• Ново
50pcs 430 Lumens Супер Светло 3014 36-EX Чипсети од 1,5 инчи 36mm 6411 6413 6418 LED Светилки се Користи За Купола светлина

50pcs 430 Lumens Супер Светло 3014 36-EX Чипсети од 1,5 инчи 36mm 6411 6413 6418 LED Светилки се Користи За Купола светлина

Оценка на клиентот:
DEN 2495.52
DEN 2321.00 -7 %

Износ
Залиха

50pcs 430 Lumens Супер Светло 3014 36-EX Чипсети од 1,5 инчи 36mm 6411 6413 6418 LED Светилки се Користи За Купола светлина Автомобил led festoon светлина 3014 36 SMD Светилка должина : 39 MM (стандардно) (36mm, 39mm, 41mm изборен) ако не го извести должина,ние ќе брод стандардната големина 39 MM SMD тип : 3014 SMD SMD количина : 36 SMD Употреба : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, светлата за Читање, Подигање на светлата, Лиценца/број плоча светла.итн. Напон : 9-12 V Боја : Бела 36 MM-38 MM Крстот Референца : 3423 3425 6411 46413 6418 6423 6451 6461 6475 6476 6418 6461 DE3021 DE3423 DE3425 39 MM-42 MM Крстот Референца : 560 561 562 563 564 569 578 211 211-2 212 212-2 2122 214-2 2142 6413 6451 6429 DE3425 DE4410 12844 Карактеристики : 1.Шок и вибрации отпорни 2. Последните 100 пати подолго од стандардните светилки, должината на животниот век повеќе од 80, 000 часа 3. Ниска топлина,Ниска потрошувачка на енергија 4. Висок интензитет,3 пати посветла од акции светилки 5.Лесно да се инсталира,директна замена за вашите акции светилки 6. Инстант On / Off 7. Живописни / Јасни Monochromatic боја 8.100% безбедно да се користи на Возила и бродови
Пакетот вклучува :
50pcs Festoon 3014 36 led светло
Answer : ___________________________ Note :
Постојат festoon различна големина за вашата опција,pleave оставете порака за да се направи избор, ако не, ќе default за да ја 39mm, никакви дополнителни барања pls слободни да контакт со нас, ви благодариме!!!
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Брод од страна на хонг конг пост воздух mail и Кина пост воздух пошта обично треба 15 до 45days,и некои contries како Бразил,Аргентина..треба текот 50days,ве молиме почекајте трпеливо и се чувствуваат слободни да побарате од нас да се прошири датум на испорака.Или ако сакате да добиете побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат екстра изразат превозот цена.
Клиенти кои се од руски,ве молиме, напишете полно име за контакт,или ќе влијаат на нормалната прима.
1 Нашите вработен ќе ги проверите сите ставки пред испраќаат.Ако сте примиле неисправни објект,ние ќе размена на други сосема нов замена во 7days започне од датум на испорака.Ние ќе се одговорни за превозот цена од нашето место твое додека купувачот треба да се плати се вратат трошоците.Mail нас веднаш откако ќе најдете производи имаат проблем,ние ќе ви понудиме враќање број да ги испратите назад предметот,објектот не ќе проверка и поправка без враќање број.
2 Забелешка : Контактирајте со нас, ако најдете било каков технички проблем за време на инсталацијата.Тоа е навистина нашата задоволство да ви ја покаже и поддршка вас.Поголемиот дел од проблемот е само misure и разбираат како да го користите.Ве молиме проверете внимателно пред да го испратите на предмети назад бидејќи ние не се одговорни за сите превозот цена, ако најдовме на производот не е избега како што е опишано.

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
3g
Име На Модел:
festoon 3014 36smd
Wattage:
12V*0.11A
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Бренд Име:
YSY
Температура На Боја:
8000k
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Lumens:
430LM
боја:
Бела
Големина:
36/39/42mm
Напон:
9-12v
крстот референца:
3022 3021 3175 6428 6430 3423 3425 6411 6418 6423 6461
Автомобил Производител:
сите
Lumens:
430LM
Температура На Боја:
8000k
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Тип Socket:
Двоен Врв
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Производи во категоријата

19PCS Бела Премиум LED Купола Светлина Мапата Светлина Внатрешни работи Светлина Комплет Пакетот за Тојота Сиена 2001-20XX

DEN 1247.52

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години...

Комплет 2 Супер Lampada Branca и луз Pingo 50w Led Samsung Кри Чипови T10 T15

1200.00 -20 % DEN 960.00

Комплет 2 Супер Lampada Branca и луз Pingo 50w Led Samsung Кри Чипови T10 T15Descrição не anúncioСупер Lâmpada Branca и луз Pingo 50w Led Samsung Кри Чипови T10 T15ВО ВРСКА СО ОВАА ТОЧКА : Овој листата на карактеристики на еден пар (2 парчиња) екстремно светла , висока моќност 50 W КРИ Чипови 921 / 912 6000 K Xenon Бела T10 / T15 приклучок тип led светилки специјално desigined за возило обратна светла, опашка светла, паркинг светла,итн.Оваа Висока Моќност LED сијалица има посебна 8 парче висока моќност страна монтирани 5 W КРИ Чипови LED, и 2 парче врвот монтирани 5 W КРИ LED Чип проектор објектив за максим рефлексивни, осветлување перформанси...

JSTOP 4PCS/set Cabrio Clubman Countryman Купе Mini5 доведоа автомобил Светла 12-24V BAU15S P21W canubs нема грешки Пред Задните Пак Сигнал

3079.20 -24 % DEN 2340.00

Производ модел : JSP21 W66 SMD2016 годинаLED Type : 2016 SMDLED П'ty : КОМПЈУТЕРИ 66 Led диодиLED боја : ЖолтаПриклучок тип : PY21 W BAU15 S 1156 PY / 1156 P21 WНапон : 1230 VACwattage : 25 W CanbusЕлектрична струја : 2 ALumens : 13001500 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP 4 PCS / set Cabrio Clubman Countryman Купе Mini5 доведоа автомобил Светла 1224 V BAU15 S P21 W canubs нема грешки Пред Задните Пак Сигнал* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

2x SUNKIA Супер 6000k Белата 12V Canbus Грешка Автомобил LED Табличка Светлина за Хонда Спогодба Граѓански Град Одисеја Г-V/Пилот

510.24 -20 % DEN 408.00

Функција : 1.18# висок квалитет SMD LED2 Вграденво Canbконтролер, Нема грешки или предупредување3 Лесна инсталација, plug and play4...

2 парчиња ЛЕД Табличка Светлина 6000K 24leds За Audi A4 Б8 А5 S5 TT RS, За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН PASSAT 5D 08 R36 08

540.48 -20 % DEN 432.00

Функција : Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play Вграден оптоварување отпорници и canbединица за контрола за да се избегне OBC код за грешка прашање...

10pcs Canbus Грешка Слободни T10 168 194 W5W Оптоварување 12SMD 2835 Автомобил LED Авто Светлина

265.44 -28 % DEN 191.00

Напон : DC 12 VТип на Светлосен Извор : LEDТемпература на бојата : 6500 KПрименливи Светилка Позиција : Внатрешни СветлаПриклучок Тип : T10Карактеристики : Долг животен век, до 50.000 часа. Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија (помалку од 10% од стандардната халоген светилки). Доаѓаат со вграденво Canbоптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот на Европската возила. Одлично за многу апликации околу возилото. Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon.LED Стил : T10283512 SMD LEDLED Боја : БелаСветлината Живот Време : 50000 часаПогодни за : T10 / 168 / W5 W / 194Пакет Тежина : 18 G / 0.63 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 100*50*30 ММ / 3.94*1.97*1.18 Инчи10 x T10 LED Светилки

2x led PY24W Пак јачина на светилка За BMW E90 E91 E92 E93 328i 335i М3 Х5 E70 X6 E71 F10 F07 / 5 Серија E83/F25 X3 E70 Х5 E71 X6 Z4

599.52 -20 % DEN 480.00

VI LED ФАРОВИ45 W ,U7 LED МОТО ФАРОВИ125 W ,A6 LED ФАРОВИ60 W , 1) Приклучок тип : PY24 W, ве Молиме да се провери и потврди типот дали оваа крушка одговара на вашиот автомобил пред да го купат...

6-200pcs 39mm 12V 1210 1206 24 SMD LED Festoon Таванот Светилка Купола Светилки Pate Број Читање Автомобили Светилка 5 Бои Бесплатен Превозот

256.80 -12 % DEN 226.00

6200pcs 39mm 12 V 1210 1206 24 SMD LED Festoon Таванот Светилка Купола Светилки Pate Број Светло за Читање Светилка 5 Бои Бесплатен ПревозотТочка БР...

2pc Dual-Боја BAU15S 2835 42LED 50W Switchback LED светилки drl Пак Сигнал Светлина Комплет

753.12 -16 % DEN 633.00

Карактеристики : Dualбоја жолтоБела switchback LED лампи ЛЕР Извор на Светлина : 42СМД 2835 посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (AmberOFF) функција Возење Режим : 6000k Белата Пак Светло Режим : 3000k Килибар во Комбинација со висок квалитет на оптоварување отпорници, нема повеќе досадни хипер флеш проблем Висока прозрачна ефикасност со над 500 Лумен висока осветленост светлина излез Plug and play дизајн без измена потребни за инсталација животниот век : 20000 работни часови Количина : 1 PairFitment Овој револуционерен Bau15s Еден Филамент Тип Switchback LED светилки ќе го замени акции Bau15s 1156 B 7507 150° штекер светилки за пред претвори сигнал светла...

2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Голф 6 MK6 2009 2010 2011 2012 2013 Ретровизор LED Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка

DEN 1434.24

Висок Квалитет на Нов Автомобил Ретровизор LED Пак Сигнал Светло За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 MK6 20092013 Дел Име : LED Пак Сигнал Светлина Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Напон : 12 V Пакет : 1 x Левата Страна+1 x Десната Страна Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Претвори Сигнал Светлина Светилка за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay И Paypal исплати само...

Автомобил-Стил, Десно Или Лево Огледало Индикатор се Претвори Сигнал Светло За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ GTI JETTA MK5 PASSAT Нов Пад на превозот

200.16 -15 % DEN 170.00

Компатибилен : За 20032012 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 За 20052012 Голф плус За 20042009 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 За 20062009 "ФОЛКСВАГЕН" ЗАЈАКОТ 20062012 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK5 За права 20052011 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT За 20062008 "ФОЛКСВАГЕН" EOS За 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN За 20022008 "Шкода" ВРВЕН За 20092010 SEAT ALHAMBRA Дел Број : Право : 1 K0 949 102 Лево : 1 K0 949 101 Замена Дел Број : Право : 3 BD 949 102 Лево : 3 BD 949 101 светла Боја : Жолто Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

2 X 80W Кри Чипови LED P13W 12V Бланко Coche Bombilla Pa За Chevy Camaro RS модел светилки drl Luces Antiniebla Bombilla Del Faro 12V

1488.00 -20 % DEN 1190.00

2 X 80 W Кри Чипови LED P13 W 12 V Бланко Coche Bombilla Pa За Chevy Camaro RS модел светилки drl Luces Antiniebla Bombilla Del Faro 12 V Descripción del productoЦената е за 2 парчиња,значи еден пар.Параметар· Напон : 12 V~24 VDC· Боја : се однесува на бојата на насловот, ( Бела,црвена и жолта се avialable на нашата продавница)· Led чип : топ 4*5w + страна 12*висока моќност 5w led чипови· Осветленост : 780850 LM· Liftspan : 65,000 часа· Приклучок тип : Однесуваат на база тип на насловот·Потрошувачка на енергија : 8~10 W за бела боја, 5~8w за црвено &жолта боја·Дијаметар : 18mm·Големина : 18mm*36mm (не вклучувајќи го и приклучок)· Употреба : магла светлина / светилки drl / кочница / јачина на светлина,само на база тип е исто,може да се користат(не препорачувам за светлата за автомобил, ако треба светлата,контактирајте со нас)Цена за Пакување, вклучувајќи : 2*LED сијалица1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

JSTOP 7piece/set врвен високо квалитетни led читање светлина t10 светилка 12VAC Багажникот светилки 4014smd 6000k canbus w5w t10 led читање светлина

1081.92 -26 % DEN 801.00

1 Производ модел : JST10 WG15 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 15 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : бела / Топло бела / светлина bule / Red / BuleПриклучок тип : T10 W5 W 194Напон : 12 VACБелата Боја температура : 60006500 KПрозрачна флукс : 200 250 LMЖивотниот век : 50000 часа7piece / set врвен led читање светлина 12 V led Багажникот светло T10 led светилки W5 W canbw5w t10 led Внатрешни работи читање светлинаПревозот : бесплатен превозот од кина, воздухот пост.Нормално, однесете 1548 работни дена пристигнеАко сакате да користите други express, ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,ние ќе ви даде најдобра цена, UPSот, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.и ве молиме да бидат внимателно : на локација за подигнување на превозот надомест е не вклучително и во руралните области...

Комплет од 10 Lampadas Pingo T10 W5w 6 Smd Led 5630 Samsung Чипови 12v 6000k

960.00 -20 % DEN 768.00

10x 5630 SMD T10 Оптоварување 194 168 2825 W5 W Килибар / Бела LED Светилки за Табличка Interio Мапата Купола Страна Маркер Учтивост Товар Светлина опис на Производот Боја : Жолта боја / БелаОваа листа карактеристики 10 парчиња супер светло T10 оптоварување килибар жолти led светла светилки висока моќност Samsugng 5630 SMD led светилки посебно дизајниран за auto автомобили' табличка светла, внатрешни работи мапа светла, куполата светла, внатрешни работи вратата светла, чекор учтивост светла странични светла, trunk / карго област соба светлата, паркинг светла, град светла, светлата за читање,итн.Спецификација1) Пакет : вклучувајќи 4pcs T10 оптоварување 5630 SMD бела Led светилки.2) Лесен за Инсталација : само plug and play за повеќето возила, неполаритетот...

1Pcs Задниот Браник Рефлектор Рефлекс на Светлина Светилка RH Десната Страна За Citroen C5 2008-2015

863.52 -9 % DEN 786.00

1 Pcs Задниот Браник Рефлектор Рефлекс на Светлина Светилка RH Десната Страна За Citroen C5 20082015ПОГОДНИ за : Citroen C5 20082015 Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување!Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

1 Buc Црвена Врата Светло За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat B6 B7 3AD947411 3AD 947 411 3AD-947-411

422.40 -15 % DEN 359.00

1 Buc Црвена Врата Светло За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф Passat B6 B7 3 AD947411 3 AD 947 411 3 AD947411Име на производ : црвено автомобил вратата + линија + клипКомпатибилен дел број : 3 AD 947 411 1 K0 947 411 A 3 B0 972 702 7 L6 868 243Одговара модели : За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 B7 20062014 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 20092012 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 20062011 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20052013 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 20122014 За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 20112014 За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 20112014 За Врвен 20082014 За Seat Alhambra 20112014 Пакетот вклучува : на Врата завртување на сопирачките, 3 AD 947 411 1 Buc Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

Keyecu 12V IP65 Страна Маркер Царинење Светла за 1999-2010 Ford F250 F350 F450 Супер Должност 2 парчиња Стилски Килибар led+ 2 парчиња Црвени led

DEN 859.20

2 парчиња Стилски Килибар Леќа Килибар предводена од страна фендер маркер Светла(Пред) + 2 парче Црвена Леќа Црвени led страна фендер маркер Светла(Задниот)за 19992014 Ford F350 / F450 / F550 Супер Должност,Одобри за ТОЧКА и SAE,со Висок квалитет и Сосема Нов!Карактеристики : Боја : Жолто Леќи На Жолто Светло,Црвена Леќа Црвени СветлаСекоја единица е Изграденаво Голема Моќ Супер Светло 3 led СветлаДоаѓаат со T10 168 194 2825 адаптер и двојно двострано лентаСпецификација : Energe на енергија,Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска ТемператураДвежица дизајн вклучува и доведе жица и заштитно јаже за монтажа на сите површиниКарактеристики sonically запечатени, водоотпорен леќа и домување во една единицаГо замени Дел # 8 C3 Z15442 B F81 Z15442 CA 264132 BKПримена : Директна замена за Ford350 / Ford450,исто така, работат на Ford F150 F250 со некои жици и mods.(Ако Фендер Маркери не се вклопи во вашиотакции приклучоци,ве молиме исечете го исклучите конектори за инсталации)Answer : ___________________________ Note : Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно флип тоа 180 степени (јават на поларитетот)Полесно Инсталација : отстранат Само Акции Фендер Светла и plug овие во акции sockets потоа кора и се држиPacakge Вклучува : 4x Фендер Маркер Светла

1pc 1157 BAY15D 1500 Lumens Екстремно Светла 144 Чипсети P21/5W 1016 LED Светилки со Проектор За Кочница Светлина,6000K Xenon Бела

DEN 239.52

1pc 1157 BAY15 D 1500 Lumens Екстремно Светла 144 Чипсети P21 / 5 W 1016 LED Светилки со Проектор За Кочница Светлина,6000 K Xenon Бела Опис : 100% сосема нов; 1.Лесно да се инсталира,plug & play...

2 парчиња Екстремно Супер Светло T10 Оптоварување 194 168 2825 175 192 W5W Супер Светла Бела Висока Моќност 3014 18-SMD LED Светла Светилки

816.00 -20 % DEN 653.00

2 парчиња Екстремно Супер Светло T10 Оптоварување 194 168 2825 175 192 W5 W Супер Светла Бела Висока Моќност 3014 18SMD LED Светла Светилки опис на Производот Боја : 2x T1018БелаКарактеристики(1).18 PCS 3014 LED ЧИП(2) Големина : 0.47" во дијаметар, и 1" во должина(3) Напон : DC918 V(4) на Овој T10 оптоварување LED сијалица ќе го замени акции 168 194 2825 2827 или W5 W сијалица(5)на Овој LED сијалица Не е Поларитетот.НЕМА Потреба да се прави разлика + поларитетот,само plug and play.(6)животен Век : 20000 часКомпатибилен : T10 W5 W 147, 152, 158, 159, 161, 168, 184, 192, 193, 194, 259, 280, 285, 447,464, 555, 558, 585, 655, 656, 657, 901, 904, 906, 908, 909, 912, 914, 915, 916,917, 918, 920, 921, 922, 923, 926, 927, 928, 939, 1250, 1251, 1252, 2450, 2652, 2825, 2921, 2951 и сл.Апликации : За замена на сврти сигнал светлина, агол, светлина, паркинг светлина, од страна на маркерот светлина, опашка светлина, копија светлина, табла светлина и индикатор за светло итн.1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

LARBLL Нови Табличка Светилка Светлина Школка Покритие Одговара За Mazda 2 2011-2013 Mazda 3 2009-2013 М2 М3

330.72 -9 % DEN 301.00

Состојба : НоваДел број : BS1 E51274 E BS1 E51274 FFitment : За Mazda 2 20112013За Mazda 3 20092013Објектот содржи : 1 x Табличка Светилка Светлина ШколкаЗабелешка : ве Молиме Проверете ја Сликата кога ќе го купите.

Tcart 2 парчиња BAU15S S25 Автомобил LED светилки drl Дење Работи Светлина 20W Двојна Боја Авто Led Пак Сигнали За Chevrolet Пионер 2013 0214

1861.92 -36 % DEN 1192.00

Автомобил Led Светилки Детали : чашкатаPY21 W / BAU15 S / 1156ВидовиДење работи светлина со помош на сигналЧип5730 висока моќностОтпоротНадгради отпорМоќност20 W / SetСијалица БојаПак јачина на светлината : Златна БојаДење работи светлина : Бело / Црвено / Сино / Cycstal Сина1 : жолта &white ;2 : жолта & црвена ;3 : жолта & сина ;4 : жолта & мраз сина ;Сет ВклучуваатХибрид близнак боја LED право : 2Контролор Линија : 2Canceller Линија : 1Инструкции за инсталацијаEPE и обоени кутииТемператураОперативен Температура : 40 ~ 50 degressСкладирање Температура : 50 ~ 80 degressLED сијалица Спецификации5730 SMD : 205730 бела чип број : 105730 жолта чип numbe : 10Бренд ИмеLightpointAnswer : ___________________________ NOTE : Златната Боја е Turnlight боја ,друга боја е светилки drl боја .

1pcs 7440 7441 7443 7444 992 Доведоа Автомобил Кочница/Обратна/Бекап на Светлина Со Леќи 1500Lm Супер Светло 6000K Xenon Бела 144SMD

DEN 239.52

1pcs 7440 7441 7443 7444 992 Доведоа Автомобил Кочница / Обратна / Бекап на Светлина Со Леќи 1500 Lm Супер Светло 6000 K Xenon Бела 144 SMD Опис : 100% сосема нов; 1.Лесно да се инсталира,plug & play...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.