• Ново
Оригиналниот SIM Картичка Фах Читателот Носителот Слот Адаптер за Sony Xperia М5 Ултра Видиме Делови

Оригиналниот SIM Картичка Фах Читателот Носителот Слот Адаптер за Sony Xperia М5 Ултра Видиме Делови

Оценка на клиентот:
DEN 239.52

Износ
Залиха

Компатибилен : за Sony Xperia М5 Пакет се Вклучени : 1 X Оригинални Слотот за SIM Картичката( SIM Картичка Фах Замена) за Sony Xperia М5
Пакет Содржи :
1 x SIM Картичка Фах Држачот за Sony Xperia М5
Плаќање
-Ние само го прифатат плаќање преку Aliexpress.
-Ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
-Меѓународните Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Се враќа
-Ние нудиме 1 месеци Гаранција.
-Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние не сме одговорни за било купите по овој 15-дневен период. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
-Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (на пример, сте го добиле погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Повратни информации
-Ние ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши.
-Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Контактирајте Со Нас
-Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
-Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака, или e-mail за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики

Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
unque etek
Број На Модел На:
за Sony Xperia М5
Класификација:
Мобилен Телефон SIM Носителот
Функција:
sim картичка лента
Бесплатен превозот :
Yes
во парк:
Yes
Стоковните:
SIM Картичка Фах Носителот
Состојба:
Супер добар бренд нови оригинални вистински
Компатибилен:
за Sony Xperia М5
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери

Производи во категоријата

За huawei p9 лајт Sim Картичка Читателот Носителот Иглички Фах Слот Дел VNS-TL00/VNS-AL00/VNS-DL00/VNS-L31/VNS-L21/VNS-L23

DEN 168.00

Sim Картичка Читателот Носителот Иглички Фах Слот Дел За huawei p9 лајтстоките ќе бидат испорачани со регистрирани.ако имате други барањеФункција : 1...

Бесплатна Испорака USB PC Синхронизација на Податоци Полнење Кабел за FUJIFILM FinePix AX330 AX335 AX200 J50 XP30

DEN 129.60

Карактеристики : Големина : 1 MUsb кабел за податоци / држачи за кабелМини pin Компатибилен КабелUSB 2.0 Машки да Мини pin Рамен МашкиФолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI / RFI ПречкиЦената на пренос до 480 MbpsPlug and Play Компатибилен2.0 Компатибилен Кабел е надолен компатибилно со 1.1 и 1.0 USB СтандардиИнтерфејс : 8pin

Dual SIM Златниот/сребрена/Црна Картичка Фах Адаптер за Замена на Делови За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 Слотот за Sim Картичката во Држачот

115.68 -9 % DEN 105.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

2 парчиња =1set Картичка Фах Адаптер за Замена на Делови За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 Слотот за Sim Картичката во Држачот Сосема нов Висок qualit

112.32 -10 % DEN 101.00

Имајте пријатен ден !Вашата цел денес ќе се испрати во 12 работен ден.*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако вашата нарачка над 80 ние може да ја испратите вашата нарачка од страна на Epacket за слободни се,во ред? Оставете масажа "од epacket" во вашата нарачка тогаш, ви благодарам.*** ако имате Посебни барањето треба да ја напушти масажа тука : ЗАБЕЛЕШКА : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која е untrackable ! Откако choosed на овој начин, се надевам, ќе може да чека тој трпеливо!Ако треба item многу итна,ве молиме, изберете ја препорачана пошта и да ги Изразат начин ,ви благодариме за поддршката.2 парчиња =1set Картичка Фах Адаптер за Замена на Делови За Samsung Галакси A3 А5 О7 2015 Слотот за Sim Картичката во Држачот Сосема нов Висок qualit

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.