• Ново
LANBAOSI Зима Жените Softshell Руно Панталони Отворено Спортски Windproof Водоотпорен Скијање Аикидо Пешачење Качување Панталони

LANBAOSI Зима Жените Softshell Руно Панталони Отворено Спортски Windproof Водоотпорен Скијање Аикидо Пешачење Качување Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 1151.52
DEN 1094.00 -5 %

Износ
Залиха


LANBAOSI Зима Жените Softshell Руно Панталони Отворено Спортски Windproof Водоотпорен Скијање Аикидо Пешачење Качување Панталони
Големина и карактеристики НИ XS=Ознака S(Треба да го Изберат S) НИ M=Ознака M(Треба да се Избере М) НИ М Плус=Ознака L(Треба да се Избере L) НИ L=Ознака XL(Треба да се Избере XL) НИ XL=Ознака XXL(Треба да се Избере XXL Најлон и Spandex Наследство Twill,ветер и вода доказ ткаенина( 8000mm) Лов, Планинарење,Кампување,скијање,Сноубординг,отворено mountaineering, маратон, скијање, уметничко лизгање, мраз, спортски, снимање, риболов, велосипедизам, equestrian, лов, гм Omni-Топлина термички рефлексивни Внатре Надеж : Руно - Лесни, Дише, Влага Wicking Пакетот Вклучува : 1 buc Панталони (Било Додатоци се вклучени)
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката. 2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот 's одговорност. 3).Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување 4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса. Пратката 1) : Пратката само ќе се организира по вашата исплата исчистени. 2) : во Комбинација превозот е прифатлив 3) : Само ако би сакал да го плати превозот од EMS, тогаш ние можеме да брод од DHL/Федекс наместо со време на испорака 3-5 дена по испорака. НО тоа најмногу поволни превозот принцип е отворен само на мнозинството, градови, во многу земји, затоа ве молиме потврдете ни градот и пост код на градот ќе се наоѓа пред купување 4) : Ние можеме да брод стоки целиот свет со помош на подолу логистички специјалисти ЕМС : 5-10 работни дена DHL/Федекс : 3-5 дена Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 работни дена Ние, исто така, брод од страна на морето, ако цел во голем LCL/ФЦЛ квантитет. 5) : ДДВ или увозни давачки не се вклучени. Тоа генерално ќе се фактурираат како примерок од никаква комерцијална вредност или многу ниска вредност. Ве молиме не двоумете се да се потсетиме ако имате било какви посебни барања.
Попуст
Ние нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт. Политика за наплата
1).Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 2).Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци. 3).Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Повратни информации 1) : најпродавани во нашата продавница се генерално достапни со многу популарни instock бои во големо количество цело време, меѓутоа, тие исто така се продава многу добро и може да биде под производство, додека сте на план за итни нарачка, поради тоа, ве молиме контактирајте со нас пред секое купување со многу благодарам однапред. 2) : Со висока одговорност и ригорозни инспекција од нашата професионална Контрола на Квалитетот тим, ние сме многу сигурни во квалитетот на строго се проверуваат и се испраќаат merchandises, мојот пријател, ако случајно ќе се најде некој неприфатливо дефекти против нашите договори или опис по приемот, само се чувствуваат слободни да не контактирате веднаш за взаемно задоволни решение 3) : ве Молиме исто така, не заборавајте да ни остави охрабрувачки пет-ѕвезда позитивни повратни информации ако сте среќни со нашите производи и услуги.

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
LANBAOSI
Материјал:
Полиестер,Најлон
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Twill
Број На Модел На:
br9121
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Аикидо
НИ Големина:
XS,S,M,L,XL,

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.