проектор светилки

проектор светилки

Трговија на големо БЕН.П MP524 боја тркала Бесплатен превозот

11 Прегледи
2160.00-5 % 2052.00

Основни Детали : Проектор Боја Тркала за B E N П MP524Компатибилен со MP524Услови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

Висок QualityFree Превозот Сосема Нов Замена голи проектор светилка SP-ЛАМБА-031 За PROXIMA DP6155/DP6105 Проектор

9 Прегледи
3360.00-22 % 2621.00

Бренд Нови projecor сијалица За : СПЛАМБА031Компатибилен Со Моделите : DP6155 / DP6105Номинална Часови : 20 00 ЧасаМоќност : 200 WТип : ВИППревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

Трговија на големо БЕН.П PB8125 боја тркала Бесплатен превозот

8 Прегледи
2592.00-5 % 2462.00

Основни Детали : Проектор Боја Тркала за B E N П PB8125Компатибилен со PB8125Услови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

Замена на Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-060 за INFOCUS IN102

2 Прегледи
2016.00-5 % 1915.00

Замена на Проектор Сијалица SPЛАМБА060 за INFOCIN102 1)Дел број : СПЛАМБА0602)број на Моделот : За INFOCIN1023)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 220 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4monthsПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Проектор светилка POA-LMP140 / 610-350-2892 POA-LMP141 / 610-349-0847 за Sanyo PLC-WL2500 PLC-WL2501 PLC-WL2503 компатибилен

3 Прегледи
DEN 2400.00

Светилка модел : POALMP140 = 6103502892 = POALMP141моќност : NSH 230 Wработа со : Sanyo PLCWL2500 PLCWL2501 PLCWL2503 проекториоваа цена за компатибилен светилка без домувањестариот домување може да се употребуваат ако се работи добро, ги зачувате вашите трошоци : )ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

СП.87F01GC01 / BL-FP350A Оригинални светилка без домување за DX752 / TX752

2 Прегледи
6624.00-5 % 6293.00

СП.87 F01 GC01 / BLFP350 A Оригинални светилка без домување за DX752 / TX752 Опис на ПроизводотОписБренд Име : GEYINGБрој На Модел : СП.87 F01 GC01Дел број : BLFP350 AСијалица Тип : UHP330 / 270Живот време : 20003000 ЧасаРабота со : DX752 / TX752Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаГаранцијашест месеци Детални СликиГаранцијаГаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета...

Компатибилен Гола сијалица P-VIP 190/0.8 E20.8 RLC-083 RLC083 за VIEWSONIC PJD5232 PJD5234 PJD5453S Проектор Светилка Светилки без Случај

2 Прегледи
DEN 2880.00

Компатибилен Гола Сијалица PVIP 190 / 0.8 E20.8 RLC083 RLC083 за VIEWSONIC PJD5232 PJD5234 PJD5453 S Проектор крушка светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур Светилки1)Дел број : PVIP 190 / 0.8 E20.8 RLC083 RLC083 за VIEWSONIC2)Проектор број на Моделот : За VIEWSONIC PJD5232 / PJD5234 / PJD5453s Проектори3)Примена : Бизнис, Едукација, Дома1...

ОДГОВАРА Acer ЕЗ.K0700.001 230W P-VIP Проектор Светилка За H5350,H5360,X110,X1160,X1160P,X1160Z,X1161,H5380BD.P1510 Проектори.

7 Прегледи
DEN 2112.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Livraison Gratuite! RLC-030 Компатибилен Projecteur Lampes Avec Logement се прелива VIEWSONIC PJ503D/PJ513DB Projecteur Happybate

6 Прегледи
1775.04-15 % 1509.00

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : RLC030Компатибилен со : Viewsonic PJ503 DWattage : NSH160 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

оригиналниот RLC-047 за Viewsonic PJD5111 PJD5351 PJ5111 VS12440 PJD5351 Проектор крушка светилка

13 Прегледи
DEN 2400.00

светилка модел : RLC047моќност : UHP 190160 Wодговара за Viewsonic : PJD5111 PJD5351 PJ5111 VS12440 PJD5351 проекториработен век : 20003000hrsгаранција : 90 дена од добие светилкацена за 100% нови оригинални светилка како фотографии, со најдобар квалитет : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Оригиналниот режач внатре RLC-055 За Viewsonic PJD5211 PJD5352 PJD5122 Проектор светилки сијалица, висока осветленост 180 дена гаранција

10 Прегледи
1870.56-6 % 1758.00

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

HAPPPYBATE замена Светилка со Станбен NP10LP за NP100 NP100+ NP100G NP101 NP101G NP200 NP200+ NP200G NP201 NP201G

8 Прегледи
1430.40-18 % 1173.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Замена на Проектор Светилка PRM30-СВЕТИЛКА за PROMETHEAN PRM30 / PRM30A

2 Прегледи
2107.20-5 % 2002.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 150ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, се чувствуваат слободни да контакт побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број на модел : PRM30СВЕТИЛКАФункција : 100 % Сосема Нов Проектор СветилкаЖивот време : до 4000hoursГаранција : 150daysИспорака Детална : 3 денаВати : 230 WЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : Компатибилност За нас : Како професионална производителот ,ние сме ангажирани во производство на проектор светилка за повеќе од 10 години ...

Компатибилен Проектор светилка NP16LP Сијалица за M260WS M260XS M300W M300XS M350X

3 Прегледи
2160.00-8 % 1987.00

Компатибилен NSHA230 ED Проектор светилка NP16 LP за M260 WS M260 XS M300 W M300 XS M350 XОсновни Информации Објектот NP16 LP Светилка NSHA230 ED Фитинг заM260 WS M260 XS M300 W M300 XS M350 X животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Компатибилен Проектор Крушка Светилка NP07LP за NP500 NP1150 NP3151 NP40 NP510W NP600 NP500W NP600S NP600c NP300A NP410W NP510W

7 Прегледи
1440.00-8 % 1325.00

Компатибилен Проектор светилка NP500+ за NP500 NP1150 NP3151 NP40 NP510 W NP600 NP500 W NP600 S NP600c NP300 A NP410 W NP510 W ектОсновни Информации.Објектот NP07 LP Светилка NSHA210 W или NSHA230 W Фитинг за NP300 NP400 NP500 NP500 W NP600 NP300 A NP410 W NP510 W NP610 NP610 SG NP500 WS NP510 WS NP600 S NP610 S NP510 WG NP500 WSG NP510 WSG NP510 WSGEDU животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Замена на Проектор Светилка НА XR20L2P за ОСТРИ СТР-MB55 / СТР-MB55X / СТР-MB56 / СТР-MB56X / СТР-MB65 / СТР-MB65X / СТР-MB66X ИТН

15 Прегледи
2592.00-5 % 2462.00

Функција : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модул : ЕXR20 L22000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 275 WattsПроектор / Проектори : За ОСТРИ СТРMB55 / СТРMB55 X / СТРMB56 / СТРMB56 X / СТРMB65ОписЗамена на Проектор Светилка НА XR20 L2 P за ОСТРИ СТРMB55 / СТРMB55 X / СТРMB56 / СТРMB56 X / СТРMB65 / СТРMB65 X / СТРMB66 X ИТНСветилка Модел НА XR20 L2 PПроектор : За ОСТРИ СТРMB55 / СТРMB55 X / СТРMB56 / СТРMB56 X / СТРMB65 / СТРMB65 X / СТРMB66 X / XGMB55 XL / XGMB65 XL / XGMB67 XLWattage275 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Замена Светилки Сијалица 31P9928 за IBM ILC300

8 Прегледи
1728.00-5 % 1642.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : 31 P99282000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 250 WПроектор / Проектори : За IBM i LC300ОписЗамена Светилки Сијалица 31 P9928 за IBM i LC300Светилка Модел 31 P9928Проектор : За IBM i LC300Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Замена на Проектор Крушка Светилка BQC-XGP10XU/1 за ОСТРИ XG-P10XU

7 Прегледи
1387.20-5 % 1318.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : BQCXGP10 XU / 12000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ОСТРИ XGP10 XUОписЗамена на Проектор Крушка Светилка BQCXGP10 XU / 1 за ОСТРИ XGP10 XUСветилка Модел BQCXGP10 XU / 1Проектор : За ОСТРИ XGP10 XUWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Висок квалитет на Проектор сијалица PJL-625 за ЈАМАХА DPX-530 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

10 Прегледи
2592.00-5 % 2462.00

Функција : Висок квалитет на Проектор сијалицаСветилка Модул : PJL6252000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 250 WПроектор / Проектори : За ЈАМАХА DPX530ОписВисок квалитет на Проектор сијалица PJL625 за ЈАМАХА DPX530 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел PJL625Проектор : За ЈАМАХА DPX530Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Проектор Светилка UX21513 за HITACHI 50V525E / 50V710 / 50V715 / 60V525E / 60V710 / 60V715 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

10 Прегледи
3120.00-5 % 2964.00

Функција : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модул : UX21513 / LM5002000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 120 WПроектор / Проектори : За HITACHI 50 V525 E / 50 V710 / 50 V715 / 60 V525 E / 60 V710 / 60 V715ОписПроектор Светилка UX21513 за HITACHI 50 V525 E / 50 V710 / 50 V715 / 60 V525 E / 60 V710 / 60 V715 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел UX21513 / LM500Проектор : За HITACHI42 V515 / 42 V525 / 42 V710 / 42 V715 / 50 C10 / 50 V500 G / 50 V525 E / 50 V710 / 50 V715 / 60 V525 E / 60 V710 / 60 V715Wattage120 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Замена на Проектор Крушка Светилка 3797610800-S за VIVITEK Д-732MX

13 Прегледи
1632.00-5 % 1550.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : 3797610800S2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За VIVITEK Д732 MXОписПроектор Светилка DT00911 за HITACHI CPX450 CPXW410 ЕДX31 ЕДX33 HCP6680 X HCP900 X со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел DT00911Проектор : За HITACHI CPWX401 / CPX201 / CPX206 / CPX301 / CPX306 / CPX401 / CPX450 / CPXW410 / EDX31 / EDX33 / HCP6680 X / HCP900 X / HCP90 X / HCP960 X / EDX31 EP / EDX33 EP / EDX31 GEP / EDX33 GEP / HCP6780 XWattage220 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Висок Квалитет на Проектор светилка на ЕЗ.J2701.001 за ACER PD523PD/PD525PD/PD525PW/PD527D/PD527W со Јапонија феникс оригинални светилка режач

5 Прегледи
3120.00-5 % 2964.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција...

Замена на Задниот дел на ТВ-лцд Проектор Светилка за SAMSUNG BP96-00826A проекција

7 Прегледи
1968.00-5 % 1870.00

Функција : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модул : BP9600826 A2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 120 / 132 WattsПроектор / Проектори : За SAMSUNG HLP4663 W / HLP4663 WX / HLP4663 WX / XAОписЗамена на Проектор Крушка Светилка 78696995477 за 3 M MP8765 / X65 ПроекториСветилка Модел 78696995477Проектор : За 3 M MP8765 / X65Wattage250 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригинални Проектор светилка NP09LP за NP61 NP62 NP64 NP64G

4 Прегледи
4320.00-8 % 3974.00

100% Оригинални UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Проектор светилка NP09 LP за NP61 NP62 NP64 NP64 GОсновни Информации Објектот NP09 LP Светилка UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Фитинг заNP61 NP62 NP64 NP64 G животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Замена на Проектор Крушка Светилка 5811116320-S / SHP136 За VIVITEK Д-508 / D-509 / D-510 / D-511 / D-513W / D-512

12 Прегледи
1435.20-5 % 1364.00

ОписСветилка Модел 5811116320S / SHP136Проектор : За VIVITEK Д508 / D509 / D510 / D511 / D513 W / D512Wattage180 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

610-349-0847 / 610-350-2892 / POA-LMP141 / POA-LMP140 Оригинални светилка со станбен за SANYO PLC-WL2500/WL2501/WL2503; LC-WS250

14 Прегледи
4800.00-12 % 4224.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 6103490847 / 6103502892 / POALMP141 / POALMP140 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : NSHAВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Замена на Проектор Крушка Светилка BP96-00271B за SAMSUNG SP50L2HXX / SP61L2HXX

12 Прегледи
2112.00-5 % 2006.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : BP9600271 B2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 100 / 120 WПроектор / Проектори : За SAMSUNG SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXОписЗамена на Проектор Крушка Светилка BP9600271 B за SAMSUNG SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXСветилка Модел BP9600271 BПроектор : За SAMSUNG SP60 L2 HX / SP61 L2 HX / SP46 L5 HXX / XSA / SP50 L2 HX / SP50 L2 HXX / РАД / SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXWattage100 / 120 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Нови Оригинални Гола сијалица за OSRAM P-VIP 190/0.8 E20.8 RF / P VIP 190 0.8 E20.8 Проектор светилки

3 Прегледи
3072.00-7 % 2857.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналниот Проектор Светилка ЕТ-LAD310 за PT-DS110 PT-DW90 PT-DZ110 PT-DS100 PT-DS100XE PT-DZ13K PT-DS12K PT-DW11K PT-DZ10K ект

12 Прегледи
12000.48-8 % 11040.00

Висок квалитет на Оригиналниот Проектор Светилка ЕТLAD310 за PTDS110 PTDW90 PTDZ110 PTDS100 PTDS100 XE PTDZ13 K PTDS12 K PTDW11 K PTDZ10 K и др.Основни Информации...

бесплатен превозот Оригинални Евтини Оригинални Проектор Светилка NP14LP / 60002852 за NEC NP410/NP510/NP510G проектори

3 Прегледи
DEN 3249.12

бесплатен превозот Оригинални Евтини Оригинални Проектор Светилка NP14 LP / 60002852 за NEC NP410 / NP510 / NP510 G проектори Карактеристики : Тип На Светилкаоригиналниот голи светилкаP / N...

AJ-LDS3 Оригинални SHP голи светилки за LG ДС-325,DW-325,DS-325B Проектори(200 W)

15 Прегледи
3600.00-12 % 3168.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : AJLDS3 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : SHPВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

ЗА JVC HD-56ZR7U / HD-61FB97 / HD-61FC97 / 61FH96 ТВ СВЕТИЛКА W/ДОМУВАЊЕ (MMT-TV008)

15 Прегледи
DEN 1632.00

светилка модел : ТCL110 U / TSCL110 UAAСе работи за JVC : ТCL110 UAA, BHL5101S, BHL5101S, BHL5101 S,TSCL110, TSCL110 E, TSCL110 EA, TSCL110 EAA,TSCL110 J, TSCL110 U, TSCL110 UA, TSCL110 UAA,TSCL110, TSCL110 E, TSCL110 EA, TSCL110 EAA, TSCL110 J,TSCL110 U, TSCL110 UA, TSCL110 UAAживотен век : околу 2000 часотгаранција : 180 денови од добие светилка​ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.