• Ново
Фабриката за директна продажба автомобил додатоци ac компресор за VOLVO XC90 3.2 30780590 31250606 6G9N19D623FF LR021947 Z0002279D

Фабриката за директна продажба автомобил додатоци ac компресор за VOLVO XC90 3.2 30780590 31250606 6G9N19D623FF LR021947 Z0002279D

Оценка на клиентот:
DEN 6960.00

Износ
Залиха

DCS17 EC Автомобил климатизација компресор за Land Rover LR2 Volvo S60 S80 V70 XC60 XC70 XC90 Item ID : HY-AC446 Спецификација : 130 MM 6 PK 12 V авто ac компресор за Volvo S80 3.0 L или 3.2 L Мотор 2007 Земјиште-Rover LR2 Сите Модели 2008 Земјиште-Rover LR2 Сите Модели 2009 Земјиште-Rover LR2 Сите Модели 2010 Оем# : 30780590 31250606 31390264 36000282 36000455 36001374 36001462 36002103 360021034 36002105 36002422 36002424 36002623 36002746 360027460 36002933 36011359 36051068 60-02344 6 G9 N-19 D623-FF 6 G9 N-19 D623-FG 6 G9 N-19 D623-FH 6 G9 N19 D623 FF 6 G9 N19 D623 FG 6 G9 N19 D623 FH LR018202 LR020193 LR021947 Z0002279 D Z0005704 A 60-02344 RC
Pls љубезно информации :
1. За превозот, ако вашата адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат екстра долари 35 за далечински област такса . Или можете да ги промените друг превозот адреса, која не е оддалечена област.
А за Russain Клиенти :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна.
Б. за Бразил Клиенти :
Ве молиме дај ни вашиот CPF Број, ако цел да се направи.
Ве молиме изберете ЕМС express кој може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
2. За масовна цел, ние исто така може да обезбеди, тогаш фабрика трговија на големо цена ќе ви даде. Добредојдовте вашиот било трага цел и истрага ^ _ ^
а. Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Ладилни & масло :

Карактеристики

Објектот Ширина:
24cm
Бучава(dB(A)):
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Производителот Дел Број:
LR021947
Другиот Дел Број:
Z0002279D
Објектот Тежина:
8kg
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Бренд Име:
UNOCAR
Објектот Висина:
30cm
Напон:
12V
Објектот Должина:
30cm
Влезна Моќност(W):
NA
Item ID:
hy-ac446
компресор ID:
DCS-17EC DCS17EC
ОЕМ:
30780590, 31250606, 31390264 6G9N19D623FF LR021947, Z0002279D
Одговара:
за Land Rover LR2 Volvo S60 S80 V70 XC60 XC70 XC90

Производи во категоријата

PC220-8 PC220LC-8 пилот вентил 723-40-71900 за Komatsu багер

5712.00 -5 % DEN 5426.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

PC60-7 Гас Моторни 22U-06-11790, Stepper Моторни 22U-06-11113 за Komatsu Багер

9072.00 -5 % DEN 8618.00

Име на производ : Komatsu багер гас мотор, stepper мотор, гувернерот моторМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : SINOCMPДостапни Број на Модел : PC228 PC228 PC228 PC2206 PC220 LC6 PC200 LC6 PC3006 PC2006 PC400 LC6 PC607Достапни Дел Број : 22 U0611790 22 U0611113 22 B4311141 22 B4311142 22 B4311143Тип : ОЕМ багер резервни делови, копач деловиГаранција : 6 месециMOQ(Минимум Цел Количество : )1 парчеСостојба : НовиДостапност : Во ПаркСнабдување Способност : 1000pcs месечноПристаниште : Гуангжу / Шенжен / ХонгконгИспорака Методи : Експрес : DHL Fedex ЕМС UPSотНачини На Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Money Gram, Кредитна Картичка,PaypalПроизвод Фото♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

723-40-71102 пилот вентил за Komatsu PC200-7 багер

5712.00 -5 % DEN 5426.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

CSE717 авто делови клима компресорот за БМВ Х5 E70 xDrive 64529195973 9185143 64529185143 64509121759 КО 29108C

DEN 8016.00

авто делови компресор CSE717 за БМВ Х5 E70 x Drive 64529195973Item ID : HYAC274Компресор тип : CSE717Макара : 4pkНапон : 12 VПримена : за БМВ Х5 E70 3.0Врвен квалитет произведени во Кина клима уред компресор / kompressorОЕМ Дел Број 64529195973 9185143 64529185143 64509121759 КО 29108 CPls љубезно информации : 1...

E320L Багер гас мотор панел Газ'y

14400.00 -5 % DEN 13680.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

PC-7 Гас Knob, Гориво Бирање, Моторот Бирање, Гас Моторни Knob За Komatsu багер, 3 месеци гаранција

5712.00 -5 % DEN 5426.00

Производ Фото : Име На Производ : Пригушување Knob , Гориво Бирање, Моторот Бирање, Гас Моторни KnobМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : SINOCMPБрој На Модел : PC7Гаранција : 3 месециMOQ( Минимум Цел Количество : )2 ПарчињаСостојба : НовиДостапност : АкцииСнабдување Способност : 500pcs неделноПристаниште : Гуангжу / ШенженИспорака Методи : EMS DHL FEDEX UPSОТНачини На Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Money Gram, Кредитна Картичка

SK-6 Kobelco Багер спојката на моторни делови контролен рачката

3120.00 -5 % DEN 2964.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

багер главната пумпа контролер 9133567 за hitachi EX400-3

28560.00 -5 % DEN 27132.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

PC120-5 Хидрауличен Багер Делови Главниот Олеснување 709-70-51202 709-70-51203

5760.00 -5 % DEN 5472.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

SK200 Kobelco Олеснување Вентил 2436R683F4

14352.00 -5 % DEN 13634.00

Производ Фото : Име На Производ : Олеснување ВентилМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : KobelcoБрој На Модел : SK200Дел Број : 2436 R683 F4Гаранција : 3 месециMOQ( Минимум Цел Количество : )3 ПарчињаСостојба : НовиДостапност : АкцииСнабдување Способност : 500pcs неделноПристаниште : Гуангжу / ШенженИспорака Методи : EMS DHL FEDEX UPSОТНачини На Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Money Gram, Кредитна Картичка

Кабел за податоци за д-Р ZX Дланка за Hitachi Багер Дијагностичка Алатка, 1 година гаранција

5712.00 -5 % DEN 5426.00

Производ Фото : ♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

707-98-39610 PC200-8 багер кофа цилиндар печат за полнење за Komatsu

3355.20 -5 % DEN 3188.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

Багер Wiper Мотор за Kobelco SK200-6

12000.00 -5 % DEN 11400.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

PC60-7 багер кофа цилиндар печат за полнење за Komatsu

2875.20 -5 % DEN 2732.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

38924-RWC-A01 авто ac компресор спојки серпентина за Хонда CRV АКУРА RDX 2007-2009

744.00 -5 % DEN 707.00

компресор спојки серпентина за Хонда CRV АКУРА RDX 38924RWCA01Производ ID : HYXQ78Опис На Производот : се применува за Хонда, CRV 2.4 L 20072009;Акура ILX RDX 2.3 L 2.4 L 2007 2014Volt : 12v Надворешниот Дијаметар : 86mm Внатре Дијаметар : 59mm Понесе Indise Дијаметар : 45mm Дебелина : 33.5 mmPN#38924 RWCA0138924RWCA01Pls љубезно информации : 1...

7861-93-1651 Багер Висок Притисок Сензор 50Mpa за Komatsu WA380-6 WA430-6 WA470-6 WA500-6 D275A D375A D475A

4320.00 -5 % DEN 4104.00

Име на производ : Багер Висок Притисок Сензор 50 Mpa Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 7861931651Состојба : Нова Гаранција : 3 месеци Број на Модел : WA3806 WA4306 WA4706 WA5006 D275 A D375 A D475 A Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 buc Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу / Шенжен / Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервниПроизвод Фото♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.