• Ново
Куче Обука Камшик За Средни И Големи Кучиња Schutzhund Кожа ProtectPet Обука Leashes Популарни Куче Обука Производ

Куче Обука Камшик За Средни И Големи Кучиња Schutzhund Кожа ProtectPet Обука Leashes Популарни Куче Обука Производ

Оценка на клиентот:
DEN 861.60

Износ
Залиха

Куче Обука Камшик За Работа Кучиња Schutzhund ПОЛИЦИЈАТА K9 Големина Род Должина(cm/inch) Јаже Должина(cm/inch) една големина 54.5/21.25 62/24.18 Боја : Црна,Зелена Соодветна флексибилност мала тежина Висок квалитет кожен камшик, и трајни Можат да се користат со кучиња на било која големина, исто Така, работи одлично и како тренинг алатка и дава ментална вежба кучиња треба Материјал : Кожа Камшик со Јаже Капка Тип : Куче обука камшик Одговара за : Schutzhund ПОЛИЦИЈАТА K9 Функција : Висок квалитет и мека
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не ум пред да ја купите.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики

Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
SQ005
Бренд Име:
TANPOPO
Тип На Објект:
Агилност Опрема
Материјал:
кожа
Објектот нема:
SQ005
Сезоната:
Сите Сезони
Род Должина:
54.5 cm
Должина на јаже:
62 cm
Материјал:
Мека Кожа
Примена:
Галамат и Обука Куче
Функција:
Мека и Издржлив
Применливи Раси:
Медиум Големи Кучиња

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.