• Ново
19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Fujitsu LifeBook A550/A/B A552/E/EW/EX/С A555/D A561/D/DX A564 A572/E/EW

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Fujitsu LifeBook A550/A/B A552/E/EW/EX/С A555/D A561/D/DX A564 A572/E/EW

Оценка на клиентот:
DEN 623.52

Износ
Залиха

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Fujitsu Life Book A550/A/B A552/E/EW/EX/С A555/D A561/D/DX A564 A572/E/EW
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Fujitsu Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Карактеристики

Број На Модел На:
a550
Компатибилен Бренд:
За Fujitsu
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Производи во категоријата

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer Стремат Етос 8943G 8950 9000 9010 9100 9101 9102 9103 9104

DEN 620.16

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Стремат Етос 8943 G 8950 9000 9010 9100 9101 9102 9103 9104Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 3.42 НА 65W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач За Леново G530 G550 G555 G560 Y450 Y530 Y470 U450 U550 5.5 Мм * 2,5 Mm

496.80 -9 % DEN 452.00

Жица тип : 5.5 мм*2,5 mm Жица должина : 1.2 M Излез (излез) : 19 V 3.42 НА Интерфејс тип : 5.5 мм*2,5 mm Боја : црна Име лаптоп адаптер : 19 V 3.42 НА 65 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 19 V Излез тековната : 3.42 На фрекфенција : 5060 HZ Излезна моќност : 165 W Влезен напон : AC100240 V конектор големина на(mm) : 5.5 мм*2,5 mm Снабдување тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче / Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.004 за Acer Стремат временската линија Ултра М3-581T М3-581TG М5-481TG М5-581

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.004 за Acer Стремат временската линија Ултра М3581 T М3581 TG М5481 TG М5581 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

AC Полнач Адаптер Понуда За asus zenbook UX31A UX21A UX32A Полначот 19V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45W

724.80 -35 % DEN 471.00

AC Полнач Адаптер Понуда За aszenbook UX31 A UX21 A UX32 A Полначот 19 V 2.37 НА 4.0 mm*1.35 mm 45 WКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов...

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer TravelMate 2491 2492 2493 2494 4000 4001 4002 4004 4005 4009

DEN 623.04

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 2491 2492 2493 2494 4000 4001 4002 4004 4005 4009Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Лаптоп Ac Адаптер за Полнач Кабелот За LENOVO ThinkPad Таблета 10 & Хеликс 1,2,11 ADLX36NDT2B ADLX36NCC2A SA10E75779 4X20E75063

DEN 767.04

Компатибилни или да го Замени со : Лаптоп Ac Адаптер за Полнач Кабелот За LENOVO Think Pad Таблета 10 & Хеликс 1,2,11 ADLX36 NDT2 B ADLX36 NCC2 A SA10 E75779 4 X20 E75063Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 12 V, 3А, 36 W3.DC Plug Големина : однесуваат на слика4.Гаранција : 1 Година5.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

12V 3А 36W PA5061U-1ACA ADP-36LH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10LE-A-10D AT15LE-A32 AT10LE-A-10F

DEN 479.04

12 V 3А 36 W PA5061 U1 ACA ADP36 LH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10 LEA10 D AT15 LEA32 AT10 LEA10 FАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Вистински APD DA-90F19 19V 4.74 Ac Адаптер За Wd PR4100 NAS NB-90A19 NB-90B19 LED Мониторот Напојување 5.5x2.5mm

2878.08 -49 % DEN 1468.00

Почитувани купувачи!Овој објект е во парк Ние ќе брод надвор што е можно поскоро !Нашиот магацин имаат повеќе од 18000 видови лаптоп батерии и 3000 видови ac адаптери...

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASUS K55V K55VD K55VD-DB51 K55VM адаптер за напојување

851.52 -35 % DEN 553.00

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 4.74 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer TravelMate 8572G 8572T 8572TG 8572Z 8572ZG 8573 8573G 8573T

DEN 623.04

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 8572 G 8572 T 8572 TG 8572 Z 8572 ZG 8573 8573 G 8573 TАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Extensa 5410 5420G 5430 5510Z 5510 5512 5513Z 5520 5610G 5620Z 5620G 5630

928.32 -35 % DEN 603.00

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Extensa 5410 5420 G 5430 5510 Z 5510 5512 5513 Z 5520 5610 G 5620 Z 5620 G 5630Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Extensa 5410 5420 G 5430 5510 Z 5510 5512 5513 Z 5520 5610 G 5620 Z 5620 G 5630AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер КП.06501.002 за Acer TravelMate 2400 2403 2420 2423 2424 2428 2440 2441 2442 2470 2480

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер КП.06501.002 за Acer Travel Mate 2400 2403 2420 2423 2424 2428 2440 2441 2442 2470 2480 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 4.74 НА 90W лаптоп ac адаптер за полнење PA-1900-32 за Acer Extensa 5510 5510Z 5512 5513 5513Z 5520 5610 5610G 5620 5620G

DEN 623.04

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Extensa 5510 5510 Z 5512 5513 5513 Z 5520 5610 5610 G 5620 5620 GАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.005 LC.ADT01.006 за Acer Стремат AS3830T AS3830TG AS4820T AS4820TG AS4830T

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.005 LC.ADT01.006 за Acer Стремат AS3830 T AS3830 TG AS4820 T AS4820 TG AS4830 T АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

AC Адаптер За ASUS Полначот 19V 3.42 НА 65W Напојување За Лаптоп Asus Zenbook UX32VD-R3001V Ultrabook 4.0*1.35 mm

840.96 -35 % DEN 547.00

AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 4.0 mm x 1.35 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x AC Адаптер За ASПолначот 19 V 3.42 НА 65 W Напојување За Лаптоп AsZenbook UX32 VDR3001 V Ultrabook 4.0*1.35 mmAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

20V 4.5 Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Lenovo Thinkpad Работ E560P,Ideapad Flex 3-15 ,E570 L540 T440p T460p V510-15IKB W550s

DEN 738.72

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 20 V, 4.5 А, 90 W3.DC Plug Големина : Правоаголник со pin(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

19.5 V 2.31 НА 45W лаптоп AC адаптер за полнач за HP Завист 15-aq100 15-w100 15-w200 M6-aq000 M6-aq100 x360 конвертибилна PC

DEN 575.52

19.5 V 2.31 НА 45 W лаптоп AC адаптер за полнач за HP Завист 15aq100 15w100 15w200 M6aq000 M6aq100 x360 конвертибилна КОМПЈУТЕР Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

Вистински ADP-150NB D 19.5 V 7.7 НА 150W 5.5*2,5 mm Лаптоп AC DC Адаптер за ASUS G73J G53S G73S G53S G53SX ADP-120ZB ББ Напојување

2248.80 -35 % DEN 1462.00

Вистински ADP150 NB D 19.5 V 7.7 НА 150 W 5.5*2,5 mm Лаптоп AC DC Адаптер за ASG73 J G53 S G73 S G53 S G53 SX ADP120 ZB ББ НапојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19.5 V / 7.7 НаКонектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински ADP150 NB D 19.5 V 7.7 НА 150 W 5.5*2,5 mm Лаптоп AC DC Адаптер за ASG73 J G53 S G73 S G53 S G53 SX ADP120 ZB ББ НапојувањеAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

19V 3.42 НА 65W AC Лаптоп Адаптер за Полнач За Asus A3 A600 F3 X55 A8 F6 F83CR X50 X550V V85 A9T K501 K501J K50i K52F M9V

496.80 -9 % DEN 452.00

Жица тип : 5.5 мм*2,5 mm Жица должина : 1.2 M Излез (излез) : 19 V 3.42 НА Интерфејс тип : 5.5 мм*2,5 mm Боја : црна Име лаптоп адаптер : 19 V 3.42 НА 65 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 19 V Излез тековната : 3.42 На фрекфенција : 5060 HZ Излезна моќност : 165 W Влезен напон : AC100240 V конектор големина на(mm) : 5.5 мм*2,5 mm Снабдување тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче / Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер NSW24624 за Acer TravelMate TM4330 TM4740 TM4740G TM4740Z TM6293 TM6493 TM8371 TM8471

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер NSW24624 за Acer Travel Mate TM4330 TM4740 TM4740 G TM4740 Z TM6293 TM6493 TM8371 TM8471 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.