прекинувачи

прекинувачи

Оригинални нови AP4D200TZBE копчето Switch ПРЕФРЛУВАЊЕ ПРИТИСНИ SPST-НЕ 0.125 НА 125V

9 Прегледи
1957.92-5 % 1860.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

Оригинални нови Јапонија увоз EVD11D04K такт се префрлите 6*6*4.3 мм директно во линија круг 2pin Inching Switch копчето за вклучување

10 Прегледи
52.80-5 % 50.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

Новиот Објект на AC напон 220V 10A 1CH 4 Примачи & 1 Предавателот RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Преку Ѕидот За LED Светло Светилка

2 Прегледи
999.36-10 % 900.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Новиот Објект на AC напон 220 V 10 A 1 CH 4 Примачи & 1 Предавателот RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Преку Ѕидот За LED Светло СветилкаНие default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот Спецификација : Канал : 1 CH Работен Напон : AC220 V(Текст AC220 V Излез AC220 V) Работна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz Max Струја : 10 A Оперативни Температура : 10'C~+60'C Излез Држава : Еден / Toggle / Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот...

Нови AC85V 110V 220V 250V 2CH RF Безжичниот Далечински Управувач Приемник & Предавателот Пумпа за Вода Моторна Контрола Долга Низа 1000m

4 Прегледи
893.76-10 % 804.00

Функција : 1)Безжична контрола, лесно да го инсталирате.2)Контрола на Светла, Мотори, Вентилатори, electrically управувана Врати / Брави / Windows / Ролетни / Автомобили или Други Апарати со AC85~250 V.3) Можете да го вклучите / исклучите ресивер со предавател (далечински управувач) од секое место во рамките на сигурна далечина; безжични RF сигнал може да помине низ ѕидови, подови и врати.4) ја Оваа опција може да се запознаат со различни кодирање на далечински контроли (како што се 2262,1527 и др.)5)Еден / повеќе предаватели може да се контролира еден / повеќе примачи истовремено.6)Доколку користите две или повеќе примачи во исто место, можете да ги поставите со различни кодови...

Smart Home Широк Напон 85V 110V 220V250V 1CH 10A Безжичен Прекинувач Систем Ресивер Со Предавател за Светилка Прозорец Гаража Врати

9 Прегледи
615.36-10 % 554.00

Преглед : Широк напон прекинувач за напојување мултифункција двонасочна далечинско управување на прекинувач со 10 A реле, може да се вчита повисоко енергетско апарати; учење микроконтролерски декодирање, може да се научат голем број на далечински управувач; едноставна и флексибилна работа; излез преку прекинувач, Selflocking, блокирам може да бидат произволно избрани за лесна употреба, погоден за повеќе области на повеќе намени; задржани податоци малку излез на вредноста порта, преку кратко растојание различни позиции за да го одберете соодветниот далечински управувач клуч вредност, за да се олесни клиент поддршка различни од нивните омилени На далечинскиот управувач, за да се избегне стариот фиксно повикување малку може само да бидат опремени со единствен стил далечински управувач срам...

315/433Mhz 220V за Единечен Канал 10A Далечински Управувач Прекинувач ЗА Безжична Светлината LED Светилка Remote НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Предавателот+ Приемник

13 Прегледи
452.16-10 % 407.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

Saful 2 Банда 2 Начин Ѕид Допир Вклучите Безжична Switch Led Екран Почетен Светлина Сликарство DIY Кристално Стакло Далечински Бесплатен Превозот

9 Прегледи
873.60-17 % 725.00

Вовед : Безжичниот далечински управувач прекинувачот е користење на RFID (Radio frequency identification)технологија,со користење на безжичниот далечински управувач за контрола на сите видови на осветлување нов интелигентни префрлување, во еден или повеќе светилки на внатрешна контрола на производот, во согласност со Меѓународните Electrotechnical пракса и користење на домашните надвор повеќето напредни електронски коло дизајн, стабилен и сигурен перформанси...

1pcs ХС-4 AC 110V 4 Канали Контрола воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач за Системот на Индустриски Далечински Управувач индустриски префрлате

12 Прегледи
DEN 3600.00

Опис : 6 Канали Контрола воочи големината и Кран Далечински Управувач за Системот (ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP / ЗАПАД / ИСТОК) Извор на Енергија на Примачот : 110 VDC Извор на Енергија на Контролор : 2x1.5 V АА / AAA Батерии Забелешка : Батеријата не е вклучено *Цврсти и Издржливи *Работа на Далечина до 150m *Работна Температура : 30°C~+85°C *Примање на Чувствителност : 115d Bm *Заштита Одделение : IP65 *Неповторување на кодот до 4.2 милијарди поставува Апликацијата област : Кран / Човечки / CNC / Ископ на Јаглен Машини / Генератор Стартување / Бетон Пумпа / Земи Кофа / Други Машини Карактеристики : *Мала големина & многу мала тежина *Антимешање *Долго природни живот *Долга операција растојание до 150 M *300 инсталации во една област нашата фабрика може да го даде своето напон спектар, како DC12 V24 V ,глобална напојување за AC100120 V или AC200240 V и други напон Бидете внимателни! некои снабдувачи користете само една напон и направени со евтини трансформатор ! 100% произведена од страна на фабричките!!!!!!!!!!!!!!!!!

Универзални AC 85V 110V 120V 220V 250V Широк Напон 1 CH 30A Реле RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемникот и Предавателот

8 Прегледи
614.88-10 % 553.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Универзални AC 85 V 110 V 120 V 220 V 250 V Широк Напон 1 CH 30 A Реле RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемникот и ПредавателотСпецификација : Работен Напон : AC85~250 V Работна Фреквенција : 315 / 433 MHz( Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ...

Оригинални нови Тајван круг НАТОПИ Toggle прекинувач со себе го ресетирате Switch 5 Pin SS3NP-MS-V-T/R SS3NP

9 Прегледи
57.12-5 % 54.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

1pcs Водоотпорен како-20 светлината-за контрола се префрлите 12v мулти-цел Light Sensor автоматски прекинувач контролер

9 Прегледи
282.24-5 % 268.00

1pcs Водоотпорен како20 светлинатаза контрола се префрлите 12v мултицел light sensor автоматски прекинувач контролерКарактеристики на производот : 1.Автоматски да се исклучи во текот на денот и се отвори во текот на ноќта2.Со користење на три линии, тоа е компатибилен со отпор, perceptual и капацитивни светилка товари3.Погоден за LED светла, енергијазаштеда на светилки, флуоресцентни светилки, блескаво светилки, издувните фан светилки, итн4.Широко се користи во улични светилки, автопати, фабрики, градини, пристаништа, аеродроми итн5.Овој производ мора да биде инсталиран во светлина на природата, не се инсталира под lamplight, треба да биде инсталиран во светлотоАко ви треба дополнителна функционалност, можете да контактирате со прилагодување : 1.Денот е отворен и ноќта е затворена2.Нема одложување функција и светло се исклучува веднаш3.Не користите школка додека моќ модул4.Се чувствителни на светлина сонда продолжување должина е произволнаИнсталации методи : Бела линија споделување на нула бела линија црна поврзување на напојување бела линија црвена линија поврзете осветлување светилки и фенери

Автоматско Исклучување На LED Лента ПИР Тело Инфраред Сензор за Движење Switch DC 12V нова жешка

7 Прегледи
165.12-9 % 150.00

Материјал : Пластични Боја : Бела Префрлете го режимот : ПИР сензор Откривање агол : 140 степен Откривање на далечина : 13м Услуга време : > 80000h Оптоварување : 2 A Напон : 312 V Одложување време : 15s Инсталација : завртка инсталација Долг кабел е текст,краток кабел е излез Внимание : Не инсталирајте на места со силен ветер и топлина за да се избегне било лажни активирање На температурата на работа треба да биде 5°C~40°C...

ХС R01 20A AC 125/250V 20A Воздушниот Компресор Коло Прекинато Преоптоварување Заштитник

11 Прегледи
48.00-4 % 46.00

Име на производ : Заштита од Преоптоварување Прекинувач; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 14g Пакет Содржина : 1 x Заштита од Преоптоварување Прекинувач; Бренд : Асиси; Модел : ХСR01 Главната Боја : Црна, Црвена; Напон : AC 125 / 250 V 50 / 60 Hz; Струја : 20 A Пиновите : 2; Копчето Дијаметар : 7mm / 0.28"; Монтажа Навој Дијаметар : 10мм Главниот Големината на Телото : 30 x 14 x 23mm / 1.2" x 0.55" x 0.9" (L*W*H); Вкупната Должина на : 45mm / 1.77"; Pin Проред : 18mm / 0.7"

Површина /Panel монтирани Пластични Мал 3/4P DZ47 мини коло прекинато кутија 3-4 начини на дистрибуција кутија со јасни покритие одговара за статистика

4 Прегледи
DEN 134.40

Површина / Panel монтирани Пластични Мал 3 / 4 P DZ47 мини коло прекинато кутија 34 начини на дистрибуција кутија со јасни покритие одговара за статистикаПроизвод ВоведСпецификацијаМодел : 34 WaysИме : Дистрибуција КутијаФункција : Водоотпорен и DustproofУпотреба : може да се инсталира 3 P или 4 P DZ47(C45) мини коло прекинато или 2 P Leakafe коло прекинувачПлаќање ве Молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека вие ја напушти Оваа такса Не вклучува ДДВ / ДАНОЧНИ давачки...

ХС R01 20A AC 125/250V 20A Коло Прекинувач за Заштита од Преоптоварување Заштитник Црна

11 Прегледи
48.00-4 % 46.00

Име на производ : Заштита од Преоптоварување Прекинувач; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 14g Пакет Содржина : 1 x Заштита од Преоптоварување Прекинувач; Бренд : Асиси; Модел : ХСR01 Главната Боја : Црна; Напон : AC 125 / 250 V 50 / 60 Hz; Струја : 20 A Пиновите : 2; Копчето Дијаметар : 7mm / 0.28"; Монтажа Навој Дијаметар : 10мм Главниот Големината на Телото : 30 x 14 x 23mm / 1.2" x 0.55" x 0.9" (L*W*H); Вкупна Висина : 45mm / 1.77"; Pin Проред : 18mm / 0.7"

Нови Мерлин Стил на Површина Поставена Закачи на Ѕид Тип 15p C45 коло прекинато Осветлување Кутија Железо Телото 15 Начини на Дистрибуција Кутија за дома

2 Прегледи
DEN 384.00

Нови Мерлин Стил на Површина Поставена Закачи на Ѕид Тип 15p C45 коло прекинато Осветлување Кутија Железо Телото 15 Начини на Дистрибуција Кутија за домаПроизвод ВоведСпецификацијаМодел : TSM15Име : Дистрибуција КутијаФункција : Водоотпорен и DustproofМонтажа Димензија : 305*185*85mmПлаќање ве Молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека вие ја напушти Оваа такса Не вклучува ДДВ / ДАНОЧНИ давачки...

ХС R01 5A 10A 15A 20A AC 125/5A 250V Коло Прекинувач за Заштита од Преоптоварување Заштитник Црна

14 Прегледи
48.00-4 % 46.00

Име на производ : Заштита од Преоптоварување Прекинувач; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 14g Пакет Содржина : 1 x Заштита од Преоптоварување Прекинувач; Бренд : Асиси; Модел : ХСR01 Главната Боја : Црна; Напон : AC 125 / 250 V 50 / 60 Hz; Струја : 5 A Пиновите : 2; Копчето Дијаметар : 7mm / 0.28"; Монтажа Навој Дијаметар : 10мм Главниот Големината на Телото : 30 x 14 x 23mm / 1.2" x 0.55" x 0.9" (L*W*H); Вкупна Висина : 45mm / 1.77"; Pin Проред : 18mm / 0.7"

RTL8218

7 Прегледи
108.00-6 % 102.00

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

6Pins 3Way DPDT Панел Планината Кораб Рокер Switch Црвено 15A/250V 20A/125V AC

11 Прегледи
299.04-5 % 284.00

Име на производ Рокер Switch Столбови DPDT Терминали 6 Игли Дизајн 3 Позиции(ON / OFF / ON) Оценка НапонAC 250 V 15 AAC 125 V 20 A Вкупната Големина 32 x 24 x 32милиметри / 1.2" x 0.94" x 1.2"(L*W*T) Монтажа Големина 29 x 21mm / 1.1" x 0.83"(L*W) Боја Црна, Црвена Материјал Пластика, Метал Тежина 14g Пакет Содржина 1 x Рокер Префрлате

PBS-24-302 Авто-заклучување 12mm 3PDT НА-НА подножјето на возилото се префрлите со 9 лемење терминали/Електрични Подножјето на Возилото Switch За Електрична Гитара

12 Прегледи
DEN 3120.00

PBS24302 Автозаклучување 12mm 3 PDT НАНА подножјето на возилото се префрлите со 9 лемење терминали / Електрични Подножјето на Возилото Switch За Електрична ГитараАвтозаклучување Latching3 PDT НАНА 9 лемење терминали3А 250 VAC;6 A 125 VAC;4А30 VDCЕлектрични Подножјето На Возилото Switch За Електрична ГитараТоа е одлично за DIY педалата градител дека е само почеток на градење на педали

Вклучете COPAL КТ-6EP 1K 102 DIP3 нови и оригинални

15 Прегледи
DEN 300.00

Вклучете COPAL КТ6 EP 1 K 102 DIP3 нови и оригинални1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Бесплатен Превозот 2 парчиња/МНОГУ НОВИ Switch XS230BLPAL5 Inductance тип три жица PNP често се отвори

5 Прегледи
1632.00-15 % 1387.00

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на броеви( Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта )...

Бесплатен Превозот 2 парчиња/МНОГУ НОВИ Switch XS1M30MA250 AC и DC општа намена отвори Inductance тип трансдуцерот

11 Прегледи
1680.00-15 % 1428.00

Добредојдовте на LXZYВи благодариме за изборот на LXZY сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на броеви( Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта )...

Вклучете COPAL FT-63ETP 5K 502 DIP3 нови и оригинални

15 Прегледи
DEN 300.00

COPAL FT63 ETP 5 K 502 DIP3 нови и оригинални1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

ELEWIND 16mm итни стоп притисни копче за префрлување(PB163-11TSB)

13 Прегледи
DEN 184.80

ELEWIND 16mm итни стоп pushbutton прекинувач(PB16311 TSB)Дел број : PB16311 TSBИнсталирајте дијаметар : 16mmВклучете оценка : 3А / 250 VACКапа боја : ЖолтаТерминал : 4 PIN терминалКора материјал : ПластикаТемпература : од 25 до 55 СтепенЗа голема количина, pls контактирајте со нас за подобра цена.Ние може да се направи под посебни барања(Тоа ќе се земе дополнителна наплата,pls контактирајте со нас прво, пред да ред) : 1.Ласерско гравирање за различни симбол или Осветлени симбол.2...

5x 2 Десен Агол PCB Pin SPST за вклучување/исклучување на Snap-in Брод Рокер Switch 250V/6A 125V/10A

12 Прегледи
180.48-5 % 171.00

Име на производ Рокер Switch Столбови SPST Терминали 2 pin (OnOff) Оценка Напон AC 250 V 6 A AC 125 V 10 A Вкупната Големина(Секој од нив) 2.1 1.5 x x 2.5 cm / 0.82" x 0.6" x 1"(L*W*T) Монтажа Големина x 1.8 1.3 x 2cm / 0.7" x 0.5" x 0.78"(L*W*T) Боја Црна Материјал Пластика, Метал Вкупната Тежина 16g Пакет Содржина 5 x Рокер Префрлате

Панел Монтирани 3 Pin SPST Водоотпорен Брод Рокер Прекинувачи 20Pcs W Црвени LED Светло 220V

11 Прегледи
575.52-5 % 547.00

Име На Производ Рокер Switch СтолбовиSPST Терминали 3 Пина Позиција OnOff Оценет Напон 6 A 250 VAC, 10 A 125 VAC Вкупната Големина 31 x 26mm / 1.2" x 1" (L*D) Монтажа Големина 21 x 14mm / 0.83" x 0.55" (L*W) Светилка Боја Црвена Боја Црна, Црвена, Јасно Материјал Пластика, Метал Вкупната Тежина 130g Пакет Содржина 20 Компјутери x Рокер Прекинувачи

Coswall Нови Пристигнување Кристално Стакло Панел 1 Банда 2 Пат на Случаен избор, Кликнете Push Button Ѕид Светлина Прекинувач Со LED Индикатор

14 Прегледи
669.60-40 % 402.00

Coswall Нови Пристигнување Кристално Стакло Панел 1 Банда 2 Пат на Случаен избор, Кликнете Push Button Ѕид Светлина Прекинувач Со LED ИндикаторТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

1 Банда 2 Начин на Нови Пристигнување велика БРИТАНИЈА Луксузни Кристално Стакло Ѕиден Прекинувач со Допир се Префрлите AC 110/220V три бои се опционални бесплатен прев?

7 Прегледи
1564.80-49 % 798.00

Предмет Вовед1.Ова е нова генерација на допир се префрлите со интегриран дизајн кој со водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шок.2.Ќе може да работи со влажна рака...

3000M 4CH канали 4Relay 12V безжичниот далечински управувач систем приемник&предавателот 315/433MHZ Учење код излез е прилагодлив

10 Прегледи
932.64-11 % 830.00

Опис На Производот12 V 4 CH 10 A RF безжичниот далечински управувач системТоа е учење код безжичниот далечински управувач прекинувач (ресивер),на излез начин / работни начин може да се промени како ви се допаѓа ,тоа е лесно да одговара на предавателот .4 канал безжичниот далечински управувач прекинувач со 4 Релеи...

12V безжичниот далечински управувач Switch систем предавателот &приемник Мини големина водоотпорен 315/433MHZ 100Units

2 Прегледи
25730.88-11 % 22900.00

Краток Опис : 12v 10 A RF безжичниот далечински управувач switch предавателот и приемникот системводоотпорен куфер маска ,dustproof / moistureproof , Мини големина лесно да се инсталира hiddenly ...

EMS Бесплатен превозот RF безжичниот далечински управувач систем 1Receiver &3Transmitter 220V10ALearning код излез начин Adjustable315/433MHZ

3 Прегледи
6312.96-11 % 5618.00

RF безжичниот далечински управувач систем1 Приемник +3 предаватели= 1 ЕдиницаПриемникот (switch)Работен Напон : 220 VИзлезна Струја : 10 AРаботна Фреквенција : 315 MHZ / 433 MZH( Фреквенција може да се прилагоди)ве молиме да забележите дека тука е во сет , ние сме го направиле тоа работат заедно пред ние брод на вас , па вие не мора да се грижи за она што фреквенцијата се тие .само некој кој се купи примачот или испраќачот сам ,тој мора да се грижат за фреквенцијата на натпреварот .Примачот на осетливост : : 105 DbРаботна температура : 10'C +60'CИзлез начин : Бутване .Интерзаклучување .Авто заклучувањеКод тип : Учење кодотработа / излез начинБутване : притиснете едно копче работи / НА...

12V 12 CH RF, Радио Безжичен Прекинувач систем (предавател и приемник)Радио Контролер Фабрика продаваат Директно

14 Прегледи
35280.00-11 % 31399.00

Опис На ПроизводотОсновната Функција : Контрола на Светла, ТВ, Мотори, Вентилатори, Камери, Видео Сигнали, Аудио Сигнали, Електрични Врати / Брави / Windows / Завеси / Автомобили или Други Апарати со напон AC 110~240 V или DC 0~28 V.Можете да го вклучите / исклучите ресивер со предавател (далечински управувач) од кое било место, безжичниот сигнал може да помине низ ѕидови, подови и врати.Сигурен контрола : предавател (Кодирање) и приемник (Декодирање) употреба на 8битна шифра.Еден / повеќе предаватели може да се контролира еден / повеќе примачи.Доколку користите две или повеќе примачи во исто место, можете да ги поставите со различни кодови.Пренесување на Фреквенција : 315 MHz / 433 MHz.тука е во сет , ние сме го направите да работи заедно ,па вие не мора да се грижи за она што фреквенцијата се тие )Спецификација на примачот : Канал : 12 CH канализлез / работни начин : бутване , интерзаклучување ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.