• Ново
KM454 554 трактор дел, управувано опрема ниска брзина со потреба од лого, делови број: 450.37.112

KM454 554 трактор дел, управувано опрема ниска брзина со потреба од лого, делови број: 450.37.112

Оценка на клиентот:
DEN 3264.00

Износ
Залиха


За трактор модел : KM450 KM454 KM550 KM554;
Дел име : управувано опрема лизгање (со игла bearin)
Дел број : 450.37.112
Трактор направени од страна на Shandong Worldbest Shantuo Co., Ltd

Карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
450.37.112
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Производи во категоријата

Празно Памук Платно Панели Плоштадот Монтирани На Уметноста Уметникот Одбори Сликарство Алатка Занает

96.00 -10 % DEN 86.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни медиум како што Акварел, Acrylics, Масла, Pasters, Воздух Четка, Glazes, Пенкала, Мастила, и др...

1pc Чиста Никел Плоча Лист Фолија 0.3 Дебелина 100x200mm Индустрија Алатки Температура Отпор

324.00 -40 % DEN 194.00

BI0003232Спецификација : Бренд новиМатеријал : НикелБоја : сребренаГолемина : прибл.0.3 mm x 100mm x 200mmДебелина : прибл.0.3 mmФункција : Има добри и антиоксидантна активност.Отпорност на корозија и Температура отпор.Се користи во различни алкално отпор, опрема за производство на трајно магнетни материјали, electroplating и катализатор итн.Пакет се вклучени : 1pc x Никел фолија плочаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

1/8PT Метал Пролет Матични Мотор Машина Резервоарите Капе Хранат Oiler 16ml

DEN 479.04

Име на производ Игла Вредност Капе Хранат Oiler Капацитет 16m L Материјал Стакло, Алуминиум,Металната Нишка Кол 9.56 mm / 1 / 8"PT Големината на Телото 34 x 32милиметри / 1.3" x 1.2" (D * H) Вкупна Висина 86mm / 3.4" Боја Јасно, Тон Сребро.

Мека Јаглерод Графит Чувствува ПАН-базирани Добра Електрични Тенки Лимови Висока Чист Јаглерод Графит Индустриски Одделение Флексибилни Electrode

369.60 -5 % DEN 351.00

Мека Јаглерод Графит Чувствува ПАНбазирани Добра Електрични Тенки Лимови Висока Чист Јаглерод Графит Индустриски Одделение Флексибилни Electrode

10 компјутери/многу Замена Тример Четка Машина за Гориво Филтер Цевка Цевка Со Резервоарот Филтер За STIHL FS120 FS200 FS250 FS300 топла

DEN 166.08

Хром Внатрешно Гориво ФилтерБоја : Како на сликата шоуСостојба : 100% Сосема НовКоличина : 10 компјутериМатеријал : Висок Квалитет На Хром ФинишГолемина : 8mm 5 / 16Карактеристики1.Вистински Стаклена Цевка2.40 Micron Елемент3.Едноставен За Инсталација & Чисти4.Целосна Гаранција5.За Дизел гориво филтер се користи за да се филтрираат штетни нечистотии и влага на гориво систем, заштита на нормална работа на моторот, намалување носат и да се избегне метеж, подобрување на моторот живот.Fitement : Погоден за повеќето возилаПакетот вклучува : 1 x Хром Внатрешно Гориво ФилтерИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Силиконски греење подлога грејач 220V 400W 150*150mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs термостат 70 степен

1584.00 -5 % DEN 1505.00

Основна спецификација : demension : 150*150 mm напон : 220 V Моќ : 400 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

90cm Гас Котел Thermocouple Сензор за Топла Вода Котел Чај Urn со 5 Фиксни Делови Термометар Прибор трговија на Големо

186.72 -13 % DEN 162.00

Спецификации : Име На Производ : Гасни Вентил Индукција Линија ThermocoupleДолжина : 900mm / 35.43 воПрименливи опсегот : различни гас за домаќинство, вклучувајќи и печки, прибор за готвење, котли.Комплет вклучува : 1 thermocouple, 5 фиксен делAnswer : ___________________________ Note : 1...

1pcs 25мм Nonslip Selflock Алуминиум Тетоважа Машина Зафат Назад Црвена Сина Матични w/ Цевка Црна

DEN 525.60

Карактеристики : Состојба : Brand New Боја : Црна, Црвена Сина Материјал : алуминиум Завртки и назадизвира се вклучени Не се лизга, високо полирани, knurled професионални автозаклучување тетоважа машина зафат Одговара на сите стандардни тетоважа машина...

BF-III Филмот Дува Машина Ширина Детектор (ширина 52cm)

DEN 6672.00

Удар Мембрана Ширина Контролер / Висока Прецизност Ширина КонтролерBFIII Филмот Дува Машина Ширина ДетекторМесто на Потекло : КинаБрој на модел : BFIIIШирина : 28 / 52cm (изборен)Соодветни Индустрии : за користење на видови на филмот дува машинаКарактеристики : Тоа е воведен од германскиот инфрацрвени сензори напредна технологија, која може да се открие широчината на филмот, заедно со домашните предност во оваа област, да се развијат и порака на третата генерација на "висока прецизност ширина следи." Таа користи инфрацрвени сензори за да ги детектира, само да се стави на сензори надвор филмот, тогаш тоа може да се детектира автоматски големината на филмот, но и прилагодени заголем број на филмот дува машина, како што е употребата на неконтактирајте со тестирање на филмот големина, па тоа не е лесно да се оштети ако се работи за годините,висока прецизност, неконтакт начин со контрола на електромагнетниот вентил, и тоа е изграденаво електромагнетниот вентили и гас (струење контрола вентил), изработка на инсталација,работата е многу едноставна, подолг живот, е идеален за разнесени филмска индустрија.Работи На Принцип : Во текот на дува процес, воздухот истекување може да се направи филм тесен, тогаш трансдуцерот во близина на филмот ќе повратни информации овој сигнал до главниот контролер, и отворете го електромагнетни вентили за довод на воздух да мувла, со аларм, додека филмот ширината е редовна, а потоа затворете го електромагнетни вентили без аларм.Технички Параметри : МоделBF1BF2BF3Влезен НапонAC220 VAC220 VAC220 VНоминална Капацитет25 W25 W30 WСензор НачинКонтактрежимКонтактрежимElectrcal типАкција Време≤1 S≤1 S≤1 SИнсталација НачинЅид Монтирање ТипТабела ТипЅид Монтирање Тип

60 LED Прилагодливи Прстен Светлина илуминатор Светилка за СТЕРЕО ЗУМ Микроскоп Микроскоп ЕУ Приклучок

788.64 -18 % DEN 647.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет На 60 LED прстен светлина е дизајнирана посебно за стерео микроскоп, и е одличен придружник за различни видови на микроскопа и камера...

Издржливи Митра Песна Запре Т-Слот Т-Песни Дрво DIY Табела Saw Sled

DEN 480.00

Издржливи Митра Песна Запре ТСлот ТПесни Дрво DIY Табела Saw Sled​1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.За превозот1...

A21 Плоча Стеги Висока Температура Главната Логика PCB Одбор Тела Држач за iPhone 5S 6 6S 7 8 8Plus Поправи Поправка Алатка Мувла

1706.40 -8 % DEN 1570.00

Објектот Специфични : Логика Одбор BGA поправка алатка Специјално дизајнирани за i Phone 5 S 6 6 P 6 S 6 SP 7 7 P 8 8 P...

Мажите Платно Раководство Мултифункционален Половината Торба Водоотпорен Електрични Поправка Торба Столар Екипаж Чекан Алатка Торба Woodworker Џебови

480.00 -35 % DEN 312.00

Платно Toolkit / Мултифункционален / Половината Торба / Ленти И НосатОтпор / Електрични Поправка Чанта / ТорбаОпис : Одржување Половината кесиГолемина : 54x13cmподобрување на работа ефикасност, заштита алатки, преносни алатка за полнење;600 D Оксфорд ткаенина згусне производство, носат водоотпорен;Мултиџеб мултиџеб дизајн, направи алатки лесен за користење, организирање, преносни;Дебели дното, голема товарот, издржливи;Пакет incluede : 1pc Одржување Половината торба како што сликите покажуваат...

ТФ-картичка MP3 декодерот одбор со 2W моќ декодирање модул 3.7-5V мешани моно репродукција со меморија

DEN 27.84

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис ТФкартичка MP3 декодерот одбор со 2 W моќ декодирање модул 3.75 V мешани моно репродукција со меморија Топло прашува : Почитувани купувачот, Нашите најевтиниот превоз Економска категорија логистика (Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) може да се проследи само befor пристигне вашата земја,ве молиме изберете Стандардна категорија логистика, ако сакате целосна следење информации...

G1/2-14 4 Флејта 76mm Долго BSP 55 Степен ХСС Цевки Тема Славини

DEN 515.52

Име на производ Цевки Тема Допрете Модел G1 / 214 Flute Дијаметар 21mm / 0.83" Flute Заби Теренот 2,5 mm / 0.1" месо тело со Дијаметар 18mm / 0.71" Нишка Должина30мм / 1.2" Вкупна Должина 76mm / 3" Материјал ХСС

Оригинална Про'skit PD-372 Мини менгеме на назад Клупата работната маса Заменик Клупата за DIY Накит Занает мувла Фиксна Поправка Алатка

DEN 397.92

Оригинална Про'skit PD372 Мини менгеме на назад Клупата работната маса Заменик Клупата за DIY Накит Занает мувла Фиксна Поправка АлаткаОпис на производот Карактеристики на Светлина и издржливи полипропилен изградба Цинк галвански се справи, завртка вилици и заклучување гром Max Вилица отворање : 40mm Вшмукување база костец безбедно на било каква рамна мазни површини Идеални за мали работи, како што се хоби, занает, моделирање на објекти и повеќе...

DC 12V 24V 150W TPA3116D2 Моно Канал, со Дигитална Моќ Аудио Засилувач Одбор Двојна бустер систем XH-M545 за автомобил

DEN 517.44

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на DC 12 V 24 V 150 W TPA3116 D2 Моно Канал, со Дигитална Моќ Аудио Засилувач Одбор Двојна бустер систем XHM545 за автомобилНови Донесе Двојно Бустер Систем, Широк Спектар, Моќ Силна.Име на производ : TPA3116 D2Чип за заштита : overvoltage, undervoltage, прегревање,DC Откривање , краток спојНапон : DC1224 VИзлезна моќност : МАКС 150 Wмоќ ефикасност : >90%звучен канал : Моно Канал ИзлезГолемина на : 107*73*27 ммТежина : 124gЗа повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

Про Алуминиум Тетоважа Машина Пена Paded Кутија Случај за Чување на Екранот Машина Пиштол

DEN 525.60

Карактеристики : се Вклопува речиси секој ротари или серпентина тетоважа машина Пена поместена внатрешни работи го штити вашиот компјутер од нула или оштетување Внимателно дизајнирани, кул изглед, одлична за употреба Голема прилог на tattoo студио Димензија : Прибл...

Jetech професија 2-парче борови дрва вентил lapper поставите вакуум првенство вентил мелница мотор блок прашина чистење авто возило алатки

DEN 861.12

Jetech професија 2парче борови дрва вентил lapper поставите вакуум првенство вентил мелница мотор блок прашина авто возило за чистење алатки*Сите производи во продавницата се квалитетни и овластени стоки.*Материјал : Рачкабреза, Главатаn ature гума*Функција : Моторот прашина чистење алатки*Трговија на големо цена е поевтина од трговците на мало...

2017 Нови Hantek HT30A Тест Води 3M Тест Доведе BNC да се Банана Адаптер Кабел Фабрика за директна продажба

699.84 -30 % DEN 490.00

2017 Hantek Авто Тест Кабел со Двојна Банана Главата Повеќенаменски Тест Линија BNC да се Банана Адаптер Кабел Тешки Авто Тест Води (HT30 A) Тест води на маж BNC конектор (2) 4mm конектори...

2017 нови S-918N 7 инчи Топла Продажба Microcomputer Контрола на Температурата Вакуум Lcd Сепаратор За Мобилен Телефон Lcd

2976.00 -15 % DEN 2530.00

S918 N Топла Продажба Microcomputer Контрола на Температурата Вакуум Lcd Сепаратор За Мобилен Телефон Lcd Опис на ПроизводотСпецификации : 1...

алуминиум cnc machining производ прототип услуга Шенжен Кина

DEN 7200.00

Внимание : На слика и цените прикажани се само за изложба и изглед на нашето производство Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите 3 D цртеж со STL / IGS / STP датотека и вашиот опис на производот.Ние ја има магијата да ја претвори во вистински производи, а потоа ние ќе го цитирам до вас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.