прстени

прстени

Трговија на големо Накит 925 Сребрена Плоча Прилагодливи Цвеќиња Прстен Луксузен Двоен Слој Среќа Детелина CZ Прстен За Девојка&Дама Прстени Подарок

8 Прегледи
195.84-35 % 127.00

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 1635days...

QIAMNI 925 Sterling Silver Сјајна Љубов Срцето Круг Циркон Отвори Прстен Годишнината Ангажирање на Вљубените Подароци за Роденден Накит

11 Прегледи
177.12-35 % 115.00

Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

RscvonM 5Pcs/Постави Панк-Рок Злато Оџакот Обичен Бенд Midi Средината на Прстот Зглоб Прстени Сет за Жените Средината на Прстот Прстен Тенок Прстен

8 Прегледи
68.16-49 % 35.00

Rscvon M 5 Pcs / Постави ПанкРок Злато Оџакот Обичен Бенд Midi Средината на Прстот Зглоб Прстени Сет за Жените Средината на Прстот Прстен Тенок Прстен4.ПЛАЌАЊЕ1)Постојат многу начини на плаќање на располагање alipay,кредитни картички,навремени банкарски трансфери,offline плаќања (банкарски трансфер и Western union).можете да изберете метод wcich е најзгодно за вас .За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress,и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.2)ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.3)ве Молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката.5.ПРЕВОЗОТ1)Сите објекти ќе биде предаден на светот, откако го примиле исплата.2)Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.6.ПОЛИТИКА1)Ако предмети неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Сите предмети се врати во musteнејзиното оригинална состојба,со цел да се quatity за враќање на пари или размена на стоки.2)купувачот е одговорен за сите returm трошоци,продавачот е одговорен за сите препрати трошоци.3)се Врати без никакво известување нема да биде прифатен.4)Нема враќање прифатени од 5 дена од денот на приемот.7.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,искрено да ги ценатќе остави позитивни повратни информации за нас, ако сеsatisfield со нашите производи и услуги.тоа само ќе ве однесе 1 минута .ви благодариме!

Ликот на сребро фини дами трговија на големо S925 црвено корунд есен нов прстен

12 Прегледи
2064.00-20 % 1651.00

вашето задоволство е наша крајна цел Карактер сребро производот, така добар за нас, ве молиме да дадете искрена комплимент S925 добри работи треба да ги споделат и повеќе пријатели треба водич за навигација секој добар е навистина добра, па се биде дарежлив со you The резултат! Тајландски сребро ве молиме јавете се за мене пред плаќање продавница по 9.5 продажбата на услугата повик на ага ние ќе го слушате вашето мислење и да ви обезбеди задоволително решение на сите добра е навистина добра 1.7 cm вие внимателно да ги прочитате на следнава содржина 1.4 cm.

HELON Мажите Фунта Сребро 925 Заврши Дијаманти Прстен Ангажман Свадба Дизајнер Моден Бенд парична Казна Накит Партија Дијаманти Прстен

14 Прегледи
10032.00-17 % 8327.00

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 7.06 g Прстен Големина : 10 Поставување на ПаверПоставување на Ширина на Врв : само 11,6 mm Ширина Botto : 2.4 mmГлавната Камења : 100% Вистински Природен Дијаманти Боја : HJ Јасност : SI3I3 Облик : Тркалезна Еден Намали Карат Тежина : 0.45 ктSKU : R20542 WСертификат примерок на сопствен објект ќе испратите тука по производ од 1,Почитувани купувачот,ако ви треба било каква дополнителна услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат објектот и да ја напушти цел детал...

Нова Мода 925 Сребрен Пресврт Ткаат Отвори Широк Прилагодливи Прстен Кристал Антички Сребрен Прстен Гроздобер Прстени За Жените Накит За Подарок

13 Прегледи
152.64-35 % 99.00

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 1635days...

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Панк Готски Орел Biker Сребро Најновите Прстен

9 Прегледи
239.52-5 % 228.00

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и телефонски број се во правопревозотНие ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини...

U7 Трендовски Тркалезна Форма Кристал Прстен Златна Боја Свадба Бендови Променливи Во Големина Прстен За Жените Партија Накит Трговија На Големо R367

5 Прегледи
239.04-20 % 191.00

Може да го проверите вашиот големина како на следнава слика : Прстен Големина Референца САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Бразил / Јужна Америка, Франција, Швајцарија периметар (mm) дијаметар (mm) 5 J1 / 2 15.75 9 49 9 49.3 15.7 6 L1 / 2 16.5 11 51.5 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 54.4 17.3 8 Q 18 16 56.5 16.5 56.5 18.1 9 S 19 18 59 19 59.5 18.9 10 Т1 / 2 20 20 61.5 21.5 62.1 19.8 11 V1 / 2 20.75 23 64 24 64.6 20 12 Y 21.25 25 66.5 27.5 67.2 21.4 големини опции на ред се САД стандард, ве молиме да забележите.

Hutang 7.75 кт Природни Smoky Кварц скапоцен камен Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен За Жените Дама парична Казна Мода Камен Накит За Подарок

13 Прегледи
1727.52-5 % 1641.00

Тип : Прстен Метал : Sterling Silver Означени : 925 Позлатен : Родиум позлата Метал Тежина : 5.34 Грама скапоцен камен : Smoky Кварц скапоцен камен боја : Кафена скапоцен камен големина : Круша намали 14x14mm Камења сечење : Добро намали Камен Создал Метод : Природни Вкупно камења тежина : 7.75 carats Подарок кутија вклучени Родиум се користи за да плоча бело злато или жолто злато или фунта, тоа е повеќе рефлексивни & задржи повеќе долго време на боја...

Hi-Q Вистински Солидна 999 24K Жолто Злато / Совршено Мазна Дизајн Прстен

10 Прегледи
DEN 3792.00

Информации за производот24 K Жолто Злато1.01.3 gНИ ГОЛЕМИНА 5КоментарИмаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 23 дена, откако ќе ја добиете вашата цел.(таму можеби 0.2 грам тежина разлика) Превозот : *Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 38days да пристигне таму*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање : * вашиот среќен е број еден важен за нас*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Г-Ѓа Smart Прибор За Облека Трговија На Големо И Мало Легура Rhombus Поставите Кристал Сите Натпревар Прстени

3 Прегледи
191.52-10 % 172.00

Гѓа Smart Прибор за Облека трговија на Големо и Мало Легура RhombПоставите Кристал Сите Натпревар Прстени е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.Функција : * Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : ГЃа Smart Прибор За Облека Трговија На Големо И Мало Легура RhombПоставите Кристал Сите Натпревар ПрстениИме На Производ : ГЃа Smart Прибор За Облека Трговија На Големо И Мало Легура RhombПоставите Кристал Сите Натпревар Прстени Главен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

Големина 7 Големина 14 316L не ' Рѓосувачки Челик Панк Готски Кул Златниот Лав Кралот Глава Жешка Прстен

15 Прегледи
239.52-5 % 228.00

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и телефонски број се во правопревозотНие ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини...

U7 Нови Паун Прстени За Жените Накит, Злато Боја Тренди Партија На Животните Мода Прстен Подарок Трговија На Големо R438

9 Прегледи
239.52-10 % 216.00

Може да го проверите вашиот големина како на следнава слика : Прстен Големина Референца САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Бразил / Јужна Америка, Франција, Швајцарија периметар (mm) дијаметар (mm) 5 J1 / 2 15.75 9 49 9 49.3 15.7 6 L1 / 2 16.5 11 51.5 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 54.4 17.3 8 Q 18 16 56.5 16.5 56.5 18.1 9 S 19 18 59 19 59.5 18.9 10 Т1 / 2 20 20 61.5 21.5 62.1 19.8 11 V1 / 2 20.75 23 64 24 64.6 20 12 Y 21.25 25 66.5 27.5 67.2 21.4 големини опции на ред се САД стандард, ве молиме да забележите.

Трговија на големо Уникатен Ретро Гуштер Прилагодливи Прстен Висок Квалитет на Дизајн Gecko Мажите Ветување Прстени Жените Подарок Overwatch Aros

5 Прегледи
DEN 911.52

Производ Карактеристики1.Нов и висок квалитет.2.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш4.Диви, личност, многу популарна5.Прекрасна прстен со толку многу забавно !6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Прикажи Слика За ПроизводотКупувачот ИзвестувањеБесплатен ПревозотНад 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМСЗа НасНие си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

U7 Топла Продажба Бренд Убава Кристал Прстени За Жените Злато/Сребрена Боја Многоцветни Прстен Партија Трговија На Големо R436

7 Прегледи
239.52-10 % 216.00

U7 Единствени Две Тон Ѓердан Во Собата За Жените Трендовски Круг Pendant Ѓердан Обетки Мода Жолто Злато Позлатен Накит Сетови S544Ѓердан Постави Златен Накит позлатенМоже да го проверите вашиот големина како на следнава слика : Прстен Големина Референца САД / Канада, велика БРИТАНИЈА / Европа / Австралија Русија / Германија Бразил / Јужна Америка, Франција, Швајцарија периметар (mm) дијаметар (mm) 5 J1 / 2 15.75 9 49 9 49.3 15.7 6 L1 / 2 16.5 11 51.5 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 54.4 17.3 8 Q 18 16 56.5 16.5 56.5 18.1 9 S 19 18 59 19 59.5 18.9 10 Т1 / 2 20 20 61.5 21.5 62.1 19.8 11 V1 / 2 20.75 23 64 24 64.6 20 12 Y 21.25 25 66.5 27.5 67.2 21.4 големини опции на ред се САД стандард, ве молиме да забележите.

Вистински 18K Бело Злато Дијамантски Прстен за Свадба Прстени VS Кол парична Казна Накит Сопруга Божиќ Љубовен Подарок

9 Прегледи
53856.00-5 % 51163.00

Солидна 14 Kt Бело Злато Свадба Бенд ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.69КаратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : Цврсти 18kt ЗлатоБелаЗлато Тежина (грами) : 3.2 gСтил : Дијамантски Прстен СвадбаПрстен Големина : 8.5Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Трговија На Големо Гроздобер Прилагодливи Пингвин Слон Прстен Висок Квалитет Бренд Дизајнер Пингвин Слон Изјава Прстен Заврши Стил

9 Прегледи
1007.52-35 % 655.00

Производ Imformation : Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),МесингНи Големина : ПрилагодливПрстен Количина : 12pcs / многуСостојба : новаПакување : OPP ВреќаПроизводи Покаже : овој прстен боја е"антички сребрен"a b од пакувањеНашите ќе ја имаат елементи, се одликува со krabičkách или OPP кеси, и да преземат некои посебни чекори за да се осигура безбедноста на транспортот .за превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите,нашите производи се со бесплатен превозот, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

8PCS/Set Златна Боја Месечината Бран Кристал Прстени За Жените Партија Мода Прст Прстен Накит Украси

14 Прегледи
114.24-15 % 97.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : АлуминиумскиБоја : ЗлатнаГолемина : Како Се Покаже СликаСтил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, ШопингПакет се вклучени : 8pcs x прстени (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

Трговија На Големо Жените Прст Прстени Поставите Парична Казна Тело Накит Цвет Круна Срцето Мода Прстени Смешно Накит Злато Сребро Панк Метален Прстен

12 Прегледи
95.52-20 % 76.00

Трговија На Големо Жените Прст Прстени Поставите Парична Казна Тело Накит Цвет Круна Срцето Мода Прстени Смешно Накит Злато Сребро Панк Метален ПрстенПревозот : Aliexpress Стандард За ИспоракаПревозот За Заштита На Време Е 30 60 Дена.

8мм Ширина Исклучителна Црна Боја Мажи Жени Прстени Волфрам Карбид Неколку Anillos Волфрам Челик Прстен

10 Прегледи
780.00-26 % 577.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : волфрам карбидПакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР ПрстенГолемина на : НИ големина 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12Волфрам Прстен Предности1.Волфрам прстени никогаш нема да се наведнуваат...

Моден 925 Sterling Silver бисер прстени накит жените слатководни природен бисер скапоцен камен прстен најдобри роденденски подароци

11 Прегледи
758.40-35 % 493.00

Име На ПроизводМоден 925 sterling silver бисер прстени накит жените слатководни природен бисер скапоцен камен прстен најдобри роденденски подароци Бисер ФормаКопчето Бисер Бисер Големина 78мм бисер Бисер квалитет AAAA Бисер боја бела розова боја се виолетови бисер бојаПакет накит кутија.

BAIHE Солидна 14K Розово Злато(AU585) Уверение Светли Намали Свадба Жените Канцеларија/кариера парична Казна Накит Домот уникатен Полу Планината Прстен

9 Прегледи
13584.00-15 % 11546.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина За:2g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина на Врв За:11.2 mm Ширина Дното За:1.2 mm Центар Камен:Не Главниот Камен Форма:Светли Големина За:8.5x6.59x7mm Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H Јасност:SISI3 Форма:Круг Singe Намали Вкупно Карат Тежина За:0.22 кт SKU:R21129 R14kУслуга

2018 Нови Пристигнување 8Pcs/многу Модни Златна Боја Опал Пердув Круг Прстен Сребрен Позлатен Ретро Накит Љубов Подароци За Жени

11 Прегледи
139.20-30 % 97.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВА2018 Нови Пристигнување 8 Pcs / многу Модни Златна Боја Опал Пердув Круг Прстен Сребрен Позлатен Ретро Накит Љубов Подароци За Жените Објект стил : Прстени Главниот Камен : ААА Опал Meterial : Сребро Позлата / Злато Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на ВљубенитеCUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

Жените Вистински 925 Сребрен Прстен Фунта Накит 8x10mm Овална Кубни Циркони CZ Класичен Дама Прст Декорација R042

11 Прегледи
DEN 815.52

Жените Вистински 925 Сребрен Прстен Фунта Накит 8x10mm Овална Кубни Циркони CZ Класичен Дама Прст Декорација R042 Повеќе бои можете да одберете Прстен Големина : 6, 7, 8, 9 (САД)Метал : 925 sterling silver (печат), со Родиум позлатенКамен : 8x10mm овална форма кубни циркониКоличина : 1 парче Превозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.