• Ново
3G USB Модем USB Стик Datacard Мобилен Широкопојасен интернет Адаптер 7.2 Mbps Универзална HSDPA Отклучен Dongle За Лаптоп

3G USB Модем USB Стик Datacard Мобилен Широкопојасен интернет Адаптер 7.2 Mbps Универзална HSDPA Отклучен Dongle За Лаптоп

Оценка на клиентот:
DEN 527.52

Износ
Залиха

3 G USB Модем USB Стик Datacard Мобилен Широкопојасен интернет Адаптер 7.2 Mbps Универзална HSDPA Отклучен Dongle За Лаптоп
Клучни Карактеристики : HSUPA/HDPA/UMTS 2100 MHz EDGE/GPRS/GSM 1900/1800/900/850 MHz Еквилајзер Добие Разновидност(Изборен) SMS Услуга за Micro SD Картичка Слот за Plug and play Спецификација
За поддршка на HSPA/UMTS 2100 MHz GSM/GPRS/EDGE 900/1800 MHz Qualcomm : MSM6280 Max. 7.2 Mbps downlink и 5.76 Mbps uplink HSDPA мрежа секогаш на-на, корисници да го одржат контактот со мрежа во секое време, Мини USB стандарден интерфејс, поддршка на топло-swappable plug-and-play За поддршка на кратка порака група да примате и да праќате функции Поддршка Интернет сообраќај статистика историја За поддршка на топло-swappable, можат да бидат инсталирани или отстранети во секое време на картичка, нема потреба да го рестартирате на оперативниот систем Имаат Т-Флеш слот, поддршка 4 GB Superacid компатибилен : различни модели на лаптоп компјутери, одличен оперативен систем компатибилност, поддршка за редовните оперативен систем Windows2000, Windows XP, Windows Vista, Win7 32 Бита, Win7 64 Малку Автоматска инсталација, инсталација на употребата на едноставен,флексибилен,лесен за учење и користење; автоматско пребарување на мрежата, брзо registry11).Поддршка на англиски јазик Примање Чувствителност : под -104d Bm13). Работна температура : температура на Чување : -20°C ~ +55°C; работна температура : -30°C ~ +65°C Димензии : 88*2.5*0.8 CM Н W / G. W : 25g Влажност : 93%
НИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!!
Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!

Карактеристики

Тип:
Безжичната
Број На Модел На:
3g картичка
Примена:
Десктоп,Лаптоп,Серверот
Пакет:
Yes
Безжичен Протокол:
WCDMA/UMTS/HSDPA(2100mhz)
сертификација:
CE/ROHS
Бренд Име:
MLLSE
Интерфејс Тип:
USB
Вид:
Надворешни
Картичка Тип На Уред:
3g картичка
Преносот Го Оценувате:
7.2 Mbps/5.76 Mbps

Производи во категоријата

Отклучен HUAWEI E3131 E3131s-2 3G 21Mbps USB Модем 3g usb адаптер 3g usb стик 3g мрежна картичка pk E156 e220 e369 e367 e173 e1550

1147.68 -24 % DEN 872.00

Промена на Живот ќе се Промени Судбината4 G РУТЕР Промена wifi модем + Рутер 4 G 10m антенаПромена Влакна Промена АВТОМОБИЛ 4 G модемНа "објектот спецификите" е систем дефиниран...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.