака контрола, поддршка стандард рака венаS Поддршка панел со копчиња, единствена оска, прирачник за акција и врски операција;S Операција поддршка брзо трчање позиција наведени.ЕДЕН ПАКЕТПАКЕТ ДВЕПАКЕТ ОД ТРИПАКЕТ ЧЕТИРИ

6pcs/многу 12.7 mm ID Висока Темп Силиконска Гума Крајот Капи Боја боени

DEN 239.52

ВАЖНО : бесплатен превозот со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, во споредба со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус НЕ е регистриран поштенски услуги, тоа не може да се проследи по напуштањето на кина ...

Кол 330mm 220V 250W Голем Автомобил моторното Масло Тавата Грејач Флексибилни Силикони Грејач ODM/OEM Не MOQ Индустриски Грејач ПИ филм грејач кревет

4319.52 -10 % DEN 3888.00

Основна спецификација : demension : Кол 330mm напон : 220 V Моќност : 250 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

25pcs/многу 4.75 mm ID Висока Темп Силиконска Гума Крајот Капи Боја боени

DEN 239.52

ВАЖНО : бесплатен превозот со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, во споредба со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус НЕ е регистриран поштенски услуги, тоа не може да се проследи по напуштањето на кина ...

Кина YITUO мотор делови, YTO X1304 трактор со LR6110T52B, висок притисок гориво пумпа собрание

DEN 37680.00

висок притисок гориво пумпа собраниеЗа tractor1304 напојува со LRC6110 T52 B.Ве молиме проверете со нас моторот модел и гориво пумпа модел пред да направите нарачка

5 ЗАПТИВКА CRAKCASE ЗА WACKER NEUSON WM80 BS600 И ПОВЕЌЕ RAMMER ЧУДАК СЛУЧАЈ ДИХТУНЗИ 5 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ REPL 0045034

478.08 -5 % DEN 454.00

5 X ЗАПТИВКА ЧУДАК СЛУЧАЈ ЗА WACKER WM80 BS600 И ПОВЕЌЕ RAMMERЦЕЛ ВО МУЛТИПЛИ ОД 5 КОМПЈУТЕРИАПЛИКАЦИИ : СЕ ВКЛОПУВА WACKER NEUSON МОДЕЛИ WM80 BS600 BS650 BS750 RAMMERS И ПОВЕЌЕКРСТОТ РЕФЕРЕНЦА : ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : WACKER 0045034PACKEAGE ВКЛУЧУВА : 5 X CRANKCASE ДИХТУНЗИСЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

10 Мрежа UNS S32750/гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh За нафтеното Поле Цевки,500mm*1000mm Направени Да Нарачате

9120.00 -5 % DEN 8664.00

10 Мрежа UNS S32750 / гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh За нафтеното Поле Цевки,500mm*1000mm Направени Да Нарачате.Детали : име на Производ 10 Мрежа UNS S32750 / гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh / Крпа Одделение UNS S32750 / В...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.