накит наоди и компоненти

накит наоди и компоненти

100pcs 25мм Никел Позлатен Сребрен Челик Круг Остро Поделени Кружни Keychain Прстен Клипови Копчиња Организација за Изработка на Накит

12 Прегледи
DEN 282.72

Опис : Организирање на вашиот дом копчињата со вашиот автомобил копчиња со вашите забава keychains, сите со овој никел позлатен сребрен клуч прстен...

16mm Мешан Стил Круг Кула Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs/многу (K05318)

14 Прегледи
DEN 265.44

16mm Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / н т ( K05318 )Материјал : СтаклоГолемина : 16mmКоличина : 50pcs / многу

80pcs Висок Квалитет на модата злато позлатен глеѓ Шарм розова Балет Девојка Pendant се вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

14 Прегледи
398.40-20 % 319.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

(29523)50PCS 22*21MM Антички Бронза Цинк Легура Earring Конектор Diy Накит Наоди Накит Прибор трговија на големо

11 Прегледи
252.96-12 % 223.00

Производ ID : 29523Име На Производ : Earring КонекторМатеријал : Цинк ЛегураБоја : Антички БронзаГолемина : 22*21 MMКоличина : 50 PCSКОД : 5.27Бруто Тежина / Пакет : 0.077(kg)

50pcs мода злато позлатен глеѓ Шарм прекрасна црна боја овци Pendant се вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

8 Прегледи
412.80-20 % 330.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

45pcs Шарм був часовник Pendant Тибетската сребро Цинк Легура се Вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

14 Прегледи
408.00-29 % 290.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Chams Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу 100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

200pcs Месинг Цевка Монистра, Криви, Златен, за 2mm широк, 35mm долго, дупка: 1mm

2 Прегледи
365.76-30 % 256.00

торбаДувачкиот Цевка Монистра, Криви, ЗлатнаГолемина : за 2mm широк, 35mm долго, дупка : 1mm.едноставен, но пристоен месинг цевки имаат полиран сјај...

20mm 2 дупки, Мали Стаклени Свет,Калибар 3мм,Мали Стаклени Шишиња,Завртка Око Игли,Стаклена Купола,продаваат 10pcs/многу-10018125

3 Прегледи
DEN 264.00

..ГОЛЕМИНА : 20mmКалибар : 3ммБОЈА : ЈасноКоличина : 10pcsЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

170pcs Шарм љубов срцето Pendant Тибетската сребро Цинк Легура се Вклопи во Европската Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

10 Прегледи
446.40-29 % 317.00

250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу250 парчиња / многу180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу180 парчиња / многу160pcs Гроздобер Chams Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу160 парчиња / многу 100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу100 парчиња / многу20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу20 парчиња / многу120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу120 парчиња / многу60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу60 парчиња / многу70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди многу70 парчиња / многуНие сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн...

15 компјутери/многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253

4 Прегледи
268.80-10 % 242.00

Висок квалитет GuaranteПовеќе Божиќ Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!15 компјутери / многу Антички Сребрен Алуминиум Камео 27*42mm(Одговара 18*25мм кол) Овална Pendant Ќорци Поставување Cabochon Pendant Settings T0253Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 15 компјутери / многу Точка БР : T0253Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички бронза Антички сребренВнатрешна Големина : 27*42 mm (Одговара 18*25мм КОЛ) (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : форма шарм ЛентаОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Трговија на големо 2017 Нов дизајн Locket Divider во три делови од не ' Рѓосувачки Челик шарм држачот за лебдечки Locket шарм 50pcs/многу

10 Прегледи
1752.00-15 % 1489.00

Име трговија на Големо 2015 Нов дизајн Locket Divider во три делови од не ' Рѓосувачки Челик шарм држачот за лебдечки locket шарм 50pcs / многуМатеријал Нерѓосувачки ЧеликФорма КАКО на СликаБоја На Сребро.Големина 19mm*19mm ,дебелина 2mmПревозот1.Предмети се испраќаат само по Уплата.2.Ве молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка цел.3.EMS, DHL, UPSот, Кина Пост Воздухот, Хонгконг постВреме на испорака* 38 работни дена од UPSот,DHL* 812 работни дена од EMS*1525 работни дена од Хонгконг пост*1545 работни дена од Кина Пост ВоздухПакетЕдиница Тип : 50 парче Пакет Тежина : 0.52 кг Пакет Големина : 13cm x 8см х 9cm Нашето ветувањеВисок квалитет со конкурентна цена и за краток рок на испорака.Ние сме Фабрика, Ние нудиме висок квалитет на производите,Ние може да се прилагоди!!!!!Другите се :

2 парчиња/многу Повеќе Бои Широк Рамен Faux СТП Кожа Јажиња, Канапи Теми 10мм за DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди F2020

9 Прегледи
181.92-25 % 136.00

2 парчиња / многу Повеќе Бои Широк Рамен Faux СТП Кожа Јажиња, Канапи Теми 10мм за DIY Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Наоди F2020 1)Материјал : СТП кожа 2)Бои : 10 бои како што е иста како и на слики 3)Големина : ширина : 10мм / дебелина : 1.5 mm 4)Количина : 2 парчиња / многу (секое парче за 95cm) 5)Пакување : 2 парчиња / opp вреќа 6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPSот, Aramex и така натаму (Освен оддалечените области) 7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ ...

20pieces 8мм мешана боја обичните капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

9 Прегледи
380.16-9 % 346.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 8mmМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

20pieces 10мм мешана боја шупливи од цвет капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

9 Прегледи
338.40-9 % 308.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 10ммМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

20pieces 8мм мешана боја обичните капа накит наоди конектор монистра капа накит додаток

9 Прегледи
494.40-9 % 450.00

Нашата продавница вебстраница : Големина на капа : 8mmМатеријал : месинг материјалЗабелешка : ве молиме оставете порака што треба боја,ако не,ќе испрати микс за вас.

20pcs/многу 13x18mm 18x25mm 6colors Бакар Круна Шарм Празно Камео Pendant База Поставување Накит Наоди C212

15 Прегледи
268.32-5 % 255.00

20pcs / многу 13x18mm 18x25mm 6colors Бакар Круна Шарм Празно Камео Pendant База Поставување Накит Наоди C21240pcs 13 X18mm Месинг Антички Бронза Празно Pendant Камео Cabochon,Рамки Pendant Прилагодувања за Стакло или Налепници многупарчиња / многу60pcs Внатрешниот : 13x18mm Легура Антички Бронза / сребрена Празно Цвет Pendant Ѓердан Камео база Поставување DIY Накит многупарчиња / многу60pcs 20x30mm Внатрешниот : 13x18mm Легура Антички Бронза Празно Чипка Pendant Ѓердан База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многупарчиња / многу40pcs 13 X18mm Бакар Позлатен Сребрен Венец Празно Шарм Pendant DIY Накит Acessories многупарчиња / многу100pcs 13 X18mm Бакар Антички Бронза Празно Камео Pendant База Settings DIY Накит Додаток многупарчиња / многу60pcs Месинг Антички бронза Овална внатрешна големина : 13x18mm Студ обетки Камео cabochons Earring база поставување DIY додатоци многупарчиња / многу50pcs 34x26mm Внатрешна големина : 13 X18mm Метал Антички Сребрен Камео cabochon Гроздобер Pendant Накит База Поставување Додаток многупарчиња / многу100pcs 13x18mm овална форма стаклени Куполи Рамно Стакло назад Cabochons фото накит pendant внесува достапни за Правење многупарчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

10PCS 20-40mm 925 Sterling Silver 9 Pin Стап -- Сребро 925 Шарм 9 Pin рачно изработени Pendant Материјали

3 Прегледи
191.04-5 % 181.00

10 PCS 2040mm 925 Sterling Silver "9" Pin Стап Сребро 925 Шарм 9 Pin рачно изработени Pendant Материјали Материјал : 925 Sterling Silver Димензии : Должина : 20 / 30 / 35 / 40,Дебелина : 0.6 mm Забелешки : Горенаведените предмети доаѓаат со 925 Sterling Silver 9 pin ,Тоа е лесно за вас да Diy Earrring / Приврзоци / Ѓердани

10pcs/многу Антички Бронза Прилагодливи Празно Срце Облик Отвори Прстен База Фах 25мм Фото Стакло Cabochon Поставување Камео Изработка на Накит

9 Прегледи
328.80-18 % 270.00

10pcs / многу Антички Бронза Прилагодливи Празно Срце Облик Отвори Прстен База Фах 25мм Фото Стакло Cabochon Поставување Камео Изработка на Накит1)Материјал : Бакар2)Големина : 25mm3)Бои : Антички Бронза / Сребрена Боја4)Пакување : 10pcs / многу5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

5pcs/број 5/10мм Антички Бронза/Сребрена/Златна Боја Двоен Прстен Празен База Круг Камео Cabochons Settings Diy Изработка на Накит

9 Прегледи
239.52-18 % 196.00

5pcs / број 5 / 10мм Антички Бронза / Сребрена / Златна Боја Двоен Прстен Празен База Круг Камео Cabochons Settings Diy Изработка на Накит1)Материјал : Алуминиум2)Големина : 5 / 10мм3)Бои : Антички Бронза / Gold / Сребрена Боја4)Пакување : 5pcs / многу5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

200pcs/торба 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена/Gold/Бронза/пиштол Црна/ Глава Игли за Изработка на Накит Додатоци

4 Прегледи
225.12-49 % 115.00

200pcs / торба 40 50mm Рамна Глава Иглички Злато / Сребрена / Gold / Бронза / пиштол Црна / Глава Игли за Изработка на Накит ДодатоциМатеријал : ЖелезоГолемина : Кол 0.7x40mm 0.7x50mmБоја : злато / сребрена / родиум / gunblack / црна / розово злато / црвена coper / бронза1.Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба.2.Answer : ___________________________ Note : слики и просторно со некои надвор боја3.Превозот време : Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до садтоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава

Дувачкиот Clip-за Earring Компоненти за Не-Прободен Уши, Златен, за 6mm широк, 13mm долго, 8mm дебели

6 Прегледи
266.88-30 % 187.00

Дувачкиот Clipза Earring Компонента, за непрободен уши, Златназа 6mm широк, 13mm долг; 8mm дебелиПлаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...

10pcs/многу Антички Бронза/Сребрена/Златна Боја 6/8/10/12mm Cufflink Ќорци Settings Фото Cabochon База Diy Изработка на Накит

8 Прегледи
222.24-18 % 182.00

10pcs / многу Антички Бронза / Сребрена / Златна Боја 6 / 8 / 10 / 12mm Cufflink Ќорци Settings Фото Cabochon База Diy Изработка на Накит1)Материјал : Бакар2)Големина : 6 / 8 / 10 / 12mm3)Бои : 4 Бои4)Пакување : 10pcs / број / торба5)Тежина : Околу 25g / многу6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Моден Љубов Двојка Був пријателство 10pcs 12mm/18mm/20mm/25мм Круг фото стакло Cabochon демо рамен грб Одлуки наоди ZB0469

10 Прегледи
48.00-4 % 46.00

објект : стан назад стакло cabochonsтип : фото cabochonоблик : тркалезна куполаголемина : 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 30ммколичина : 10pieceПрифати ОбичајДобредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 125*26MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Змеј Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени

10 Прегледи
436.32-10 % 393.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња / Многу) 125*26 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Змеј Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработениБРЕНД : BOYUTE НакитМатеријал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Природен Камен 1Pairs Болдер Опал Со Opalite Вода Капка Форма Earring Монистра 16x11x2mm 3.38 G Трендовски Накит за Подарок Додатоци

12 Прегледи
DEN 685.44

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен 1 Pairs Болдер Опал Со Opalite Вода Капка Форма Earring Beads16x11x2mm 3.38 g Трендовски Накит за Подарок ДодатоциЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

100Strands Рек Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро, 18.11; 1mm

13 Прегледи
3128.64-28 % 2253.00

Управување со Позлата Месинг Змија Синџир Ѓердани, со Hummer Ноктот Clasps и на Крајот Синџири, Сребро.Големина : за 18.11" долго, 1mm широк.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

50Strands Железо Кабел Синџир Ѓердани, со Цинк Легура Hummer Ноктот Clasps, Антички Бронза, 25.1

6 Прегледи
941.28-28 % 678.00

Железо Кабел Синџир Ѓердани, со Цинк Легура Hummer Ноктот Clasps, Антички БронзаГолемина : за 25.1" долго, линк : 3x4mm, 0.7 мм дебел.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

едно парче мода 8*8мм плоштадот микро отвори CZ висок квалитет Diy шупливи накит наоѓање Mp050

6 Прегледи
79.68-13 % 69.00

ние, исто така, го прифати dropshipping материјал : бакар боја : досадна сребрена / gold / розово злато димензии : 8mm количина : еден парчиња,ако ви треба повеќе,ве молиме да ни даде порака! Напомена : ние снабдување со бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,но тоа не е стабилен...

JEXXI Нови Сјајна Обрачот Обетки за Жените DIY Накит Свадба Додатоци 925 Фунта Сребро Обетки Накит Наоди

9 Прегледи
140.64-35 % 91.00

Стил : Мода Накит Боја : Сребро Количина : 2 ПАРЧИЊА 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

1.0 MM 250M Кинески Јазол String Поврзана Јажиња, Канапи Линија Жица Накит Наоди/Фитинзи

12 Прегледи
415.68-12 % 366.00

Под $150 (вкупен износ, во нашата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот); Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS / Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Материјал : Акрилик (не еластична)Боја : 124 (plz го избере,ако не,јас ќе го испратам случаен мешана боја на вас,се надевам, ќе може да се разбере.)Димензии(Ширина) : 1.0 mmMOQ : 250m(една ролна за 25m)Употреба : ПРЕВОЗОТ1...

100pcs 6mm сребро позлатен бакар Stardust круг топката Spacer монистра P80

12 Прегледи
DEN 305.28

Материјал : бакар со позлатен сребрен Боја : сребрена боја, Големина : 6mm Количина : 100pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

10ММ 200Pcs КС Злато Позлатен Цинк Легура Накит Наоди Hummer Clasps Куките

10 Прегледи
324.96-12 % 286.00

(освен за далечински земји) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS / Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благодарам Многу!Боја : KC ЗлатоМатеријал : Цинк ЛегураПРЕВОЗОТ1...

500pcs/многу 18mm Злато позлатен француски Метал Earring Куки Жици Накит Наоѓање P98

13 Прегледи
DEN 360.00

Материјал : метал со злато позлатен Боја : златна боја, Големина : 18mm Количина : 500pcs / многу1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, пред да се изврши плаќање.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2.ние обично брод вашата нарачка во рок од 3 дена во приемот на вашата исплата.3.ние брод предмети преку EMS,UPSот,DHL,FEDEX,ТНТ или Кина / Хонгконг Пост воздухопловната.4.Помалку $100,предаден од страна на Кина / Хонгконг пост.над $100,предаден од страна на EMS,UPSот,DHL.тоа обично трае 58days за испорака.5.Кина, Хонгконг пост,нормално земе 1530 дена до вашата локација,но, понекогаш поради сопствени должност или времето проблем,тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо.2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки.3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации за насако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време.2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) / негативни(12 ѕвезди)повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.