• Ново
2017 Нови Led Огледало Дигитален Часовник за Аларм Ноќ Светлина Огледало Термометар Допрете уреди со покажувач на Маса Светилка Мулти-функција Патување Часовници

2017 Нови Led Огледало Дигитален Часовник за Аларм Ноќ Светлина Огледало Термометар Допрете уреди со покажувач на Маса Светилка Мулти-функција Патување Часовници

Оценка на клиентот:
DEN 1247.52
DEN 998.00 -20 %

Износ
Залиха


2017 Нови Led Огледало Дигитален Часовник за Аларм Ноќ Светлина Огледало Термометар Допрете уреди со покажувач на Маса Светилка Мулти-функција Патување Часовници Опис на Производот
Make Up Огледало :
Мултифункционален рамно огледало, совршен молк, ви овозможува да направите како што eyeliner, маскара, веѓите, како и tweezing несакани влакната.
Будилник :
Тоа може да постави најмногу 3 групи на алармот режими, можете да го поставите 3 групи различни времето за аларм во текот на еден ден. Quietcare за да се обезбеди добар сон и најдобрата работна средина, совршен ноќната, ноќни или канцеларија биро за аларм.
LED Ноќ Светлина :
Smart Ноќ Светлина, Може да биде како ноќни ноќ светлина, 14 бели led диоди, чувствителни на допир се контролираат, го усвојат stepless приспособува светлината технологија, лесен за ракување, LED светла со бескрајно прилагодливи светлина, Сина броеви магично ќе се појави на огледало површина, го направат вашиот живот лесно и поудобно
2000m A Батерија :
USB кабел за полнење, изградена-во 2000m A батерија, прво целосно наполнета, тоа може да режим на употреба една година, енергија-заштеда на енергија и user-friendly; Со CR2032 3 V копчето ќелија, кога префрлате напојување режим на часовникот, не треба да ги ресетирате времето, да го ажурирате времето автоматски, осигурувајќи се дека времето е секогаш точни.
Спецификација :
Боја : Сребрена
Материјал : Стакло+ABS Пакет Големина : 132*92*85mm
Тежина : 215g
Текст : DC5 V 500m A
Пакет Се Вклучени :
1 x Accmor Аларм.
1 x Полнење преку USB кабел.
1 x прирачник за Корисникот.
Испорака
1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате прашања на предмети.
2.Кога ќе нарачате. ве молиме изберете превозот метод. ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-9 дена откако ја потврдите вашата исплата.
3.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express, Ако сакате да го смените ве молиме да не информирате пред да се испрати на предмети.
4.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост Воздух Mail или 4 PX и други зелени логистика.
ние can EMS. Fed Ex, DHL . UPS-от.ТНТ. испорака.
5.Кина пост Воздух пошта обично се потребни околу 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавена некаде за custorms или времето проблем, ја освои биде одложен неколку дена, тоа може да биде до 30-50 работни дена.
6. Ние нема да ги сноси купувачот увоз тарифа!
Услуга На Клиентите
1.Кога ќе го примите пакетот, ве молиме отворете тоа да се провери пред да потпишете. Ако тоа е оштетен, ве молиме прашајте 'Оштетување доказ" од испорака Компанија , купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка. компанијата да kecover цената на штета или загуба .
2.Ние гарантираме дека сите наши објекти се е како што е наведено во нивните описи, ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
3.Нашите производи се од редовни фабрика акции, па ние може да обезбеди висок квалитет на производите.
4.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку e-mail . повеќето пораки ќе се одговори во рок од 12 деловни часа.
Повратни информации
Ако имате проблем со нашите предмети или услуга.

Карактеристики

Тип:
Аларм Часовниците
Motivity Тип:
Дигитални
Функција:
LUMINOVA
Број На Модел На:
дигитални Огледало будилник
Материјал:
Стакло & Кристално
Екран Тип:
LED
Стил:
Модерна
Ширина:
35mm
Тежина:
210g
Дисплеј Тип:
Дигитални
Должина:
137mm
Бренд Име:
VST
Форма:
Единствен Лик
Функција:
Допрете Уреди Со Покажувач
Обликот:
триаголник
Дијаметар:
137MM
моќност:
USB Полнење
боја:
Бела, Злато, Сребро.
Обликот:
Хексагонални
Име:
Дигитален Часовник Со Аларм
Применливи места:
живеење, соба ,канцеларија ,студија, спална соба
Тежина:
210g
Големина:
137mm*137mm*35mm
Пакување големина:
148mm * 145mm * 44mm
Дополнителни карактеристики:
огледало, ноќ светлина, температура на екранот
Материјал:
стакло + ABS

Производи во категоријата

2017 Најновите Топли Пребарување Модерен Плоштад LCD Дигитален будилник календар на настаните LED Дисплеј Напојува Батерија

203.04 -22 % DEN 158.00

Топла Пребарување Модерен Плоштад LCD Дигитален будилник календар на настаните LED Дисплеј Напојува БатеријаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСина LED назад светлинаLCD часовник со календар на настаните, Дигитален термометарАларм со музика, Музика игра, Роденден потсетат со е песна за роденденSnooze функција.Спецификации : Материјал : ПластикаБатерија Тип : 3 x AAA Батерии(НЕ се вклучени)Објектот Боја : БелаГолемина : прибл...

Десктоп LED Дигитален Часовник Календар Температура Аларм Светлото во Спалната соба Часовник Кујна Оркестарот Ѕиден Часовник

1372.80 -5 % DEN 1304.00

Функции на нашиот кат часовник : 1.Време дисплеј : Час / min / sec екранот 2.Календар : на Располагање за да се префрлите на календарот на екранот...

Топла класичен ретро деца, часовникот за аларм го исклучите детски креативен црна, сребрена бел часовници превозот високо-одделение железо школка часовник

1548.00 -10 % DEN 1393.00

Топла класичен ретро часовникот за аларм го исклучите детски креативен црна, сребрена бел часовници превозот високоодделение железо школка часовник Информации за Производот 1...

Аларм Часовниците Бонбони бои Созд Преносни мини Исклучување на децата студент часовник плоштадот Биро Табела подароци корист електронски

455.04 -31 % DEN 314.00

Ултративка Прекрасна Нова Пристигнување Мини Преносни Транспарентен Јасно Кварц Десктоп Табела Аларм За Патување Дома Деца ДецаПлаќање : 1...

Трговија на големо, часовникот за аларм Прекрасна велосипед или будилник Креативни враќање на античките начини е, часовникот за аларм детски Божиќ подароци

DEN 408.00

Име на производ : Прекрасна велосипед или будилникПроизвод материјал : ПластикаГолемина на : 178 * 120 * 60 ммтежина : 155 G​1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.1.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 13 работни дена по добиени расчисти исплата.2.Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно.3.На item(s) Обично ќе трае 7 до 25 дена да пристигне во вашата дестинација од страна на хонг конг Пост Воздух Mail бесплатно...

4 инчен Метални Игли за Аларм Десктоп Кварц Аларм Најдобри Божиќни Подароци за Децата Ученици 2 Бои

636.96 -25 % DEN 478.00

100% New Collection & Висок КвалитетРечиси го исклучите скенирањето, само малку бучава во текот на ноќта, но не ќе ги вознемири вашиот одмор.Јасен звук на алармот сигурно ќе се разбудам нагоре.Не ќе го пропушти важна средба на следниот ден.4 инчен аларм Параметар : Боја : сребрена / синоМатеријал : метал; огледало материјал : стаклоДвижење : кварцПакетот вклучува : 1 * АлармЗа Shippingment : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Ноќни Мини LED Аларм Bluetooth Звучници Стерео Музика музички Плеер FM Радио USB Порт за Полнење ПОМОШЕН Слотови За телефон/ таблет

5553.60 -50 % DEN 2777.00

Bluetooth Звучник даде голем модерен стил и совршен декор за хотел, дома, во канцеларија, desktop, ноќта маса или кревет.Аларм тоа е постепено се разбуди алармот и snooze функции кои си дозволат што неколку екстра минути спиење.FM радио Совет : за радио дела преку прифаќање на електромагнетни бранови, толку различни региони и надморски височини ќе влијае на радио да го прифати канал.Обезбеди застане за да се поддржи вашиот телефон(како што е i Phone, паметни телефони и сл) и таблет, да ви помогне да се види на филм се повеќе погодно.Вграденво Внатрешната магнетни говорникот дека сопствен светла treble aswell како длабок бас и микрофон, можете да имате јасна повик преку Bluetooth Handsfree функција, кој ви даде добро искуство.Карактеристики : EAAGD Bluetooth звучници може да биде како говорник, жичен полнач, аларм, телефон стојат, Големи Екранот и Високо чувство на допир на копче, кој ви даде поинакво искуство.Тоа има полнење преку USB интерфејс, кој може да ги поддржи на паметни телефони како што се Samsung, Sony, Андроид, итн...

Новиот Дизајн на Студентот Дрво ДОВЕДЕ Голем Дигитален Часовник Глас за Контрола на Големи Броеви Дрвена Електронски будилник Со Температура

DEN 912.00

TXL 2017 Нов Дизајн Дрво ДОВЕДЕ Голем Дигитален Часовник Глас за Контрола на Големи Броеви Дрвена Електронски будилник Со ТемператураПроизвод DesriptionTXL Модерен и преносни дигитални десктоп аларм за насловна & канцеларија, без копчиња или пластични делови наоѓа на предната и четирите страни на часовникот...

Ултра-тивка Гроздобер Класични Традиционални Табела Креативни будилникот од Свири со Ноќ светлина Метал Металик Боја Декорација

580.80 -36 % DEN 372.00

Материјал : Metalc&кварц Стил : модерна Големина : 115x50x75mm Тежина : 245g Боја : Случајни(една која ви се допаѓа,кажете ни) за Употреба : 1 5 AA Батерија(не се вклучуваат) Пакување : 1pc / цртан филм кутија Функција : Висок квалитет,Екопријателски,таписерии Изработка убаво е да дом табела биро украси декорација...

Toy story Аларм Часовниците,Светлечки LED Промена на Бојата Дигитално Аларм За детска соба Мулти-функција дигитален часовник со аларм

331.20 -0 % DEN 331.00

1 100% Нови.2 Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.3 Поддршка на 12часовен и 24часовниот формат на време, календар, температура и алармот.4...

Трговија на големо Автомобил стил враќање на античките начини алармот Креативни враќање на античките начини е, часовникот за аларм Пенкало сад

DEN 720.00

Име на производ : Автомобил стил враќање на античките начини на будилникотПроизвод материјал : ПластикаДимензии : 220 * 110 * 90mmтежина : 310 G​1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T / T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.1.Ние ќе го испрати предметот(ите) во рок од 13 работни дена по добиени расчисти исплата.2.Секоја парцела е следење на број, се обезбедени по превозот тоа, можете да ги пратите онлајн слободно.3.На item(s) Обично ќе трае 7 до 25 дена да пристигне во вашата дестинација од страна на хонг конг Пост Воздух Mail бесплатно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.