• Ново
Мебел Кабинет Fastener Агол Протези Агол Загради Бела 10pcs

Мебел Кабинет Fastener Агол Протези Агол Загради Бела 10pcs

Оценка на клиентот:
DEN 48.96

Износ
Залиха

Име На Производ : Агол Заградата
Материјал : Пластика
Боја : Бела;Дупка Количина : 4 Дупки
Големина : 42 x 20x 20mm/ 1.65" x 0.8" x 0.8"(L*W*H)
Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16" Име на Производ : Агол Заградата
Материјал : Пластика
Боја : Бела;Дупка Количина : 4 Дупки
Големина : 42 x 20x 20mm/ 1.65" x 0.8" x 0.8"(L*W*H)
Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16"
Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, е важен fastener да се направи мебел делови остане цврста.
Нето Тежина : 44g
Пакет Содржина : 10 x Агол Заградата

Карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Агол Загради
Бренд Име:
ACAMPTAR

Производи во категоријата

Црна Агол, арматура L 2.0x45x45x12 20pcs

DEN 816.00

Црна Агол, арматура L 2.0x45x45x12Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Payan не исходот imment мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако cmediately по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Превозот : 1...

Резба Decal Агол Applique Рамка од Врата ги Красат Ѕид на Мебел и Декоративни Фигурини Дрвени Минијатури Дома Декор 15*8cm

155.52 -20 % DEN 124.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн...

HOTSale 2020 2 дупки или 3 дупки Долго Лента од алуминиумска конектор заградата fastener 20/30/40 серија индустриски алуминиумски профил

37.44 -9 % DEN 34.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Се применуваат За : За Европскиот стандард 20 / 30 / 40 серија Алуминиумски ПрофилВе молиме да проверите на кои Големината и Количината ви треба .2 Дупки : 3 Дупки :

4 единици од не ' Рѓосувачки челик мебел монтажа Агол Загради 90 степени агол код L-облик на оков за мебел конектор за Додатоци

672.00 -6 % DEN 632.00

4 единици од не ' Рѓосувачки челик фитинзи за мебел Агол Загради 90 степени агол код Lоблик на оков за мебел конектор за ДодатоциОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Име на Производ : Мултифункционален мебел Агол Загради Производи изработени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, трајни, долго, не е лесно да' рѓа Површински третман : цртање и полирање Карактеристики на Производот : Носат компресија, стабилен, лесен за користење, лесен за инсталација Производи што се применуваат за : DIY мебел, арматура, поправка на мебел, маси, столици, столици, иверица, итн Пакет : 1 x 4 Агол Загради

bowarepro врежан агол дрво applique дрвени резбани агол резби во дрво decal за мебел врата оркестарот занаети ѕидот 13*4cm 1pcs

95.04 -11 % DEN 85.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

100pcs Т Слот L-Форма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Алу-профил

656.64 -12 % DEN 578.00

метар 100pcs 2020 Алуминиумски Профил Додатоци Внатре Агол Конектор Протезата СО M5 Заврткапредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

4PCS KAK Антички Агол Заштитник Бронзен Накит Градите Кутија Дрвени Случај Декоративни Нозе Нога Метал Агол Заградата Хардвер

88.80 -40 % DEN 53.00

Карактеристики : Убава работна маса или дрвена кутија брзо оштетен? Не грижете се, агол заштитници ги реши вашите грижи Бронза високоодделение парична казна агол заштитници Носталгични ретро стил, со парична казна врежан над им Даде на вашиот објект повеќе грижа парична Казна рачно изработени од Кожа и други материјали за голем број на лаптоп, Заштита на лаптоп не е завиткан аглите Носталгични ретро класичен наследство Спецификации : Материјал : Цинк Легура Боја : Антички Бронза(како на сликата)...

10 Компјутери 25мм x 25мм Агол се Подготвуваат Заеднички Десен Агол Заградата

100.32 -4 % DEN 96.00

Оваа Внатрешна протези им служи на повеќе структурни поддржува да се зајакне агол зглобовите против compressive неуспех.Специјално дизајнирани со L форма, е важен fastener да се направи мебел делови остане цврста.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребро Тон;Дупка Количина : 2 ДупкиЗаградата Големина : 25 x 25 x 1.5 mm / 1"" x 1"" x 0.06""(L*W*T);Дупка Кол...

Црна Агол агол железо 2.5x90x90x18 мебел Агол 6pcs

DEN 816.00

Црна Агол агол железо 2.5x90x90x18 мебел АголПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2) Payan не исходот imment мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако cmediately по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Превозот : 1...

20pcs 20mm x 20mm 90 степени Агол Заградата 1.8 mm Дебелина од Нерѓосувачки Челик, Кревет Кабинетот Табела Мебел Агол Загради

409.44 -14 % DEN 352.00

20pcs 20mm x 20mm 90 степени Агол Заградата 1.8 mm Дебелина од Нерѓосувачки Челик, Кревет Кабинетот Табела Мебел Агол Загради Спецификација Име на Производ Агол Заградата Боја Сребрена на Ѕвонење Големина(appr.) 20 x 20 mm Дебелина(appr.) 1.8 mm Тежина 6.4 g / pc Материјал не ' Рѓосувачки Челик Пакет 20pcs Агол ЗаградатаЗа повеќе Агол Заграда, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист...

DRELD4Pcs Декоративни Оков За Мебел Бронза Мебел Агол Загради Накит Случај Кутија Книга Бележник Албум Агол Заштитник

95.52 -20 % DEN 76.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Заштита на маса,кутија,или вашето дрво случаи да бидат оштетени...

Домаќинство Хардвер Агол Дрвени Случај Агол Алуминиум Случај Рог Воздушни Перници за Заштита На Днк Кодот 7201C-40

27.36 -23 % DEN 21.00

Крај : CH Материјал : Железо Пакување : Независен , транспарентен кесиАко ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме...

1Pc Резба Decal Агол Дрвени Резбани Агол Ѕид Вратата на Мебел и Декоративни Figurine Дрвени Минијатурни Дома Декор 8/10/12/15cm

95.52 -30 % DEN 67.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн...

4Pcs Троседот Нозе Заштитник 6 Аглеста Падина Табела Нозе Одредување на Троседот Нозе М8 Монтажа на Протезата со Завртки за Софа Мебел

392.16 -40 % DEN 235.00

HG0015240Спецификација : Б ранд новиМатеријал : Поцинкуван ЖелезоБоја : СребренаДимензии(прибл.) : 70*67*1.2 мм(1 Pc)Тежина(прибл.) : 40g(1 Pc)[1cm=0.39 Инчи]Лесен за безбедно одговара на аглеста нога да мебел.Аглеста нога одредување плоча dansette стил за безбедно монтирање на дрвени нозете на вашиот софи, столици, кафе маси и други мебел.Ова се 12 степени агол.Откако плочата е подготвен, тогаш едноставно завртка Мебел нозете од нашата продавница, со 8мм dowel завртка, директно преку дупка во центарот на плоча со рака.Пакет Се Вклучени : 4 * Аглеста нога одредување плоча19 * ЗаврткиN ote : Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

4Pcs Антички Агол Заградата Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни Нозе Нога Агол Декоративни Заштитник на Мебел Фитинзи+Нокти

59.52 -19 % DEN 48.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Ретро дизајн ги Красат вашата маса или сте убави накит кутија...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.