• Ново
Леопард печати ПРЕДВОДЕНА од Најлон Миленичиња Куче, Мачка Јака Ноќ Безбедност LED Светло-up Трепка Светат во Темница Осветлен Куче Јаки

Леопард печати ПРЕДВОДЕНА од Најлон Миленичиња Куче, Мачка Јака Ноќ Безбедност LED Светло-up Трепка Светат во Темница Осветлен Куче Јаки

Оценка на клиентот:
DEN 10555.20
DEN 8444.00 -20 %

Износ
Залиха


Леопард печати ПРЕДВОДЕНА од Најлон Миленичиња Куче, Мачка Јака Ноќ Безбедност LED Светло-up Трепка Светат во Темница Осветлен Куче Јаки
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
1) име на Производ : Миленичиња Куче Јаки
2) Одговара За : Мали Средни На Животните
3) Боја : Црвена, сина, жолта , зелена, портокалова , виолетова
. pls забелешка бојата кога местото цел
4)Материјал : Полиестер webbing
5) Одговара за : Куче, мачка и играчки кучиња
6) Големина :
Ве молиме да се осигурате дека сте ги проверите вашите кучиња вратот големина подолу пред купување на овој објект
S = Ширина од 2,5 CM * Должина (30-40) CM M = Ширина од 2,5 CM * Должина (38-50) СМ, L = Ширина од 2,5 CM * Должина (48-60) CM
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Големина:
S
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Тип:
Јаки
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Функција:
Светла
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Тип:
Кучиња

Производи во категоријата

Покаже Квалитетот Аргон Лесна Заварени Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Мазна Дуплекс Куче Синџир,Куче-Јака,Задави Синџир Со Три Пати Повеќе Сила

1680.00 -20 % DEN 1344.00

Покаже Квалитетот Аргон Лесна Заварени Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Мазна Дуплекс Куче Синџир,Куче Јака,Задави Синџир Со Три Пати Повеќе СилаСите големини и било која количина се достапни, ве Молиме контактирајте со нас слободноПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете јаS Големина : 2,5 MM Дијаметар на 3340 CM ОпсегМ Големина : 2,5 MM Дијаметар од 45 52 CM ОпсегL Големина : 2,5 MM Дијаметар на 4860 CM ОпсегXL Големина : 3.0 MM Дијаметар 6070 CM Опсег1...

Цвет лак дизајн куче миленичиња куче јака бонбони бои СТП кожа 1.5*32cm 2.0*40cm мали домашно милениче мачка јака популарни домашни производи

247.20 -0 % DEN 247.00

Цвет лак дизајн куче миленичиња куче јака бонбони бои СТП кожа 1.5*32cm 2.0*40cm мали домашно милениче мачка јака популарни домашни производиПроизводи детали1...

G87 Нови USB rechagerable Миленичиња Куче Јака ПРЕДВОДЕНА од Најлон Леопард шема светодиодни јаки Запалени Куче Јаки

191.52 -28 % DEN 138.00

G87 USB rechagerable Миленичиња Куче Јака ПРЕДВОДЕНА од Најлон Леопард шема светодиодни јаки Запалени Куче ЈакиRechargerable верзија LED куче јака.Тоа е многу Погодно , Економски и заштита на животната средина.Повеќе не треба да ја замените батеријата.Ако сакате да нарачате поевтини исто јака, можете да изберете батеријата Верзија.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : Најлон Тип : Прилагодлив Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, виолетова,розова,бела LED боја : Исто како јака боја, Големина : S = Ширина од 2,5 CM * Должина (3543) CM M = Ширина од 2,5 CM * Должина (4048) СМ, L = Ширина од 2,5 CM * Должина (4552) CM Слика ШоуЗа нас : Производи : Сите наши производи се користи Екопријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка...

1Pc Миленичиња Куче, Мачка Пет Јака Симпатична Лак Вратоврска Куче Маче Јаки со Мал Бел Кутре Ѓердан Милениче Додатоци Материјали

219.36 -22 % DEN 171.00

Филијалата маркетинг, ве молиме да не го избришетеЈака S : 1.3 см широк, да го прилагодите опсегот помеѓу 20 до 28Јака M : ширина 1.5 cm, вредноста се движи помеѓу 20 ~ 35...

36 компјутери/многу Најлон Прилагодливи Кавер-Маскирна Куче Јака Најлон Puggy Куче Миленичиња Јака

911.52 -5 % DEN 866.00

Најлон Прилагодливи КаверМаскирна Куче Јака Најлон Пет Јака Боја : Розова,Црвена,Жолта,Сина,Зелена,ВиолетоваДимензии : Ширина : 1.0 см Должина на : 1932 cmПакет : 36 парчиња по многу ,Мешавина боја

Симпатична Куче Јака Кутре Мачка Јаки Со Bowknot Мали Кучиња Chihuahua Теди јака perro cachorro mascotas Розова Црвена S XS

177.12 -0 % DEN 177.00

Боја : Црвена / Виолетова / Црна / Розова / Портокал / РоузГолемина : XS / S XS : 1.5*30cm 1,5 см ширина, должина : 30cm прилагодливи вратот големина : 810" S : 1.5*37cm 1,5 см ширина, должина : 37cm прилагодливи вратот големина : 1113" Материјал : Стп кожа , плетенка bowknot

Y72 Мода домашно Милениче Мачка Јака со bowtie Бел Прилагодливи СТП Кожа Кученце куче Чешлање Јаки Ѓердан куче Додатоци

368.64 -13 % DEN 321.00

Y72 Мода домашно Милениче Мачка Јака со bowtie Бел Прилагодливи СТП Кожа Кученце куче Чешлање Јаки Ѓердан куче Додатоци Големина листата : S : вратот grith 16cm 26cm M : вратот grith 24cm 30cm L : вратот grith 25cm 38cm XL : вратот grith 35cm 50cm Слика ШоуЗа нас : Производи : Сите наши производи се користи Екопријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка...

(50pcs/многу) Мешани трговија на големо Мода Шарени 10ММ Кристал Персоналните Куче домашно Милениче Мачка Јака Шарм

DEN 1440.00

4 бои кристал куче јака шарм : Пинк / Red / Сино / Црвена8 дизајни : срце / круна / star / двојно срце / куче / коска / куче / шепа

Кутре Кучиња Јака со Дупки (може да се користи за да се DIY висат pendant ) СТП Кожа Мачка Снабдување Јаки Милениче Вратот Рака Стока за Кучиња

85.44 -1 % DEN 85.00

Кутре Кучиња Јака со Дупки (може да се користи за да се DIY висат pendant ) СТП Кожа Мачка Снабдување Јаки Милениче Вратот Рака Стока за КучињаФункција : Погоден за puppies, мачки и други мали домашни миленици Половината појас дизајн со метални тока и мултидупка Лесно да се земе и удобен за носење Акцентирани со rhinestones 100% Сосема Нов Оваа Bandana е прекрасен Моден додаток за вашето домашно милениче.Големина : XS S M LГолемина XS : Ширина 1.0 cm; Вратот Прилагодливи 2328cm,вкупната должина : 32cm Големина S : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодливи 2935cm,toatl должина : 38cmГолемина M : Ширина 2.0 cm; Вратот Прилагодливи 3040cm,вкупната должина : 42cmГолемина L : Ширина од 2,5 cm; Вратот Прилагодливи 3545см,вкупната должина : 50cm Пакет Речеме : 1pc куче јака Сите на нашите производи се од големо .

Нова Мода Солидна Боја СТП Кожа Куче Јака Миленичиња Куче Коска Јака Коска Прилагодливи Кутре Мачка Рака

109.92 -21 % DEN 87.00

Количина : 1 PCКвалитет : Со Висок КвалитетМатеријал : кожа СТПГолемина : SLСтил : МодаТип : Коска ЈакаПол : УнисексБоја : Солидна Боја

Кафеава Кожа Миленичиња Куче Јака S M L Високо Квалитетни Домашни производи Куче миленичиња јака вистинска кожа јака 11655

230.40 -0 % DEN 230.00

Материјал : КожаБоја : КафенаГолемина : 3 опцијаМала : 1,5 см ширина, 3038cm јакаМедиум : 2.0 см ширина, 3038cm јакаГолем : 2.5 см Ширина, 3544cm јака

1PC/МНОГУ 45-52CM Аргон Лесна Нерѓосувачки Дуплекс Куче Синџир Јака

DEN 1680.00

1 PC / МНОГУ 4552 CM Аргон Лесна Нерѓосувачки Дуплекс Куче Синџир ЈакаСите големини и било која количина се достапни, ве Молиме контактирајте со нас слободноПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете јаS Големина : 2,5 MM Дијаметар на 3340 CM ОпсегМ Големина : 2,5 MM Дијаметар од 45 52 CM ОпсегL Големина : 2,5 MM Дијаметар на 4860 CM ОпсегXL Големина : 3.0 MM Дијаметар 6070 CM Опсег1...

E10 Нови Миленичиња Куче Јака Миленичиња куче влечење светодиодни прозрачна куче јака Флеш Миленици Јака

117.60 -21 % DEN 93.00

E10 Светлина Миленичиња Куче ЈакаНОВИ Пристигнување во Октомври,2016 година.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Висока густина лента + LED ултрасветли светлина упатство делумно влакна (нов материјал), ПРЕДВОДЕНА електронски кутија (висококвалитетни пластични, трајни) + СТП кожа + Висококвалитетни пластични тока ...

Прилагодливи LED Светло Трепка Рефлексивни Куче Јака Прозрачна Безбедност Најлон 8 Боја XS,S,M,L,XL,Wholesales

DEN 61.92

Опис : LED светло зрачи и трепка во темнина.Светлина може да се види од далеку.Помага да се задржи вие и вашето куче и други домашни миленици безбедно за време на одење.Обезбеди безбедност за вашиот кучињата и домашните миленици, а тоа е надвор сам во текот на ноќта.Исто така, работи како декорација : нека вашето куче повеќе атрактивни.Лесен и удобен за носење и да ги отстраните.Лесен за користење : едноставно притискање на контрола на копчето прави светлината НА / FLASH / OFF.Начини : Брз флешбавно флешуште наБатерија : 2 * CR2032 копчето батерии (преинсталиран)Стил : LED ЈакаГолемина Детали : XS : Должина : 2840cm / 1115.7" Ширина : 2.0 cm / 0.78" Опсег : 8cmS : Должина : 3543cm / 13.716.9" Ширина : 2.5 cm / 0.98" Опсег : 8cmМ : Должина : 4048cm / 15.718.8" Ширина : 2.5 cm / 0.98" Опсег : 8cmL : Должина : 4552cm / 17.720.4" Ширина : 2.5 cm / 0.98" Опсег : 8cmXL : Должина : 5260cm / 20.423.6" Ширина : 2.5 cm / 0.98" Опсег : 8cm

Дизајнер Миленичиња Куче Куче Јака Rhinestones Додатоци Рефлексивни Стп Кожа Начичкана Јака За Мали Кучиња, Мачки

116.16 -15 % DEN 99.00

Фабриката за директна продажба diamante куче јака милениче производи за тедиГолемина деталиГолемина S : ширина 1.5 cm ...

Куче Јака Кутре Кучиња, Јаки Bowknot Алуминиумски Копче СТП Кожа Кристал Мачка Кученце Јаки Милениче Ѓердан Ремени

96.96 -29 % DEN 69.00

Домашно милениче Мало Куче Велур СТП Кожа Јака Кристал Кристал Кутре Мачка Јаки Ѓердан Вратот Рака100% Сосема Нов и висок квалитетПрилагодливи куче јака носи погодност.Мека СТП Faux Велур Кожа Куче, Мачка Кристал Јаки.Направи вашето куче повеќе атрактивна и кул .Материјал : Faux Велур & СТП КожаБои : Розова, Роза, Црвена, Црна, Плава.Злато, БелаЈака Големина На : XS 1.5 CM*30 CMS 1,5 СМ*37 CMМ 2.0 CM*42 CMЗабелешка : Пред да нарачате,Pls сигурни дека вашето куче 's вратот е погоден за оваа големина (Дека 's многу важно,ви Благодарам многу!)Пакет се Вклучени : 1 x Мали Пет ЈакаНад Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

10pcs Миленичиња куче бела светла кожа бисер јака Дијамантски накит домашно милениче мачка куче јака

4027.20 -8 % DEN 3705.00

Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

1pcs Миленичиња Куче Куче Јака Прилагодливи Лак Вратоврска Бел Ѓердан за Мали Кучиња Chihuahua Додатоци Мачка Снабдувањето со Стоки

220.32 -22 % DEN 172.00

Филијалата маркетинг, ве молиме да не го избришетеЈака S : 1.3 см широк, да го прилагодите опсегот помеѓу 20 до 28Јака M : ширина 1.5 cm, вредноста се движи помеѓу 20 ~ 35...

Onewellpet Бренд За Квалитет Собираат Јака Со Декорација На Rhinestones И Четири Бои За Да Се Одбрани За Теди И Други Пет Кучиња

DEN 61608.96

Внимание: Овој производ Минимум цел количество ≥200pieces Еден Купи не брод.Кога ќе го поставите и да нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.