• Ново
10 Мрежа UNS S32750/гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh За нафтеното Поле Цевки,500mm*1000mm Направени Да Нарачате

10 Мрежа UNS S32750/гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh За нафтеното Поле Цевки,500mm*1000mm Направени Да Нарачате

Оценка на клиентот:
DEN 9120.00
DEN 8664.00 -5 %

Износ
Залиха


10 Мрежа UNS S32750/гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh За нафтеното Поле Цевки,500mm*1000mm Направени Да Нарачате.
Детали : име на Производ 10 Мрежа UNS S32750/гласачкото место 2507 Супер Дуплекс Нерѓосувачки Челик Жица Mesh/Крпа Одделение UNS S32750/В. Бр. 1.4410/2507/00 Cr25 Ni7 Mo4 N Жица со Дијаметар 0.5 mm Отвор Големина 2.05 mm Мрежа од 10 мрежа/инчен Ткаење Шема обична Големина 500mm X1000mm Denstiy 7.85 g/cm3 Време на Испорака 30 дена UNS S32507 жица mesh Карактеристики Дуплекс на гласачкото место 2507 е азот-enhanced дуплекс нерѓосувачки дека е развиена за борба против отпорност на заеднички проблеми со кои се среќава со вашиот типичен 300 серија не ' рѓосувачки челици. Пожелно квалитети на гласачкото место 2507 се нејзиниот отпор кон стрес отпорност на напукнување и нејзината голема сила. UNSS32750 жица mesh Апликации Дуплекс на гласачкото место 2507-Апликации Поради тоа е добра отпорност на корозија, висок принос сила и weldability, на гласачкото место 2507 се користи во широк спектар на различни индустрии и апликации. Во нафта и гас индустрија дуплекс на гласачкото место 2507 се користи во : Цевки, вентили, пумпи, Божиќ стебла, bolting, конектори, водот и повеќе. 1.Хемиски процес садови, цевки, и разменувачи на топлина 2.Пулпа мелница дигестори, кајгана подлошки, чип пред парење садови 3.Преработка на храна опрема 4.Нафтеното поле цевки и разменувачи на топлина 5.Flue гас desulfurization опрема Техника : ткиво .ткаени стил како што е подолу
Слики :
UNS S32750 Дуплекс Нерѓосувачки Челик Хемиски состав :
Купување референтен стандард :
1. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. 2. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. 3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации. 1. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Превозот 1. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. 2. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days. во зависност од дестинацијата. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. 3. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената.

Карактеристики

Материјал:
Легиран челик
Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
UNS S32750
Материјал:
UNS S32750

Производи во категоријата

Нови SMD IC Вакуум Цицање Пенкало Берач ги Собереш Рака Алатка 4 Вшмукување Глава за MT-668 врвот

71.52 -15 % DEN 61.00

100% Сосема & НоваТип : AKIMICHI МТ668 Вакуум Цицање ПенОбјектот Големина : 92mm (L)*12mm(D)Инсталирање на соодветна IC вшмукување насловот на вшмукување молив.Место на вшмукување насловот рачката на ИК.Стискаш на вшмукување молив за да се пуштам на воздухот во вакуум единица,потоа отпуштете го копчето за да се произведе вакуум вшмукување сила да ги собереш IC.Стави на ИК на соодветно место,притиснете надолу копчето,вакуум единица испуштањето на воздухот нека IC падне на вшмукување насловот.3 вшмукување глава се предвидени со овој вшмукување молив,големи димензии,средни и мали димензии соодветно за : 40g,18g,3gВе молиме имајте во предвид : отворете ја BGA, бидете сигурни да го користите вакуум пенкало, не мора да се директно со форцепс клип, така што нема да се скрши заварување плоча.Пакет Се Вклучени : 1 x SMD IC Вакуум Цицање Пенкало Берач ги Собереш Рака Алатка 4 Вшмукување Глава за MT668 врвот

BF-III Филмот Дува Машина Ширина Детектор (ширина 52cm)

DEN 6672.00

Удар Мембрана Ширина Контролер / Висока Прецизност Ширина КонтролерBFIII Филмот Дува Машина Ширина ДетекторМесто на Потекло : КинаБрој на модел : BFIIIШирина : 28 / 52cm (изборен)Соодветни Индустрии : за користење на видови на филмот дува машинаКарактеристики : Тоа е воведен од германскиот инфрацрвени сензори напредна технологија, која може да се открие широчината на филмот, заедно со домашните предност во оваа област, да се развијат и порака на третата генерација на "висока прецизност ширина следи." Таа користи инфрацрвени сензори за да ги детектира, само да се стави на сензори надвор филмот, тогаш тоа може да се детектира автоматски големината на филмот, но и прилагодени заголем број на филмот дува машина, како што е употребата на неконтактирајте со тестирање на филмот големина, па тоа не е лесно да се оштети ако се работи за годините,висока прецизност, неконтакт начин со контрола на електромагнетниот вентил, и тоа е изграденаво електромагнетниот вентили и гас (струење контрола вентил), изработка на инсталација,работата е многу едноставна, подолг живот, е идеален за разнесени филмска индустрија.Работи На Принцип : Во текот на дува процес, воздухот истекување може да се направи филм тесен, тогаш трансдуцерот во близина на филмот ќе повратни информации овој сигнал до главниот контролер, и отворете го електромагнетни вентили за довод на воздух да мувла, со аларм, додека филмот ширината е редовна, а потоа затворете го електромагнетни вентили без аларм.Технички Параметри : МоделBF1BF2BF3Влезен НапонAC220 VAC220 VAC220 VНоминална Капацитет25 W25 W30 WСензор НачинКонтактрежимКонтактрежимElectrcal типАкција Време≤1 S≤1 S≤1 SИнсталација НачинЅид Монтирање ТипТабела ТипЅид Монтирање Тип

Издржливи Митра Песна Запре Т-Слот Т-Песни Дрво DIY Табела Saw Sled

DEN 480.00

Издржливи Митра Песна Запре ТСлот ТПесни Дрво DIY Табела Saw Sled​1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.За превозот1...

Дрвото Форма Посочи Еден Намали Мелница Карбид Ротари Брус Датотека 15/32 x 1

DEN 442.56

Име на производ Ротари Датотека Дизајн Дрво Форма, Истакна за Крај, Еден Намали Сечење Size 12 x 25 mm / 15 / 32" x 1" (D*L) месо тело со Дијаметар од 6 мм / 15 / 64" Вкупна Должина 68 mm / 2.4" Материјал Волфрам Карбид Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива

90cm Гас Котел Thermocouple Сензор за Топла Вода Котел Чај Urn со 5 Фиксни Делови Термометар Прибор трговија на Големо

186.72 -13 % DEN 162.00

Спецификации : Име На Производ : Гасни Вентил Индукција Линија ThermocoupleДолжина : 900mm / 35.43 воПрименливи опсегот : различни гас за домаќинство, вклучувајќи и печки, прибор за готвење, котли.Комплет вклучува : 1 thermocouple, 5 фиксен делAnswer : ___________________________ Note : 1...

10 компјутери/многу Замена Тример Четка Машина за Гориво Филтер Цевка Цевка Со Резервоарот Филтер За STIHL FS120 FS200 FS250 FS300 топла

DEN 166.08

Хром Внатрешно Гориво ФилтерБоја : Како на сликата шоуСостојба : 100% Сосема НовКоличина : 10 компјутериМатеријал : Висок Квалитет На Хром ФинишГолемина : 8mm 5 / 16Карактеристики1.Вистински Стаклена Цевка2.40 Micron Елемент3.Едноставен За Инсталација & Чисти4.Целосна Гаранција5.За Дизел гориво филтер се користи за да се филтрираат штетни нечистотии и влага на гориво систем, заштита на нормална работа на моторот, намалување носат и да се избегне метеж, подобрување на моторот живот.Fitement : Погоден за повеќето возилаПакетот вклучува : 1 x Хром Внатрешно Гориво ФилтерИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Празно Памук Платно Панели Плоштадот Монтирани На Уметноста Уметникот Одбори Сликарство Алатка Занает

96.00 -10 % DEN 86.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни медиум како што Акварел, Acrylics, Масла, Pasters, Воздух Четка, Glazes, Пенкала, Мастила, и др...

Силиконски греење подлога грејач 220V 400W 150*150mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs термостат 70 степен

1584.00 -5 % DEN 1505.00

Основна спецификација : demension : 150*150 mm напон : 220 V Моќ : 400 W Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

DC 12V 24V 150W TPA3116D2 Моно Канал, со Дигитална Моќ Аудио Засилувач Одбор Двојна бустер систем XH-M545 за автомобил

DEN 517.44

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на DC 12 V 24 V 150 W TPA3116 D2 Моно Канал, со Дигитална Моќ Аудио Засилувач Одбор Двојна бустер систем XHM545 за автомобилНови Донесе Двојно Бустер Систем, Широк Спектар, Моќ Силна.Име на производ : TPA3116 D2Чип за заштита : overvoltage, undervoltage, прегревање,DC Откривање , краток спојНапон : DC1224 VИзлезна моќност : МАКС 150 Wмоќ ефикасност : >90%звучен канал : Моно Канал ИзлезГолемина на : 107*73*27 ммТежина : 124gЗа повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насShippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 12 дена по плаќање на проверка...

1PC 1960/2030/2230/2530/2830/3030 Муцката Ракав за Пневматски Иглички Пиштол Додатоци Воздух Nailing Алатка

1008.00 -5 % DEN 958.00

Различни nozzels одговараат за различни спојувач Контакт со нас пред да ја купите.1960 / 2030 / 2230 / 2530 / 2830 / 3030 се компатибилни.​Ова е цената за едно парче, ве молам оставете ме порака кој модел ќе го сакаат !!

1pcs 25мм Nonslip Selflock Алуминиум Тетоважа Машина Зафат Назад Црвена Сина Матични w/ Цевка Црна

DEN 525.60

Карактеристики : Состојба : Brand New Боја : Црна, Црвена Сина Материјал : алуминиум Завртки и назадизвира се вклучени Не се лизга, високо полирани, knurled професионални автозаклучување тетоважа машина зафат Одговара на сите стандардни тетоважа машина...

2017 нови S-918N 7 инчи Топла Продажба Microcomputer Контрола на Температурата Вакуум Lcd Сепаратор За Мобилен Телефон Lcd

2976.00 -15 % DEN 2530.00

S918 N Топла Продажба Microcomputer Контрола на Температурата Вакуум Lcd Сепаратор За Мобилен Телефон Lcd Опис на ПроизводотСпецификации : 1...

Dodger Сина 6 Заклучување Крило Метал Зглоб Заедничко Одбележување На Кружни Divider Caliper

DEN 448.32

Име На Производ Divider Caliper Материјал МеталПо Повод Одбележувањето Радиус Опсег(Макс.) 154mm / 6" Вкупната Големина 15 x 5.2 x 2.3 см / 6" x 2" x0.9" (L*W*H) Боја Dodger Сина

6mm x 18mm Конусна Носот Волфрам Карбид Bur Мелење Резба Ротари Датотека Алатка

DEN 426.24

Име на производ Ротари Датотека Дизајн Конусна Носот Сечење Големина 6 x 18 mm / 15 / 64" x 3 / 4 "(D*L) месо тело со Дијаметар од 6 мм / 15 / 64" Вкупна Должина 62 мм / 2.4" Материјал Волфрам Карбид Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива

Јаглероден Челик, 8мм Ракав за Вежба B10 Чак 0.6~6mm Струг Планината B10-коси Поврзете Род Моторни Вратило Клуч Клуч Chuckset

348.48 -5 % DEN 331.00

Опис На ПроизводотЈаглероден Челик, 8мм Ракав за Вежба B10 Чак 0.6~6mm Струг Планината B10коси Поврзете Род Моторни Вратило Клуч Клуч Chuckset Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база.Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно...

Про Алуминиум Тетоважа Машина Пена Paded Кутија Случај за Чување на Екранот Машина Пиштол

DEN 525.60

Карактеристики : се Вклопува речиси секој ротари или серпентина тетоважа машина Пена поместена внатрешни работи го штити вашиот компјутер од нула или оштетување Внимателно дизајнирани, кул изглед, одлична за употреба Голема прилог на tattoo студио Димензија : Прибл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.