• Ново
Оригиналниот BANPRESTO Scultures ГОЛЕМА Zoukei Tenkaichi Budoukai 6 Vol.3 Комплетна Колекција Фигура - Андроид Бр 18 од Dragon Ball

Оригиналниот BANPRESTO Scultures ГОЛЕМА Zoukei Tenkaichi Budoukai 6 Vol.3 Комплетна Колекција Фигура - Андроид Бр 18 од Dragon Ball

Оценка на клиентот:
DEN 1344.00
DEN 793.00 -41 %

Износ
Залиха

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме. Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Карактеристики

Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Возраст Опсег:
Grownups,> 14 години
Бренд Име:
Banpresto
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
околу 15cm високи
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
Scultures
Тема:
Филм & TV
Големина:
about 15cm tall
Скала:
Никој

Производи во категоријата

Dragon Ball Z аниме Мобилен Драматичен Приказ 1 Сезона, Vol.1 ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчки Детска Кукла 18cm DBAF038

719.52 -10 % DEN 648.00

Предупредување Совет : 1.Оваа Ставка Во Парк Сега И Го Испрати Со Нова Состојба 2 "0% Купувачи Уживате во Овој Производ" Е Систем Грешка, Што Значи дека Нема Повратни информации...

Акција и Играчки Слика дивиот свет на Животните Женски Зебра ПВЦ Модел Колекционерски Кукла Слика Колекција За Дете детски Подарок

DEN 239.52

На ction&Играчки Слика дивиот свет Женски Животинско Зебра ПВЦ Модел Колекционерски Кукла Слика Колекција За Дете детски Подарок Brinquedo 100% сосема нов и висок квалитет Можат да бидат поставени како дома декорација Одличен подарок за деца Спецификации : Материјал : пвц Големина : проверка на слика во Боја : како на сликата покаже Кол : 1 компјутерAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

МОДЕЛ ФАНОВИ НАРУТО 30cm висина 1/6 Akatsuki Болка акција фигура играчка за Собирање

DEN 13440.00

И трговија на големо и трговијата на мало се достапни.Ако сакате да се направи трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас директно за многу подобра ценаИнформации За ПроизводотВО ПАРК СЕГА30cm висинанови во кутија

10. Жешки Јапонски аниме едно парче слика играчка Reiju Vinsmoke Сјајот Glamours розова акција фигура убава модел играчки кукла подароци

636.00 -15 % DEN 540.00

10." Жешки Јапонски аниме едно парче слика играчка Reiju Vinsmoke Сјајот Glamours розова акција фигура убава модел играчки кукла подароциГолемина : 25cmМатеријал : ПВЦПакет : Opp Вреќа или со КутијаМожете да се стави било каде и ќе биде среќен да го видиме ,ако сте фан на аниме , само соберат тоа !!!

Луди Играчки Dragon Ball Z Аниме Супер Saiyan Синот Goku Вегета ПВЦ Акција Фигури Колекционерски Модел Играчки Кукла 21cm

767.52 -10 % DEN 691.00

Луди Играчки Dragon Ball Z Аниме Супер Saiyan Синот Goku Вегета ПВЦ Акција Фигури Колекционерски Модел Играчки Кукла 21cmОПИСИме : Dragon BallСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : Прибл 21cmПакет : спакувани во кутијаПЛАЌАЊЕ1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата .ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Време На Испорака1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 1035 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

Аниме Наруто слика Наруто Uzumaki небесните се Девет редици на чекање ПВЦ акција фигура колекција модел играчка

2111.52 -15 % DEN 1795.00

Предупредување Совет : 1.Оваа Ставка Во Парк Сега И Го Испрати Со Нова Состојба 2 "0% Купувачи Уживате во Овој Производ" Е Систем Грешка, Што Значи дека Нема Повратни информации...

Аниме љубов во Живо! Училиште Идол Проектот ПВЦ Акција Фигури Kousaka Honoka Minami Kotori Sonoda Umi Играчки Детска Кукла 7CM 7pcs/set

911.52 -10 % DEN 820.00

Предупредување Совет : 1.Оваа Ставка Во Парк Сега И Го Испрати Со Нова Состојба 2 "0% Купувачи Уживате во Овој Производ" Е Систем Грешка, Што Значи дека Нема Повратни информации...

Ексклузивно Оригинални Funko поп ТВ: Игра на Престоли - Крвава Jon Снег Винил Акција Фигура Колекционерски Модел Лабава Играчка Нема кутија за Подароци

DEN 815.52

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Вториот рака на производите на Некои дамка треба да биде прифатлив Несовршена фигуриНема мало кутијата.Материјал : ВинилСлика големина : за 9cmВерзија : ОригиналниотПакетот Вклучува : 1x Слика играчка без кутијаАко сте заинтересирани ,ве Молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, Така што ќе следат повеќе ажурирања од нас покасно во иднината...

Нови Пристигнување Преголеми Daban Модел Gundam Модел Мега 1/148 ZAKU II Мобилни Одговараат на деца играчки

DEN 4079.52

Нови Пристигнување Преголеми Daban Модел Gundam Модел Мега 1 / 148 ZAKU II Мобилни Одговараат на деца играчки Пакување : убава оригиналната кутија+ инструкции + собрание делови 1 : 48 Gundam Модел Mateirals : ПВЦ Висина е околу 37.5 cm Кина Бренд...

Воена 80 луѓе носталгични Зелените пластични втората светска војна војник 6cm воена модел комплет 108pcs/сет на децата играчка Бесплатен превозот

1200.00 -20 % DEN 960.00

Воена 80 луѓе носталгични Зелените пластични втората светска војна војник 6cm воена модел комплет 108pcs / сет на децата играчка Бесплатен превозотПотсетување : Секоја серија на стоки кои може да бидат различни стилови , како што се : мали тенк, два каменСтилови ,Па случаен испорака О , ве молиме да преовладуваат во вид примени ...

Бесплатен Превозот Акција и Играчка Бројки Нов свет пиратски брод модел виктор заградени Деца играчки Божиќ подарок

2706.24 -49 % DEN 1380.00

Детали За ПроизводотИме на производ : еден дел од новиот свет брод модел содржи карактер Qianyang Викторе , Нови ЗаградениСпецификација : висок база содржи околу 28 CMМатеријал : ПВЦИзгледот на пакувањето : исклучителна боја кутија кутијаПосебни совети : 1 , домашните играчка , captioкрап купувачи ве молиме да се заобиколат , објекти не се изгубени , ве молиме да се спаси !2 , па дури и со база, комплетен прибор , Нови ЗаградениИме на производ : еден дел од новиот свет брод модел содржи карактер Qianyang Викторе , Нови ЗаградениСпецификација : висок база содржи околу 28 CMМатеријал : ПВЦИзгледот на пакувањето : исклучителна боја кутија кутијаПосебни совети : 1 , домашните играчка , captioкрап купувачи ве молиме да се заобиколат , објекти не се изгубени , ве молиме да се спаси !2 , па дури и со база, комплетен прибор , Нови Заградени

6Pcs/Set Dragon Ball Z Слика Вегета Пиколо Син Gohan Синот Goku Водови ПВЦ Акција Фигури Играчки Заеднички Подвижна Слика 13~15cm

872.16 -10 % DEN 785.00

6 Pcs / Set Dragon Ball Z Вегета Пиколо Син Gohan Синот Goku Водови ПВЦ Акција Фигура Играчка Заеднички Подвижна Слика Одличен ПодарокГолемина : 13~15 CMМатеријал : ПВЦПакет : OPP Вреќа

1/6 Женски Облека Одговараат Сини куси Ракави & Здолниште & Чорапи & Вратоврска Полициска Униформа Женски Момче пријател Стил Одговара 12 Фигура на Телото

DEN 1583.52

1 / 6 Женски Облека Одговараат Сини куси Ракави & Здолниште & Чорапи & Вратоврска Полициска Униформа Женски Момче пријател Стил Одговара 12" Фигура на ТелотоПроизводот се вклучениСини Куси Ракави *1Здолниште *1Чорапи*1Вратоврска * 1

Модел 1 / 35 АМЕРИКАНСКИТЕ Специјални Сили Сина Ѓаволот Војник - G Смола Модел LJH - 07

475.20 -10 % DEN 428.00

& nbsp; 1 / 35 АМЕРИКАНСКИТЕ специјални сили сина ѓаволот војник g смола модел LJH 07Реден Број : LJH07Размер : 1 : 35Материјал : ployresinПакување листа : 1pcs soliderГолемина : 56cmЗабелешка : Овој производ треба да сликам со себе

Јапонија Камен Маскирани Rider Оригинални BANDAI Tamashii Нации SHF / S. H. Figuarts Играчка Акција Фигура - Agito (Горење Форма)

3211.68 -16 % DEN 2698.00

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам...

10pcs/set Симулација животински модел играчка кит морски животни сцена Декорација Cretaceous праисториски ајкула пвц слика

1435.20 -5 % DEN 1364.00

Големина на : ca долга 812cm Материјал : ПВЦ нетоксични еколошки материјали пакет : opp вреќа забелешка : некои животни може да се различни, како на сликата шоу

Одберете Неверојатни Spider-Man Посебен Колектор Издание Акција Фигура Супер Херои Играчка 7 18CM Бесплатен Превозот

1391.52 -16 % DEN 1169.00

ОПИС На Име : Восхитуваат Одберете Неверојатни SpiderMan Посебен Колектор Издание Акција Фигура Супер Херои Играчка 7" 18 CM Бесплатен Превозот на Стока материјал : ПВЦ Состојба : 100% НОВАТА Големина : Прибл 18cm Возраст Опсег : 8+ Тема : Филмски Боја : Multicolor Употреба : Божиќ Подарок / Роденденски Подарок / Дете Подарок Пакет : Спакувани во Кутијаплаќање1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата .ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Време На Испорака1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 1035 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост / HK Пост / Сингапур ПостПолитика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

Јапонија Аниме Macross Делта Оригиналната BANDAI Слика пораст Биста Акција Фигура - Реина Пролер Пластични Модел

1823.04 -16 % DEN 1531.00

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам...

22cm д-Р Рецесија Arale Senbei Norimak Акција Фигура 1/7 скала насликана слика Senbei Norimak Кукла ПВЦ со кутија

1363.20 -16 % DEN 1145.00

22cm дР Рецесија Arale Senbei Norimak Акција Фигура 1 / 7 скала насликана слика Senbei Norimak Кукла ПВЦ со кутијаМатеријал : ПВЦГолемина : 22cmПакет : боја кутија

Mnotht 1/6 Машки Војник Кукла Шупливи Тактички/Борба Чизми Црни Чевли Модел Играчка за 12in Тело Акција Фигура Колекција mb

1103.52 -15 % DEN 938.00

Mnotht 1 / 6 Машки Војник Кукла Шупливи Тактички / Борба Чизми Црни Чевли Модел Играчка за 12in Тело Акција Фигура Cllection mb Големина : 1 / 6 играчка за Употреба : 12 инчен војник играчки Пакет : 1*чевлиAnswer : ___________________________ Note : Ова е додатоци за 1 : 6 војници, не се вклопуваат for1 / 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.