• Ново
10X Festoon Canbus 31mm 36mm C5W C10W 2835 Чип 8 SMD 12V Автомобил Led Сијалица Купола Светла Лиценца Светилки Гаранција

10X Festoon Canbus 31mm 36mm C5W C10W 2835 Чип 8 SMD 12V Автомобил Led Сијалица Купола Светла Лиценца Светилки Гаранција

Оценка на клиентот:
DEN 499.20
DEN 320.00 -36 %

Износ
Залиха


Големина На Крстот Референца :
- 1.22" / 31mm во должина (3022 3175 DE3175)
- 1.42" / 36mm во должина (6411 6413 6418 DE3423 DE3425)
- 1.54~1.65" / 39mm~42mm во должина (560 561 562 563 564 569 578 211 211-2 212 212-2 2122 214-2 2142 6413 6451 6429 DE3425 DE4410 12844)
Посебни Карактеристики :
1. Висока Моќност Canbus Грешка Слободни Led Диоди
2. Специјален дизајн ниска потрошувачка на енергија, долготрајни и пониска цена
3. 100% сосема нов објект.
4. Супер светло Чиста Бела 8 SMD 2835 LED
5. Компатибилен со Автомобил 12 V
6. Лесно да се инсталира. Plug & Play.
7. Р eplaces Автомобил внатрешни работи Мапа Светла , Куполата Светла, Табличка Светла ,Карго Област Светлата Страна на Вратата Учтивост Светлина и
8.Овие се без ГРЕШКИ и компатибилен со повеќето модерни осветлување & Canbus системи
*ВНИМАНИЕ : Некои напредни canbus/сијалица грешка системи може да предизвика светлата да трепка, исклучување или уште даде грешка на цртичка. Таквите автомобили бараат дополнителни оптоварување отпорници за да се обезбеди нормален работен сијалица
пакет :
10 X Festoon светилки 8smd 2835
За Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
ГОЛЕМИНА 31MM Бела, ГОЛЕМИНА 36MM Бела
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Wattage:
2W
Објектот Тежина:
6g
Бренд Име:
KTSCAR
Име На Модел:
3022 3175 DE3175 6411 6413 6418 DE3423 DE3425
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Автомобил Производител:
BMW,audi,и така натаму
За Автомобил Светилка:
Мапа Светла , Куполата Светла, Табличка Светла ,Карго Област Светла, Сид

Производи во категоријата

10pcs T3 T4.2 T4.7 LED Светилки SMD 5050 Автомобил Табла за Предупредување Индикатор светлото на Инструмент Табла Сијалица бело/црвено/сино/жолта/зелена

139.20 -5 % DEN 132.00

10pcs T3 T4.2 T4.7 LED Светилки SMD 5050 Автомобил Табла за Предупредување Индикатор светлото на Инструмент Табла Сијалица бело / црвено / сино / жолта / зеленаПриклучок тип : T3 T4.2 T4.7 Напон : 12 V само животниот век : 60, 000 часа Пакет се Вклучени : 10pcs Светилки Ние и ветуваме : Секој производ ќе биде двојно проверете пред испорака!!!! Инсталација Забелешка : Оваа LED сијалица е поларна чувствителни, па во случај на сијалицата нема да светне, ве молиме флип тоа 180 степени,Ние препорачуваме професионална инсталација.Пакет : 10 × T3 T4.2 T4.7 LED СветилкиКомпанијата Вовед : Нашите Nanjing Newsun Фотоелектрически Co.,Ltd е професионална производител и извозник на авто автомобил светла,како што се led маркер ангел очи за BMW,CCFL ангел очи,предводена работа светлина,магла светлина,внатрешни работи, автомобил светлината и така натаму.Нашата компанија се постави во 2005 и ние имаме богато искуство во производство на авто автомобил светла.Нашата авто автомобил светла се продаваат во целиот свет, Азија, Америка, Европа и Африка.Ние само се обезбеди производи со висок квалитет и прифатлива цена,pls да се увери во својата цел.Компанијата Услуга : 1...

2 X 80W Кри Чипови LED P13W 12V Бланко Coche Bombilla Pa За Chevy Camaro RS модел светилки drl Luces Antiniebla Bombilla Del Faro 12V

1488.00 -20 % DEN 1190.00

2 X 80 W Кри Чипови LED P13 W 12 V Бланко Coche Bombilla Pa За Chevy Camaro RS модел светилки drl Luces Antiniebla Bombilla Del Faro 12 V Descripción del productoЦената е за 2 парчиња,значи еден пар.Параметар· Напон : 12 V~24 VDC· Боја : се однесува на бојата на насловот, ( Бела,црвена и жолта се avialable на нашата продавница)· Led чип : топ 4*5w + страна 12*висока моќност 5w led чипови· Осветленост : 780850 LM· Liftspan : 65,000 часа· Приклучок тип : Однесуваат на база тип на насловот·Потрошувачка на енергија : 8~10 W за бела боја, 5~8w за црвено &жолта боја·Дијаметар : 18mm·Големина : 18mm*36mm (не вклучувајќи го и приклучок)· Употреба : магла светлина / светилки drl / кочница / јачина на светлина,само на база тип е исто,може да се користат(не препорачувам за светлата за автомобил, ако треба светлата,контактирајте со нас)Цена за Пакување, вклучувајќи : 2*LED сијалица1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

19PCS Бела Премиум LED Купола Светлина Мапата Светлина Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот за Тојота Сиена 2001-20XX

DEN 1247.52

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

AutoLeader ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 40LEDs Внатрешни работи Светлина Бела Автомобил Led Светло Рекламирање Светилка За LWB/Комбе/Камиони/Спринтер/Ducato/Транзит/ ФОЛКСВАГЕН

643.20 -15 % DEN 547.00

Сосема Нов!!!Спецификација : Напон : 12 VLED Количина : 40Светла Боја : БелаГолемина : 38 x 38cm (Lx W)(еден LED Модули)10 LED Модули Вкупна Должина : 140cmИнсталации Должина : 5 MФункција : Овој комплет вклучува 10 LED Модули со вкупно 40 Led диоди.Траен, ниска моќност, целосна осветлување во текот на ван.Сопствен распоред, да ги инсталирате како и каде сакате со налепница на задниот дел.Супер светло, Одлична за работа осветлување, или наоѓање на парцела брзо и безбедно.Идеален за многу намени, како на пример за Комбиња / Чамци / Каравани / Приколки / Камиони / HGV е / Коњ кутии / Автомобил Чизми.Пакет Се Вклучени : 1 Set LED Модули(10 PCS led светло)1 x Жици

20PCS Бела Премиум LED Купола Светлина Мапата Светлина Внатрешни работи Светлина Комплет Пакет + Табличка Светлина за Infiniti FX 2003-2008

DEN 1391.52

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

За Infiniti FX 2009-20XX LED Внатрешни работи Светлина Комплет Грешка Слободни 20pcs Мапата Светлина Багажникот Светло Купола Светлина на Сите во Еден

DEN 1391.52

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

Автомобил-Стил, Десно Или Лево Огледало Индикатор се Претвори Сигнал Светло За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ GTI JETTA MK5 PASSAT Нов Пад на превозот

200.16 -15 % DEN 170.00

Компатибилен : За 20032012 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 За 20052012 Голф плус За 20042009 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 За 20062009 "ФОЛКСВАГЕН" ЗАЈАКОТ 20062012 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK5 За права 20052011 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT За 20062008 "ФОЛКСВАГЕН" EOS За 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN За 20022008 "Шкода" ВРВЕН За 20092010 SEAT ALHAMBRA Дел Број : Право : 1 K0 949 102 Лево : 1 K0 949 101 Замена Дел Број : Право : 3 BD 949 102 Лево : 3 BD 949 101 светла Боја : Жолто Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

YM E-Светла 50PCS 5730 9 SMD S25 1156 BA15S Led Сигнал се Претвори Светлина Бела Црвена Сина 270Lm 8000K DC 12V Авто Автомобил Светлина Бесплатен Превозот

1385.76 -12 % DEN 1220.00

YM EСветла 50 PCS 5730 9 SMD S25 1156 BA15 S Led Сигнал се Претвори Светлина Бела Црвена Сина 270 Lm 8000 K DC 12 V Авто Автомобил Светлина Бесплатен ПревозотНапон : DC 12 V Напојување : 12 V*0.06 НА Lumens : 270 LM База Тип : 1156 BA15 S Големина : 1156 ( 21mm*19mm*16mm )Пакет се вклучени : 50 PCS Бело / Црвено / Сино 1156 BA15 S 5730 9 SMD СветилкиВе молиме да ни остават порака ако можете исто така ќе треба други основи.Availible во 1157 / 3156 / 3157 / 7440 / 7443 со иста цена.Виктор автомобил LED knowlege : Led База Соодветни За T5 Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор за светло T10 Индикатор светлина, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина T15 Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлина T20(7440) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлина T20(7443) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла ) 1156 Опашка светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина 1157 Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла ) BA9 S Индикатор светлина, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина 3156 Опашка светлина, обратна светлина и да се сврти светлина 3157 Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина) Festoon / Купола Pate број светлина, читање светлина и таванот светлина H1 / H3 / H4 / H7 / H11 / 9005 / 9006 Магла светлинаЗа Нас : Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!

Keyecu 12V IP65 Страна Маркер Царинење Светла за 1999-2010 Ford F250 F350 F450 Супер Должност 2 парчиња Стилски Килибар led+ 2 парчиња Црвени led

DEN 859.20

2 парчиња Стилски Килибар Леќа Килибар предводена од страна фендер маркер Светла(Пред) + 2 парче Црвена Леќа Црвени led страна фендер маркер Светла(Задниот)за 19992014 Ford F350 / F450 / F550 Супер Должност,Одобри за ТОЧКА и SAE,со Висок квалитет и Сосема Нов!Карактеристики : Боја : Жолто Леќи На Жолто Светло,Црвена Леќа Црвени СветлаСекоја единица е Изграденаво Голема Моќ Супер Светло 3 led СветлаДоаѓаат со T10 168 194 2825 адаптер и двојно двострано лентаСпецификација : Energe на енергија,Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска ТемператураДвежица дизајн вклучува и доведе жица и заштитно јаже за монтажа на сите површиниКарактеристики sonically запечатени, водоотпорен леќа и домување во една единицаГо замени Дел # 8 C3 Z15442 B F81 Z15442 CA 264132 BKПримена : Директна замена за Ford350 / Ford450,исто така, работат на Ford F150 F250 со некои жици и mods.(Ако Фендер Маркери не се вклопи во вашиотакции приклучоци,ве молиме исечете го исклучите конектори за инсталации)Answer : ___________________________ Note : Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот)Полесно Инсталација : отстранат Само Акции Фендер Светла и plug овие во акции sockets потоа кора и се држиPacakge Вклучува : 4x Фендер Маркер Светла

JSTOP 4PCS/set Astra Antara Vectra 12-24VAC светла грешка 1500LM PY21W P21W 1156 led Предни Задни Пак Сигнал Нема Хипер Флеш

3115.20 -24 % DEN 2367.00

Производ модел : JSPY21 W66 SMD2016 годинаLED Type : 2016 SMDLED П'ty : КОМПЈУТЕРИ 66 Led диодиLED боја : ЖолтаПриклучок тип : PY21 W 1156 PY BAU15 S / P21 W 1156 BA15 SНапон : 1230 VACwattage : 25 W CanbusЕлектрична струја : 2 ALumens : 13001500 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP 4 PCS / set Astra Antara Vectra 1224 VAC светла 100% грешка 1500 LM PY21 W P21 W 1156 led Предни Задни Пак Сигнал Нема Хипер Флеш* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

2x led PY24W Пак јачина на светилка За BMW E90 E91 E92 E93 328i 335i М3 Х5 E70 X6 E71 F10 F07 / 5 Серија E83/F25 X3 E70 Х5 E71 X6 Z4

599.52 -20 % DEN 480.00

VI LED ФАРОВИ45 W ,U7 LED МОТО ФАРОВИ125 W ,A6 LED ФАРОВИ60 W , 1) Приклучок тип : PY24 W, ве Молиме да се провери и потврди типот дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат...

10*T10 W5W Оптоварување Висока Моќност 184 194 LED Купола Вратата Мапата светлина Царинење Внатрешни работи Сигнал Сијалица Извор на Светлина Опашка Агол Паркинг

DEN 140.64

Состојба : 100% Сосема Нов T10 1 W LED Светилки 12 VDC замена на сијалица за Автомобил T10 Оптоварување T10 Внатрешни работи Светло & Страна Индикатор Светла, Мерач и Странични светла...

1pc 1157 BAY15D 1500 Lumens Екстремно Светла 144 Чипсети P21/5W 1016 LED Светилки со Проектор За Кочница Светлина,6000K Xenon Бела

DEN 239.52

1pc 1157 BAY15 D 1500 Lumens Екстремно Светла 144 Чипсети P21 / 5 W 1016 LED Светилки со Проектор За Кочница Светлина,6000 K Xenon Бела Опис : 100% сосема нов; 1.Лесно да се инсталира,plug & play...

2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 MK6 2009 2010 2011 2012 2013 Ретровизор LED Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка

DEN 1434.24

Висок Квалитет на Нов Автомобил Ретровизор LED Пак Сигнал Светло За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 MK6 20092013 Дел Име : LED Пак Сигнал Светлина Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Напон : 12 V Пакет : 1 x Левата Страна+1 x Десната Страна Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Претвори Сигнал Светлина Светилка за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay И Paypal исплати само...

1PC 30cm DC 12V 3528 32LED Возачот Најт Флеш Strobe Скенер Неонски Лента Светлина BL kui

87.36 -23 % DEN 67.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет светла боја : Сина Напон : 12 V Број на Led диоди : 32 Led Лента должина : 1 FT (12 ИНЧИ) (30 CM) самолепливи назад, лесно да се инсталира...

Поголема ѕвезда 60cm 114W Светла Led автомобил предупредување lightbar,итен светлина бар,strobe светлина за полицијата брза помош оган,IP68 водоотпорен

DEN 14347.20

Напон : 1030 VDCжица должина : 72cm Извор на Светлина : 38* 3 W Led диоди, секој модул 4*3 W led LED кол : 38 единици CREE 3 W led Домување Материјал : Флеш шема : 16kindsДимензии : 60cm*12cm*13cm ИП Одделение : IP68цел Количество : 1units Гаранција : 1 ГодиниПакување1,Пакување со извоз стандард картон.2,1 Set / 1 Package.Плаќање1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Испорака1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.2,Обично Кина, воздухот парцела mail зема 2530days...

Поголема ѕвезда 150cm 104W Доведоа автомобил итни lightbar,сопирачките, бар со контролер за полицијата брза помош оган камион,водоотпорен

DEN 16790.40

Answer : ___________________________ Note : над ова видео за 1.2 m lightbar,флеш од 1,5 m lightbar е сличен на 1.2 m lightbar1) Напон : DC12 V или DC24 V;(ве молиме изберете напон)работат на струјата : ≤8.3 На2)...

1pcs 7440 7441 7443 7444 992 Доведоа Автомобил Кочница/Обратна/Бекап на Светлина Со Леќи 1500Lm Супер Светло 6000K Xenon Бела 144SMD

DEN 239.52

1pcs 7440 7441 7443 7444 992 Доведоа Автомобил Кочница / Обратна / Бекап на Светлина Со Леќи 1500 Lm Супер Светло 6000 K Xenon Бела 144 SMD Опис : 100% сосема нов; 1.Лесно да се инсталира,plug & play...

10Pieces/Многу Ba15d 1142 Висока Моќност Автомобил LED Сијалица 27-5050SMD DC12V Топло Бела/Топло Бела Автомобил Морски Брод RV Camper Светлина 1142 1076

1440.00 -20 % DEN 1152.00

10 Pieces / Многу Ba15d 1142 Висока Моќност Автомобил LED Сијалица 275050 SMD DC12 V Топло Бела / Топло Бела Автомобил Морски Брод RV Camper Светлина 1142 1076 опис на Производот Големина : 10пакетОваа листа карактеристики 10 парчиња на Сосема Нов, суперсветли Супер Бела 1157 27SMD 5050 LED светилки.Секој 1157 LED сијалица содржи 27 Убава Висок Квалитет на триcell 5050 SMD Led диоди, 3 пати посветла од 3528 чипови ¡ê?кои се многу посветла од акциите ОЕМ жолтеникаво традиционалните светилки,и ист тип на LED светилки се продаваат од страна на други Амазон продавачи.Спецификации : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.