торта калапи

торта калапи

Прилагодливи Слоевит Торта Slicer Мувла Круг Машина Прстен Алатки Нерѓосувачки Челик Слоевит Торта Мувла Мус Прстени Печење Торта Алатки

2 Прегледи
DEN 383.52

Прилагодливи Слоевит Торта Slicer Мувла Круг Машина Прстен Алатки Нерѓосувачки Челик Слоевит Торта Мувла Мус Прстени Печење Торта АлаткиДетали за производот Име : Слоевит Торта Slicer Мувла Пакување : 1pcs* Слоевит Торта Slicer Мувла Материјал : не ' рѓосувачки челик Производ опис : Овој производ може слободно да се прилагоди на големината,Мувла со скала, полесно да се прилагоди на големината...

7kind DIY Музика Резултат Полица Силиконски Калап Мазна Торта Габи Капки Лепак За Додатоци Течно Чоколадо Фондан Печење Алатка

8 Прегледи
90.72-14 % 78.00

Ставка Опис Материјал:СиликониТежина:Околу =30g / парчеГолемина(cm):1: 9*62:9.2*9.23:9.7*7.44:9.5*9.85:9.5*8.96:9.5*9.77:9.7*9.4Боја: Проѕирен【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

Плоштад Кубни Решетки Во Облик На Силиконски Калап Вино Црвено Торта Калапи За Печење Мус Десерт Габи, Кујна Декорација Алатки

15 Прегледи
517.92-9 % 471.00

опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : ВиноГОЛЕМИНА19.5*19.5*5.3 cm / 7.6*7.6*2"Пакетот вклучува : 1* 9 Квадратни Силиконски Калап За Печење1...

DYL064U 24.6 Mm Коњ Силиконски Калап - Животинско Мувла Фондан, Торта Декорација, Sugarcraft, Бонбони, Чоколадо, Шлаг, Смола, Храна Безбедно

5 Прегледи
66.24-8 % 61.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606

8 Прегледи
109.44-5 % 104.00

Силиконски калап висока пета форма Кифла чаши случај Желе Бонбони Мраз торта силикони силикони пудинг мувла торта алатка чоколадо мувла D606Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N аме Силикони F ondant М стариот Производ M odelD606 Производ Големина22*10.5*2 cm тежина на Производот≈65 g Производ МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DYL009U 17.7 Mm 3D Велигден Bunny Флексибилни Силиконски Калап - Зајакот Животинско Мувла Накит, Фондан, Заболување на Паста, Слез, Смола Мувла

10 Прегледи
61.92-8 % 57.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

39PCS/SET Многу Видови,Возен Pin Цвеќиња,Лисја Форма Храна Одделение Пластични Торта Алатки,Cookie Машина,Фондан Торта Декорирање

14 Прегледи
1015.68-35 % 660.00

Материјал : Храна Одделение ПластикаГолемина : СтандардПакет : Opp ВреќаБоја : Случајни ( Беж)Забелешка : здраво,драги купувачот, сликите се земени од себе, , Можеби производи не се толку големи како вашиот замислете, ве Молиме да се види јасно, пред се во ред, благодарам многу!

3d Замокот Bundt Колачи Пан Леб Чоколадо Bakeware Силиконски Калап E164

13 Прегледи
287.52-5 % 273.00

3d Замокот Bundt Колачи Пан Леб Чоколадо Bakeware Силиконски Калап E164Карактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПроизводот N амеСиликонски М стариПроизвод M odelE164Производ Големина22.5*20.5*10.3 CMПроизвод тежина≈207 gПроизвод МатеријалХрана одделение СиликонскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

LXYY Шон Овците 3D три-димензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки

13 Прегледи
DEN 715.20

LXYY Шон Овците 3 D тридимензионални форма на силиконски калап сапун фондан чоколадна торта декорирање алатки Опис Item Име силиконски калап сапун Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 8СМ*6 CM тежина / g 160 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, сапун, овошје желе, шеќер, и 3 D чоколадо...

26pcs/set Азбука Мувла Колаче Машина Сет,Печење Фондан Машина,Бисквит Машина, Торта Букви ВО-PC-26

13 Прегледи
DEN 589.92

26 компјутери / set Азбука Мувла Колаче Машина Сет,Печење Фондан Машина,Бисквит Машина, Торта Букви ВОPC42 Сет на 26pcs, вклучува големи букви, c reate ваши сопствени пораки за вашиот фондан торта или симпатична cupcakes...

Нови пристигнување 3D ирваси Божиќ форма фондан мувла, торта мувла, чоколадо торта декорирање алатки, кујнски прибор SQ16238

5 Прегледи
301.44-20 % 241.00

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 70mm*75mm*35mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

Часовник Види Силикони Фондан Мувла Чоколадо Колачињата Калап Сапун, Садови За Кујна Печење Мувла Bakeware Торта Оркестарот

14 Прегледи
DEN 47.52

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / БонбониНа мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

FILBAKE Силикони Пан Торта Калап за Печење Габи, За Косата Цвет Форма Колачи Габи, DIY Чоколадо Тави Украсување Десерти Алатки

14 Прегледи
486.24-19 % 394.00

Материјал : Храна Безбедно Силиконски КалапБоја : БелаГолемина : 16.5 CM*4.5 CM*16.5 CMПакет Содржи : 1*Силиконски КалапБез мирис, нетоксичен, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Одлично за остварување Фондан Десерт Колачи Косата и повеќе.Едноставно истурете вашиот омилен рецепт во калапот, подготви и кул целосно.Потоа свртете го наопаку овој флексибилен силиконски калап нуди нестап површинатоа им овозможува на печива да pop право надвор со малку притисок од дното.Лесно да се исчисти и практично да ги продавница.Нестап површина ракување ќе го објави храна без борба.Посебно им помогнам на дизајн може да се намали шансата spillsи слатки форми ќе донесе повеќе забава на вашето семејство.

Кралски Дијамант Силиконски Калап Фондан Чоколадо Силиконски Калап Cookie Силиконски Калап за Печење H755

15 Прегледи
167.04-5 % 159.00

Големина : 80*85*23mmМувла тежина : 9 0gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

FILBAKE Силикони Торта Калап за Печење Десерти Пан Чоколадо Мус Bakeware Геометриски Цвет Форма Украсување Торти Алатки

10 Прегледи
420.96-19 % 341.00

Материјал : Безбедно На Силиконски КалапБоја : БелаГолемина : 17cm*3.7 cm*17cmПакетот вклучува : 1* Печење Мувлаоваа силиконски калап употреба Hight квалитет безбедно нестап храна одделение силиконски направениТоплина Отпорни на Температура 40 до +230 Centigrade (40 да 446 F)оваа силиконски калап Безбедно да се користи во рерна, фрижидер, ладилник, микробранова печка, steamer и машина за миење садовиоваа силиконски калап за домашна cupcakes, muffins, пусти, колачиња, cheesecakes, quiches, леб, чоколади,бонбони, курви, butters, ореви, коцки мраз, бебешка храна, желатин, сладоледи итнПрактично нераскинливо : силиконски калапи за печење може да биде свиткана, укината, и flexed без било какви загриженост за напукнување,creasing, или губење на оригинални формаМалку или без маснотии е потребно, дури и за леплива foo dЛесно да се чисти и одржува.Машина за миење садови безбедноАко имате било какви се збуни за производот,ве молиме пишете ни.ние ќе ги обезбеди најдобрите производи и услуги.Тоа е убав подарок за бебето или пријатели!

БЕЈКЕР ДЕПО DIY Цвет Срце и за Дарот на Силиконски Калап за Чоколадо Ice Cube Торта Декорирање Мувла CDSM-685

11 Прегледи
218.88-40 % 132.00

1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација 2 Објектот може да издржи температура опсег : 40~200 целзиусови степени...

Сопствени направени силиконски калап сапун Прилагодите DIY Сапун печат печатени шема Прилагодено Лого дизајн свеќа мувла фондан торта калапи

12 Прегледи
153.60-6 % 144.00

Сопствени направени !!!Ние може да се направи печат на вашето лого,дизајн,фотографија како на вашите барања...

HYL325U 25мм Цвет Силиконски Калап за Торта Декорација, Фондан Занает, Смола, Бонбони, Чоколадо, Шлаг, Заболување на Паста, Накит, Cookie

3 Прегледи
66.24-8 % 61.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Гарфилд Мувла

10 Прегледи
502.56-15 % 427.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 30.2*18.2*1.8 cm (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Wholsale!! Бесплатен превозот!!! 1pcs Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта/Пица Cupcake Пан Голем Круг Bakeware DIY Мувла

13 Прегледи
440.64-15 % 374.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / Пица мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : дијаметар : 24cm, високо : за 6,2 cm (прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Чоколадо Мувла/Кифла Cupcake Пан Нова Љубов Мувла

14 Прегледи
422.40-10 % 380.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 30*17.5*0.8 cm(прибл.)*Пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан 2 парчиња/set MaFen првенство

4 Прегледи
304.32-10 % 274.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина : 9.5*6 CM*тежина : 76g / 2pcs*пакување : 2 парчиња / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот определба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан Пингвин Ice Мувла

7 Прегледи
516.48-10 % 465.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 12.5*12.5*6.5 CM(прибл.)*Пакување : 1pcs / ПВЦ* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан 4 парчиња/set Doughnuts Силиконски калап

9 Прегледи
1073.76-10 % 966.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 4pcs / set=Нагоре и надолу : 21*5.5 CM,=Средината : 21*3 CM,=Декоративни Cakes Tool : 13*5.5*вкупна тежина : 353g*пакување : 4pcs / opp / кутија боја* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротопределба : *имаме сопствена фабрика;*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

Wholsale!!1pcs 37*27cm Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Топлинска Изолација Мат

5 Прегледи
462.24-6 % 434.00

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 37.3*27.2 СМ,дебелина 0.7 cm(прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот определба : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

3D Морска Школка 6 Дупки Торта Габи, Јаглероден Челик Медлин Торта Габи за Печење Свадба Партија Кујна Торта Алатки

4 Прегледи
15120.00-5 % 14364.00

Материјал : Храна одделение Силиконски Температура : 40~+230 Степен Centigrade Големина : За 17.5 cm (Дијаметар) * 1,5 см (Дебелина) Дизајн / Боја : Како на сликатаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Yueyue Sugarcraft Силикони чипка мат фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо мувла

11 Прегледи
76.32-20 % 61.00

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши големина : 15*1.1 cmКласичен азбука капитални силикони торта мувла фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо фондан gumpaste мувла bakeware кујна

DIY Силикони пентагон Форма Ароматерапијата Восок Мувла 4 Празнина Парфем Сапун Смола Занает Мувла рачно изработени Алатка H502

11 Прегледи
195.84-5 % 186.00

Големина : 16*15*1cmМувла тежина : 85gМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборТоа се мери со рака па отстапување постои.Превозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

C988 Божиќ Apple мус торта мувла торта декорација мувла

5 Прегледи
DEN 480.00

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : 2.5" x 2" x 0.8"(6.5cmx5cmx2.2cm) Заврши Сапун тежина : околу 70gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BJ008 голема големина 3D цвет Peony декорација силиконски калап сапун торта декорирање Moule печење алатки за колачи

4 Прегледи
1824.00-10 % 1642.00

Опис : Точка БР : BJ008Материјал : висок квалитет со силиконскаМувла боја : автоматскиКонтрола на квалитет : SGS.ФДУКалапи Тежина (g) : околу 1071Сапун Тежина (g) : околу 420Мувла спецификација (cm) : за 16*16*6.8Заврши спецификација (cm) : за 13.8*13.8*5Карактеристики : Висока издржливост и флексибилност.Таа ќе се одржи форма за години.Еднократно, нестап.Лесен за употреба и чиста.Рејтинг на температура : 50°c до +250°cПред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

P298Liquid солидна кружни чипка англиски Alphanumeric силиконски калап чоколадо мувла

12 Прегледи
DEN 150.24

Demension прибл 29171 CM, секој еден diametre 4cm, Size_Mini Форма Како на силиконски материјал е толку разновиден, листата на видови на материјали кои може да се користи за да се создаде габи, е бескрајна, како што се гуми за Џвакање паста, Желе, Кифла, Фондан, Sugarpaste, се Стопи Чоколадото, Восок, Мраз,сапун, смола,и на Сите видови за Лиење Глини, оу исто така, може да се направи сок на мраз со мувла...

1PC/Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски Калап

15 Прегледи
191.52-43 % 109.00

1 PC / Многу Дама Козметика Кармини Форма Силикони Торта Мувла Кујна Додатоци Печење Мувла Шеќер Занает Чоколадо Силиконски КалапПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 Cm*1cm Печење Силикони

12 Прегледи
126.24-12 % 111.00

8 Дупки Стилови се Зголеми Лале Цвет Форма Торта Чоколадни Бонбони Габи, Мувла се Пече Алатка за Декорација Занает 7.5 cm*1cm Печење СиликониГолемина : 7.5*1 cm(боја испрати случаен избор) Користење : Лесен за употреба и ракувањето и чистењето Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Забелешка : се Мери со рака ,па ве молиме да се овозможи мали се разликуваат.Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврда освен празник...

Бесплатен превозот(10pcs/многу) Нови 4pcs Музички инструменти Cookie клипот машина сет

3 Прегледи
DEN 2097.12

1.Опис : 4pcs Музички инструменти cookie клипот машина сет2.Предмет Бр : HB10423.Материјал : Пластика4.Големина : силикони мат : 1274cm,105.64cm,7.54.34cm,5.534cm5.Тежина : 95g6.Помина SGS / ФДУ / LFGB тестирање(безбедност на Храна одделение)7.Лесно е да се чува чист и употреба

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.