• Ново
10PCS / Многу НИ ЕУ да АУ AC Приклучоци Патување Конвертор Адаптер за полнење О-10

10PCS / Многу НИ ЕУ да АУ AC Приклучоци Патување Конвертор Адаптер за полнење О-10

Оценка на клиентот:
DEN 47.52
DEN 45.00 -5 %

Износ
Залиха


Функција :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Количина : 10 компјутери
Промените на Еу ѕид стандард за НАС/AU стандард
Компактен дизајн за патник или Домашна УПОТРЕБА
Боја : Црна

Карактеристики

is_customized:
Yes
Приклучок Тип:
AU
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
P-О
Излез Тип На:
Други
Употреба:
адаптер
Номинална Напон:
110~250V

Производи во категоријата

DC 12.6 V 2A Брз Полнач 2000mA AC Адаптер Carregador за DC12300 DC12680 DC12980 Li-ion Батерија на Пакет

DEN 300.00

Карактеристики : AC да DC Адаптер за Полнач Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 12.6 V 2 A Plug стил : НИ приклучок или ЕУ приклучокот, ве молиме да изберете на која стил сакате! Напомена : ве Молиме да НЕ преоптоварување Квалитет Гаранција : 1 Година DC Plug големина : 5.5x2.5mm Опсег на употреба:DC12480 , DC12680 , DC12800, DC12980 итн....

20PCS/МНОГУ 6R330P6 IPW60R330P6 ДА-247 / FMG36R ДА-3PF / IXFH12N100F ДА-247 / 2SD1314 D1314 ДА-264

1248.00 -5 % DEN 1186.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

5V 5A велика БРИТАНИЈА Plug AC DC Адаптер Overvalue AC Универзална 100V-240V на Текст за да DC 5V 5000mA 25W Напојување Полначот Конвертор Адаптер

239.52 -12 % DEN 211.00

5 V 5 A велика БРИТАНИЈА Plug AC DC Адаптер Overvalue AC Универзална 100 V240 V на Текст за да DC 5 V 5000m A 25 W Напојување Полначот Конвертор АдаптерСпецификација : ИЗЛЕЗНИОТ ЕДНОНАСОЧЕН НАПОН : DC 5 V 5 AИзлез џек адаптер големина : Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм ...

AC 100-240V да DC 9V 1А 1000mA Префрлување Напојување Конвертор Адаптер ЕУ Plug Висока Прецизност Напон 20/18L

116.64 -20 % DEN 93.00

100% Сосема нов и висок квалитет на Широк влезниот опсег, висока прецизност напон Заштита од преоптоварување Краток спој заштита во Текот температура заштита за Заштеда на Моќност : 100240 V AC 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 1000m A Приклучок : ЕУ Plug Димензија : 7 x 8 x 2.8 cm Кабел должина : околу 100cm DC Plug Димензија : 5.5 мм x 2,5 mm Боја : Црна Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека напон и конекторот ако одговара за вашиот стандард! '

5V 5A НИ Plug AC DC Адаптер AC 100V-240V текст Конвертор Адаптер за да го DC 5V 5000mA 25W Напојување Полначот 5.5 мм x 2.1-2,5 mm

218.40 -12 % DEN 192.00

5 V 5 A НИ Plug AC DC Адаптер AC 100 V240 V текст Конвертор Адаптер за да го DC 5 V 5000m A 25 W Напојување Полначот 5.5 мм x 2.12,5 mmСпецификација : ИЗЛЕЗНИОТ ЕДНОНАСОЧЕН НАПОН : DC 5 V 5 AИзлез џек адаптер големина : Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм ...

Член 12v 2a 2000ma префрлување напојување LED светилка напојување 12 v напојување 12v2a моќ АД/AC адаптер Бесплатен превозот

287.04 -10 % DEN 258.00

Моќ параметри и други инструкции Универзален адаптер, префрлување напојување трансформатор снабдувањето Со електрична енергија за напон барања за 11.8 v12.2 v опсег, тековната побарувачка за опрема во рамките на 2a или 2a DC моќност применуваат на електрична потреби 12v2a развој одбор, отстранлив хард диск, итн...

9V 1А ЕУ Plug AC DC Адаптер 1pcs AC 100V-240V Конвертор DC Адаптер за да го 9V 1А Напојување Полначот DC 5.5 мм x 2.1-2,5 mm 1000mA

81.12 -11 % DEN 72.00

9 V 1А ЕУ Plug AC DC Адаптер 1pcs AC 100 V240 V Конвертор DC Адаптер за да го 9 V 1А Напојување Полначот DC 5.5 мм x 2.12,5 mm 1000m AСпецификација : ИЗЛЕЗ : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 9 V 1АИзлез џек адаптер големина : Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм ...

200W AC напон 220V да 110V Чекор Надолу Трансформатор Конвертирате Патување Моќ на ЕУ Приклучок Адаптер

1228.32 -22 % DEN 958.00

200 W AC напон 220 V да 110 V Чекор Надолу Трансформатор Конвертирате Патување Моќ на ЕУ Приклучок АдаптерКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

VORED 21V1.5A Конвертор Напојување Адаптер за НАС/ЕУ/AU Приклучокот на Полначот со 1.5 М Кабел 5.5*2,5 mm Електрични алатки Бесплатен превозот

DEN 606.24

100% сосема нов и висок квалитетВисока ефикасност и ниска потрошувачкаКомпактни димензии ,мала тежина100% полно оптоварување горатво тестКомпатибилен со електрични алатки,литиум батерија,Вежба клуч· 100 V 240 V AC да DC Адаптер за Полнач· Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz· Излез : наизменична СТРУЈА 21 V 1.5 А· Должина на кабел : 1.5 м· Приклучок тип : велика БРИТАНИЈА / ЕУ· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2,5 mm· DC Plug димензија : САД(100*51*53mm) ,ЕУ(100*51*67mm),велика БРИТАНИЈА(100*51*59mm)· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / · Сертификати : CE, CB, FCC, CCC, ССАНаправени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

Најновите 150W 220 V За 12V Адаптер за Автомобил Автомобилската Домаќинство Автомобил Штекер Конвертор DC Адаптер за Напојување Трансформатор ЕУ

1502.40 -10 % DEN 1352.00

СПЕЦИФИКАЦИИ : Оптоварување Моќ.Max.150 WВлезен Напон / Фреквенција : 100240 V AC 50 / 60 HzОд стави : DC12 VСостојба : Нови 100% Примена : За Безжичен Рутер, АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери.Аудио / Видео Напојување...

DC:2012+ Нов G86-751-А2 G86 751 А2 lead-free BGA чип со топката Добар Квалитет

DEN 906.24

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

На Ausuky Мини Микро USB OTG Прегратка Конвертор USB На USB OTG Адаптерот 2.0 за Samsung Галакси S3 S4 Sony LG Microusb OTG Кабел -15

33.12 -18 % DEN 27.00

Мини Микро USB OTG Прегратка Конвертор USB На USB OTG Адаптерот 2.0 за Samsung Галакси S3 S4 Sony LG Microusb OTG КабелФункција : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : случајни бојаМикро USB Машки да USB 2.0 OTG Женски.OTG адаптерот предвидени директен и лесен начин за споделување на податоци, датотеки, видео, аудио помеѓу две дигитални уреди, како што се мобилен телефон и таблет.Погоден за повеќето 5пински Микро USB паметен телефон.Должина : 2 CMПакет1 x Микро USB да USB2.0 OTG Проширување АдаптерПлаќање Опис1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Нови AC 100-240V да DC 5V 2A Префрлување Напојување Конвертор Адаптер велика БРИТАНИЈА Приклучок

185.76 -20 % DEN 149.00

Широк влезниот опсег, висока прецизност напон Заштита од преоптоварување Краток спој заштита во Текот температура заштита за Заштеда на Моќност : 100240 V AC 50 / 60 Hz 0.3 Еден Излез : DC 5 V 2 A Приклучок : велика БРИТАНИЈА Plug Димензија : 7.3 х 6.5 х 4.7 cm(прибл) Кабел должина : околу 105cm DC Plug Димензија : 5.5 мм x 2.1 mm Боја : Црна Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека напон и конекторот ако одговара за вашиот стандард!Напојување Адаптер x 1Многу Ниска цена Само како Промоција...

Напојување 24V 6A адаптер за мини моќност засилувач

416.64 -5 % DEN 396.00

24 V 6 A излезен приклучок надворешни големина е 5.5 мм,Внатрешна големина е 2.5 MMПогоден за Мини моќност засилувач во нашата продавница(Не вклучува текст кабелот за напојување,Стр закуп на ccording да стандард во вашата земја, се подготвуваат од себе.)201712 најновата верзија

20PCS/МНОГУ IPP65R125C7 65C7125 ДО 220 / MUR1640CT MUR1640CTR ДО 220/ TK160F10N1 K160F10N1 ДА-263 / K40H603 IKW40N60H3 ДА-247

DEN 1291.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

BNC (женски) SMA (машки) конверзија адаптер [BNC-SMA] (сребро и злато)

49.92 -4 % DEN 48.00

BNC (женски) ← → SMA (машки) конверзија адаптер BNCSMA BNC (женски) ← → SMA (машки) конверзија адаптерBNCSMABNC (женски) ← → SMA (машки) конверзија адаптер【BNCSMA】Боја : сребро и златопакет содржи : 1 x BNC (женски) за SMA (машки) конверзија адаптерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

20PCS/МНОГУ FDH055N15A ДА-247 / IXGR6N170A ДА-247 / IRFP4227 ДА-247 / IXRH40N120 ДА-247/ GT40T321 ДА-3P

1929.60 -5 % DEN 1833.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ IXFP76N15T2 ДО 220 / FDP3652 ДО 220 / G15N60HS ДА-263 / 3PN0403 IPB100N04S3-03 ДО 220 / A1658 2SA1658 ДА-220F

729.60 -5 % DEN 693.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ U30D60D ДА-247 / 5205-2G TLE5205-2G НА-263 / 65F6110A IPP65R110CFDA ДО 220 / L40S212 IRL40S212 ДА-263

DEN 1291.20

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

10pcs Бесплатен превозот НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ Ѕиден приклучок 24 volt 0.25 amp трансформатор 24v 250ma 0.25 на 6w адаптер ac/dc адаптер за Напојување

4295.52 -5 % DEN 4081.00

10pcs Бесплатен превозот НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ Ѕиден приклучок 24 volt 0.25 amp трансформатор 24v 250ma 0.25 на 6w адаптер ac / dc адаптер за НапојувањеКарактеристики : 1...

VORED 1PCS 28.8V1A Конвертор Напојување Адаптер за НАС/ЕУ/AU Приклучокот на Полначот 5.5*2.1 mm Олово-киселина батерии Бесплатен превозот

DEN 620.16

100% сосема нов и висок квалитетВисока ефикасност и ниска потрошувачкаКомпактни димензии ,мала тежина100% полно оптоварување горатво тест· 100 V 240 V AC да DC Адаптер за Полнач· Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz· Излез : наизменична СТРУЈА 28.8 V 1А· Должина на кабел : 1.5 м· Приклучок тип : велика БРИТАНИЈА / ЕУ· Ефикасност : 85% Мин· Бранување и бучава : 100 Max· Боја : Црна· Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.1 mm· DC Plug димензија : САД(100*51*53mm) ,ЕУ(100*51*67mm),велика БРИТАНИЈА(100*51*59mm)· Целосна заштита функции : OVP / OCP / еднократни лозинки / SCP / · Сертификати : CE, CB, FCC, CCC, ССАНаправени според специфичните барања на клиентите, Ако ти треба некој модел, ве молиме прво контактирајте со нас.

20PCS/МНОГУ PN08L07 IPP100N08S2L-07 / IXGQ96N30TCD1 ДА-3P / IXTQ26N50P ДА-3P / STW9NK90Z ДА-247

916.80 -5 % DEN 871.00

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Оригиналниот Задниот поклопец за GARMIN ПРИСТАП G6 велосипед брзина метар задниот капак Поправка замена

1680.00 -8 % DEN 1546.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

20PCS/МНОГУ FDB3672 ДА-263 / STP18N60M2 ДО 220 / MIP0224SY ДО 220 / UF8010L ДО 220 / FDB2552 ДА-263

DEN 758.40

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ HUF75545S ДА-263 / HUF76439S / 3N10L16 IPB50N10S3L-16 / 2SK3070 K3070 / IXTA60N10T

DEN 614.40

Производ линкови на пет модели соодветноСекој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

20PCS/МНОГУ 1N0608 ДА-263 / IRGS4B60KD GS4B60KD / SGB02N120 GB02N120 / 3N1012 IPB70N10S3-12 / PN0605 IPB100N06S2-05

614.40 -5 % DEN 584.00

Производ линкови на пет модели соодветноСекој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете на кој може директно да го купите,Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Оригиналниот Нов 7-инчен екран на допир за Garmin Dezl 7xx 760LM 760LMT GPS Навигација 7-инчен 164*99mm екран на допир панел Поправка замена

720.00 -8 % DEN 662.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.