• Ново
Полнач за Acer Стремат Еден D270 AOD270 ZE7 Адаптер за Напојување Кабелот AC DC cargadores portatiles caderno carregador

Полнач за Acer Стремат Еден D270 AOD270 ZE7 Адаптер за Напојување Кабелот AC DC cargadores portatiles caderno carregador

Оценка на клиентот:
DEN 621.12
DEN 528.00 -15 %

Износ
Залиха


ФОТОГРАФИИ

Карактеристики

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За Acer,Универзална
Број На Модел На:
ADP-40-ТО НА
Излезна Струја:
2.15 На
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Кабелот или не :
+кабелот
Совет Големина :
5.5 мм*1.7 мм
Продуктната линија :
За Acer Стремат Еден

Производи во категоријата

19V 3.42 НА 65W AC Лаптоп Адаптер за Полнач За Asus A3 A600 F3 X55 A8 F6 F83CR X50 X550V V85 A9T K501 K501J K50i K52F M9V

496.80 -9 % DEN 452.00

Жица тип : 5.5 мм*2,5 mm Жица должина : 1.2 M Излез (излез) : 19 V 3.42 НА Интерфејс тип : 5.5 мм*2,5 mm Боја : црна Име лаптоп адаптер : 19 V 3.42 НА 65 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 19 V Излез тековната : 3.42 На фрекфенција : 5060 HZ Излезна моќност : 165 W Влезен напон : AC100240 V конектор големина на(mm) : 5.5 мм*2,5 mm Снабдување тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче / Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот...

Вистински ADP-150NB D 19.5 V 7.7 НА 150W 5.5*2,5 mm Лаптоп AC DC Адаптер за ASUS G73J G53S G73S G53S G53SX ADP-120ZB ББ Напојување

2248.80 -35 % DEN 1462.00

Вистински ADP150 NB D 19.5 V 7.7 НА 150 W 5.5*2,5 mm Лаптоп AC DC Адаптер за ASG73 J G53 S G73 S G53 S G53 SX ADP120 ZB ББ НапојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19.5 V / 7.7 НаКонектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински ADP150 NB D 19.5 V 7.7 НА 150 W 5.5*2,5 mm Лаптоп AC DC Адаптер за ASG73 J G53 S G73 S G53 S G53 SX ADP120 ZB ББ НапојувањеAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.004 за Acer Стремат временската линија Ултра М3-581T М3-581TG М5-481TG М5-581

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер LC.ADT01.004 за Acer Стремат временската линија Ултра М3581 T М3581 TG М5481 TG М5581 АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASUS K55V K55VD K55VD-DB51 K55VM адаптер за напојување

851.52 -35 % DEN 553.00

AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 4.74 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mmУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x AC АДАПТЕР за ПОЛНАЧ ЗА ASK55 V K55 VD K55 VDDB51 K55 VM адаптер за напојувањеAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

18.5 V 6.5 AC адаптер за HP Лаптоп, полнач PA-1121-12HC GL690AA PA-1121-02HC HP-OW121F13 SE LF PA-1121-02HD PA-1121-42HH

DEN 1233.12

18.5 V 6.5 AC адаптер за HP Лаптоп, полнач PA112112 HC GL690 AA PA112102 HC HPOW121 F13 SE LF PA112102 HD PA112142 HH Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 120 W Излезен Напон : 18.5 V Излез Тековната : 6.5 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5100-5095 5100-5310 5100-5328 5100-5400 5102WLMi-MCE 5100-5480 5100-5538 Полнач

861.60 -35 % DEN 560.00

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 51005095 51005310 51005328 51005400 5102 WLMiMCE 51005480 51005538 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 51005095 51005310 51005328 51005400 5102 WLMiMCE 51005480 51005538 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : https : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1957296_32738067666.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

19V 3.42 НА 65W лаптоп, полнач ac адаптер 91.42S28.002 за Acer Стремат 4741ZG 4743 4743G 4743Z 4743ZG 4745 4745G 4745Z 4749 4749Z

DEN 479.04

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер 91.42 S28.002 за Acer Стремат 4741 ZG 4743 4743 G 4743 Z 4743 ZG 4745 4745 G 4745 Z 4749 4749 Z АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Fujitsu LifeBook A550/A/B A552/E/EW/EX/С A555/D A561/D/DX A564 A572/E/EW

DEN 623.52

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Fujitsu Life Book A550 / A / B A552 / E / EW / EX / С A555 / D A561 / D / DX A564 A572 / E / EWСпецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Fujitsu Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС / ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА / AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

19.5 V 2.31 НА 45W лаптоп ac адаптер за полнач за HP 15-g300 17-ak000 240 245 246 250 255 256 258 G6 241 243 247 G1 HP 340 G4

DEN 575.04

19.5 V 2.31 НА 45 W лаптоп ac адаптер за полнач за HP 15g300 17ak000 240 245 246 250 255 256 258 G6 241 243 247 G1 HP 340 G4 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 2.31 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.