• Ново
Лаптоп Ac Адаптер за Полнач Кабелот За LENOVO ThinkPad Таблета 10 & Хеликс 1,2,11 ADLX36NDT2B ADLX36NCC2A SA10E75779 4X20E75063

Лаптоп Ac Адаптер за Полнач Кабелот За LENOVO ThinkPad Таблета 10 & Хеликс 1,2,11 ADLX36NDT2B ADLX36NCC2A SA10E75779 4X20E75063

Оценка на клиентот:
DEN 767.04

Износ
Залиха


Компатибилни или да го Замени со :
Лаптоп Ac Адаптер за Полнач Кабелот За LENOVO Think Pad Таблета 10 & Хеликс 1,2,11 ADLX36 NDT2 B ADLX36 NCC2 A SA10 E75779 4 X20 E75063
Технички Спецификации :
1.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2.Излез : 12 V, 3А, 36 W
3.DC Plug Големина : однесуваат на слика
4.Гаранција : 1 Година
5.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме
1 x AC Адаптер
1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
4.Ќе бидете известени откако пратката е направен.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!

Карактеристики

Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
За ADLX36NDT2B ADLX36NCC2A SA10E75779 4X20E75063
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3A
Излезниот Напон:
12v
Бренд Име:
AJEYO
Приклучок Тип:
САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е на располагање
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Состојба:
Бренд Нови

Производи во категоријата

AC Адаптер За ASUS Полначот 19V 3.42 НА 65W Напојување За Лаптоп Asus Zenbook UX32VD-R3001V Ultrabook 4.0*1.35 mm

840.96 -35 % DEN 547.00

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 4.0 mm x 1.35 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer TravelMate 2491 2492 2493 2494 4000 4001 4002 4004 4005 4009

DEN 623.04

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 2491 2492 2493 2494 4000 4001 4002 4004 4005 4009Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06503.008 за Acer Стремат V5-572G V5-572P V5-572PG V5-573 V5-573G V5-573P V5-573PG

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АП.06503.008 за Acer Стремат V5572 G V5572 P V5572 PG V5573 V5573 G V5573 P V5573 PG АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.001 за Acer Стремат временска рамка 3810 3810T 3810TZ 3811 3811T 3811TZ 3811TZG 3820

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.001 за Acer Стремат временска рамка 3810 3810 T 3810 TZ 3811 3811 T 3811 TZ 3811 TZG 3820 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer TravelMate 8572G 8572T 8572TG 8572Z 8572ZG 8573 8573G 8573T

DEN 623.04

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 8572 G 8572 T 8572 TG 8572 Z 8572 ZG 8573 8573 G 8573 TАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

12V 3А 36W PA5061U-1ACA ADP-36LH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10LE-A-10D AT15LE-A32 AT10LE-A-10F

DEN 479.04

12 V 3А 36 W PA5061 U1 ACA ADP36 LH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10 LEA10 D AT15 LEA32 AT10 LEA10 FАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19.5 V 3.9 НА 75W VGP-AC19V61 лаптоп, полнач за Sony Vaio PCG-FX270 PCG-FX275 PCG-FX290 PCG-FX300 PCG-FX310 PCG-FX33G PCG-FX340

DEN 623.04

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer Extensa 5510 5510Z 5512 5513 5513Z 5520 5610 5610G 5620 5620G

DEN 623.04

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Extensa 5510 5510 Z 5512 5513 5513 Z 5520 5610 5610 G 5620 5620 GАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19.5 V 2.31 НА 45W лаптоп AC адаптер за полнач за HP Завист 15-aq100 15-w100 15-w200 M6-aq000 M6-aq100 x360 конвертибилна PC

DEN 575.52

19.5 V 2.31 НА 45 W лаптоп AC адаптер за полнач за HP Завист 15aq100 15w100 15w200 M6aq000 M6aq100 x360 конвертибилна КОМПЈУТЕР Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

19.5 V 2.31 НА 45W лаптоп ac адаптер за полнач за HP 15-g300 17-ak000 240 245 246 250 255 256 258 G6 241 243 247 G1 HP 340 G4

DEN 575.04

19.5 V 2.31 НА 45 W лаптоп ac адаптер за полнач за HP 15g300 17ak000 240 245 246 250 255 256 258 G6 241 243 247 G1 HP 340 G4 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

19V 9.5 А 19.5 V 9.2 лаптоп ac адаптер за полнач за MSI GP62MVR GP72VR 6RF 7RF 7RFX Леопард Про WS63 7RK WS63VR 7RL A12-180P1A

DEN 1583.04

19 V 9.5 А 19.5 V 9.2 лаптоп ac адаптер за полнач за MSI GP62 MVR GP72 VR 6 RF 7 RF 7 RFX Леопард Про WS63 7 RK WS63 VR 7 RL A12180 P1 A Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за MSI Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 180 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 9.5 А Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.