завртки

завртки

55мм X 78mm X 5mm Axial Насока Игли Валчести Имајќи AXK5578

6 Прегледи
488.16-5 % 464.00

Име На Производ Игли Валчести Имајќи Модел Бр AXK5578 Materal Челик Внатрешен Дијаметар 55мм / 2.1" Надворешниот Дијаметар 78mm / 3" 5mm Дебелина / 0.19" Боја Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина 1 x Игли Валчести ИмајќиОпис : универзална Игла Топката Лежишта е одлично за вас за замена на оштетена Топката Лежишта во вашите уреди да ги подобри ефикасност и заштеда на енергија.

Нерѓосувачки Челик Сплит Пролет Dowel Напнатост се Тркалаат Иглички 1.5 - 6mm Асортиман Комплет

14 Прегледи
DEN 928.80

30 видови на 304 Нерѓосувачки Челик Сплит Пролет Dowel Напнатост се Тркалаат Иглички Ø1.5 Ø6mm Асортиман КомплетНа assortments содржи следниве димензии : 1.5x6mm(10pcs), 1.5x10mm(10pcs), 1.5x12mm(10pcs), 1.5x16mm(10pcs),2x8mm(10pcs), 2x12mm(10pcs), 2x14mm(10pcs), 2x18mm(10pcs), 2.5x6mm(10pcs),2.5x8mm(10pcs), 2.5x10mm(10pcs), 2.5x14mm(10pcs), 2.5x18mm(10pcs),3x6mm(10pcs), 3x8mm(10pcs), 3x10mm(10pcs), 3x14mm(10pcs), 3x16mm(10pcs), 3x25mm(10pcs),4x6mm(10pcs), 4x10mm(10pcs), 4x14mm(10pcs), 4x20mm(5pcs), 4x25mm(5pcs),5x8mm(5pcs), 5x10mm(5pcs), 5x20mm(5pcs), 5x30mm(5pcs), 6x10mm(5pcs), 6x30mm(5pcs).

7mm - 26mm Челик Внатрешни Circlip Задржувајќи Прстен Кадар Прстен Асортиман Комплет

11 Прегледи
DEN 757.92

7mm 26mm Челик Внатрешни Circlip Задржувајќи Прстен Кадар Прстен Асортиман КомплетГолемината наведени се номинална големина за понесе дијаметар.Овие се топлина третираат јаглероден челик.На assortments содржи следниве димензии : 7 мм(15pcs),8мм(15pcs),9mm(15pcs),10мм(15pcs),11mm(15pcs),12mm(15pcs), 13mm(15pcs),14mm(15pcs),15mm(15pcs), 16mm(15pcs),17mm(15pcs),18mm(15pcs),19mm(10pcs),20mm(10pcs),22mm(10pcs), 24mm(10pcs),25mm(10pcs),26mm(10pcs).

200Pcs 304SS M3 M4 M5 M6 Конус Точка Ален Главата Хексадецимален Штекер Завртки Асортиман Комплет

6 Прегледи
DEN 820.80

200 Pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик M3 M4 M5 M6 Поставите Конус Точка Ален Главата Хексадецимален Штекер Завртки Асортиман КомплетMeterial : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликНа assortments содржи следниве димензии : M3x3(10pcs), M3x4(10pcs), M3x5(10pcs), M3x6(10pcs), M3x8(10pcs),M4x4(10pcs), M4x6(10pcs), M4x8(10pcs), M4x10(10pcs), M4x12(10pcs),M5x5(10pcs), M5x6(10pcs), M5x8(10pcs), M5x10(10pcs), M5x12(10pcs),M6x6(10pcs), M6x8(10pcs), M6x10(10pcs), M6x12(10pcs), M6x16(10pcs).

CNIM Топла М8 X 50mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртка Црна Тон Сребро.

12 Прегледи
DEN 67.68

CNIM Топла М8 x 50mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртка Црна Тон Сребро.Име на производ : Star Knob;Тип : Завртка Тип;Главата Големина : 38.5 x 35 x 12mm / 1.5" x 1.4" x 0.47" (L*W*T)Тема Должина : 50mm / 2";Навој Дијаметар : М8 (8мм) / 5 / 16"Вкупна Должина : 72mm / 2.8";Материјал : Метал, ПластикаБоја : Боја;Сребрен Тон, Црна : Сребрен Тон, ЦрнаНето Тежина : 31g;Пакет Содржина : 1 x Ѕвезда Knob М8 x 50mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртка Црна Тон Сребро.Прекрасен замена ѕвезда knob за скршената рака копчиња.Завртка тип за лесна инсталација.Пластични ѕвезда главата за удобен зафат.Широко се користи за механичка опрема, инструменти, апарати, медицинска опрема, храна и фармацевтската индустрија опрема.Главата Големина : 38.5 x 35 x 12mm / 1.5"" x 1.4"" x 0.47"" (L*W*T)Тема Должина : 50mm / 2""Навој Дијаметар : М8 (8мм) / 5 / 16"" Вкупна Должина : 72mm / 2.8""Материјал : Метал, Пластика Нето Тежина : 31g

DIN316 5pcs 304 M10 10мм гром од не ' Рѓосувачки челик пеперутка гром Рака завртка гром лесно да се опуштите Airfoil болт

11 Прегледи
DEN 448.80

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .'

100PCS M3*6/8/10/12/16/20 филипс алуминиум Рамна глава на машина со завртки

10 Прегледи
191.52-15 % 163.00

100 PCS М4*6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 филипс алуминиум Рамна глава завртка Количина : 100pcsако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам...

Титаниум завртки M3X6 ISO 14581Flat Главата Torx T10 Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

3 Прегледи
DEN 528.00

Имаме ISO 14581 Титаниум завртки M3 X6 M3 X8 M3 X10 M3 X12 M3 X14 M3 X16 M3 X20 во парк.Примероци се Титаниум завртки M3 X6 ISO 14581 Рамна глава,T10 возачот,Ti GR2,Обична.Ве молиме изберете соодветен начин на испорака погоре за вашата нарачка .Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на товар.

Титаниум завртки 8-32x1 CSK Глава 2 Филипс Возачот Неполиран Ti GR2 50 компјутери

13 Прегледи
DEN 840.00

Имаме Титаниум завртки 832x1 / 4 832x5 / 16 832x3 / 8 832x1 / 2 832x 5 / 8 832x3 / 4 832x 1 832x1.25 832x1.5 832x1.75 832x2 во акции, Според ASME B18.6.32002,Рамни (CSK) раководител,2# Филипс возачот,Ti GR2 .Примероци се ANSI Титаниум завртки 832x1 НеполиранВе молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Титаниум завртка M4x6 DIN 7991 Рамна Глава Хексадецимален 2.5 Возачот Ti GR2 Полиран 10 компјутери

6 Прегледи
DEN 129.60

Имаме DIN 7991 Титаниум завртки M4x6 M4 X8 M4 X10 M4 X12 M4 X16 M4 X20 во парк,Ti GR2Примероци се Титаниум завртки M4x6 DIN 7991 2.5 Хексадецимален возачот,Титаниум GR2.Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на вкупниот износ, ако цел повеќе.

Титаниум завртки 8-32x3/4 Рамни CSK Глава 2 Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

11 Прегледи
DEN 768.00

Имаме Титаниум завртки 832x1 / 4 832x5 / 16 832x3 / 8 832x1 / 2 832x5 / 8 832x3 / 4 832x1 832x1.25 832x1.5 i832x1.75 832x2 n акции, ASME B18.6.32002 Пан главата,2# Филипс возачот,Ti GR2,Полиран.Примероци are Titanium завртки 832x3 / 4Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Титаниум завртки 8-32x1/2 Рамни CSK Глава 2 Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 Pc

10 Прегледи
DEN 720.00

Имаме Титаниум завртки 832x1 / 4 832x5 / 16 832x3 / 8 832x1 / 2 832x 5 / 8 832x3 / 4 832x 1 832x1.25 832x1.5 832x1.75 832x2 во акции, Според ASME B18.6.32002,Рамни (CSK) раководител,2# Филипс возачот,Ti GR2Примероци се ANSI Титаниум завртки 832x1 / 2Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Титаниум завртки 8-32x3/8 Рамен CSK Глава 2 Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

11 Прегледи
DEN 720.00

Имаме Титаниум завртки 832x1 / 4 832x5 / 16 832x3 / 8 832x1 / 2 832x5 / 8 832x3 / 4 832x1 832x1.25 832x1.5 i832x1.75 832x2 n акции, ASME B18.6.32002 Пан главата,2# Филипс возачот,Ti GR2,Полиран.Примероци are Titanium завртки 832x3 / 8Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Титаниум завртки 8-32x5/8 Рамен CSK Глава 2 Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери

11 Прегледи
DEN 744.00

Имаме Титаниум завртки 832x1 / 4 832x5 / 16 832x3 / 8 832x1 / 2 832x5 / 8 832x3 / 4 832x1 832x1.25 832x1.5 i832x1.75 832x2 n акции, ASME B18.6.32002 Пан главата,2# Филипс возачот,Ti GR2,Полиран.Примероци are Titanium завртки 832x5 / 8Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира вкупно amout ако цел повеќе.

Титаниум завртка M4x8 DIN 7991 Хексадецимален 2.5 Возачот Ti GR2 Полиран 10 компјутери

12 Прегледи
DEN 127.20

Имаме DIN 7991 Титаниум завртки M4x6 M4 X8 M4 X10 M4 X12 M4 X16 M4 X20 во парк,Ti GR2Примероци се Титаниум завртки M4x8 DIN 7991 2.5 Хексадецимален возачот,Титаниум GR2.Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на вкупниот износ, ако цел повеќе.

Титаниум завртка M4x20 DIN 7991 Хексадецимален 2.5 Возачот Полиран 10 компјутери

13 Прегледи
DEN 129.60

Имаме DIN 7991 Титаниум завртки M4x6 M4 X8 M4 X10 M4 X12 M4 X16 M4 X20 во парк,Ti GR2Примероци се Титаниум завртки M4x20 DIN 7991 2.5 Хексадецимален возачот,Титаниум GR2.Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на вкупниот износ, ако цел повеќе.

100pcs/многу M3*8/10/12/14/16/20/25/30 Месинг Countersunk Head завртки ,3мм месинг само допирање на Мебел завртка

14 Прегледи
479.52-10 % 432.00

100pcs / многу M3*8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 20 / 25 / 30 Месинг Countersunk Head завртки ,3мм месинг само допирање на Мебел завртка Навој дијаметар 3мм

DIN316 М8*12/16/20/25/30-50мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пеперутка Палецот Ingot Ноктот Рака пресврт Завртка Гром Машина

5 Прегледи
DEN 264.00

Има позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се пука, ореви, рамни подлошки, задржувајќи прстен, итн...

200pcs/Многу GB818 Метрички М2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Завртка Филипс Пан Главата Завртки Сосема Нов

8 Прегледи
201.12-7 % 187.00

Опис : GB818 Метрички М2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Завртка Филипс Пан Главата ЗаврткиТеренот : M2x0.4mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

100pcs Grade10.9 Iso7380 M3*3/4/5/6/8/10/12/14/16/18/20 3мм Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки челик со црна

15 Прегледи
61.44-15 % 52.00

Одделение 10.9 Копчето Главата Хексадецимален Штекер Копчето Главата Кап Завртки M3*3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

100pcs Нерѓосувачки челик завртки M3*22/25/30-50 Mm крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

13 Прегледи
272.16-0 % 272.00

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=round+главата+завртки

20pcs Нерѓосувачки челик завртки M4*65/70/75/80 Mm крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

14 Прегледи
DEN 234.72

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=round+главата+завртки

50pcs M2x2mm Јаглероден Челик Завртка Црна Штекер Главата Капа Копачка Завртки без глава Ореви Гром сврзувачки елементи Асортиман Комплет ќор-сокак Додаток

12 Прегледи
126.72-25 % 95.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

200pcs Нерѓосувачки челик завртки M3*4/5/6/8-20 мм крстот пан глава на машина завртки, круг главата завртки

11 Прегледи
DEN 197.76

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=round+главата+завртки

М3*4/5/6/8/10/12/15/18/20/22/25/30/35 црна 1pcs најлон Круг Главата Philips Завртки со пластични Изолација завртки PC/одбор DIY завртка

6 Прегледи
DEN 0.48

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : црна Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : M3*4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 15 / 18 / 20 / 22 / 25 / 30 / 35 (погледнете ја сликата)Пакет се Вклучени: 1 x Црни најлон Завртка или орев(кликнете)Завртки Орев за Миење поставите Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Слободен Брод 500pc М5 Најлон завртки круг Филипс пан главата завртки Црна L8mm-50мм

12 Прегледи
1434.72-5 % 1363.00

Опис : Модел : M5 Материјали : Најлон PA66 Пламен класа : 94 V2 карактеристиките на : PA66 пластика е еден вид има пластичност на проѕирни или нетранспарентно бело или жолто гранули кристален полимери, предност : 1.Мала тежина, густина (g / cm3) : 1.101.14.2...

5pcs LS-007 Универзална нерѓосувачки челик брзо ослободување плоча 1/4 камера Tripod планината завртка

15 Прегледи
474.24-15 % 403.00

5pcs LS007 Универзална нерѓосувачки челик брзо ослободување плоча 1 / 4 камера tripod планината завртка1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

Base 2018 Axk 500pcs М2*3/4/5/6/8/10/12 2mm Црна Микро Електронски Завртка Крстот Вдлабнати Филипс Круг Пан Главата Само Тапкање

9 Прегледи
417.12-8 % 384.00

започнетекрајот500 PCS М2*3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 микро електронски завртка крстот вдлабнати филипс круг пан главата само прислушување завртки

Axk 10pcs M5x25mm Ѕвезда / Справи / Страна Прилагодување Завртка /bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

12 Прегледи
528.00-8 % 486.00

започнетекрајотAXK 10pcs M5x25mm Ѕвезда / справи / страна прилагодување завртка / Bakelite Ѕвезда Тип на Пластични Глава се Справи со Завртка Дрво Слива Болт

5/7 Метал Црвено Завртка Игла Тип Водител На Лак Shackle Местење 3 1/4 Тон

14 Прегледи
DEN 852.96

Име на производ Лак Shackle Дизајн Завртка Игла Тип Материјал Метална Боја на Тон Сребро, Црвениот Работно Оптоварување Граница 3 1 / 4 Тон Завртка Pin Дијаметар 18mm / 5 / 7" Shackle Дијаметар 16mm / 5 / 8" Pin да се Поклонат Висина 61mm / 2.3" Insert (внеси Pin Дел Должина28mm / 1.1" Вкупната Големина 106 x 86mm / 4.1" x 3.3"(L*W) Нето Тежина 570g

100Pcs големина 1.2x4.5 Mm Eyewear очила Завртка Наочари Завртка додатоци За да се Види Наочари Часовник

5 Прегледи
DEN 144.00

Опис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребрена Количина : 100 компјутери Големина : М1.2*4.5 мм Пакет се вклучени : 100 x M1.2*5 Изборен Круг Главата На ЗаврткатаЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.