пакет

пакет

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT,Dancers2

6 Прегледи
1278.24-41 % 754.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT, Dancers2БЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 189 X189 бодаБои : 26 боиПроизводот број : cs616Големина на слика : 34 X34 CM, 14 CTПлатно големина : 44 X44 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Моделот

8 Прегледи
1034.88-41 % 611.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, МоделотБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 165 X165 бодаБои : 6 боиПроизводот број : cs610Големина на слика : 37 X37 CM, 11 CT30 X30 CM, 14 CTПлатно големина : 47 X47 CM, 11 CT40 X40 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Одиме Заедно Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

10 Прегледи
626.40-44 % 351.00

Одиме Заедно Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Романтична Приказна Кинески Стил Зима Врабец Сликарство Дома Декорација Крстот Бод Везана DMC Крст-Бод Везови Колекции

10 Прегледи
815.52-38 % 505.00

Романтична Приказна Кинески Стил Зима Врабец Сликарство Дома Декорација Крстот Бод Везана DMC КрстБод Везови КолекцииПроизвод големина : 35 X61cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

Романтична Приказна Земјоделец Руралните Предели Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC Крст-Бод Везови Колекции

12 Прегледи
1050.72-48 % 546.00

Романтична Приказна Земјоделец Руралните Предели Шема Дома Декорација Крстот Бод рачно изработени Везана DMC КрстБод Везови КолекцииПроизвод големина : 59 X52cm(Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 12 см се разликуваат)Предност : Ние имаме свои фабрика, ние квалификувани за вашиот најголемиот дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук. Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект. Добар сјај, нема да овенат, не е лесно да се пробие и pilling. Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. Тоа исто така може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите. Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми *1 Embroider игли *2 HD Скицата *1(ЗАБЕЛЕШКА : цената не содржи рамка)

1TH СЛАБО ГОЛЕМА Големина Ирис Цвет Смета Крстот Бод Крстот Бод 11CT печатени 14CT Крст-Бод Комплет рачно изработени Везови

10 Прегледи
3704.64-49 % 1889.00

ГОЛЕМА Големина Ирис Цвет Смета Крстот Бод Кинески Крстот Бод 11 CT печатени 14 CT КрстБод Комплет рачно изработени Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,noctilucous овошје

8 Прегледи
885.60-41 % 523.00

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, noctilucoовошјеБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 143 X144 бодаБои : 17 боиПроизводот број : cs1027Големина на слика : 32 X33 CM, 11 CT26 X26 CM, 14 CTПлатно големина : 42 X43 CM, 11 CT36 X36 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,Романтичен град продавница Stree Сценско 14ct Unprinted Вез,DIY DMC Крстот бод за полнење,Уметност Шема Крст-Крои Оркестарот

3 Прегледи
DEN 1439.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 72.6 X54.2cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:83 X65cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :55 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Везана,Зелена џуџиња и цвеќе 14 Смета Unprinted за Вез,DIY DMC Крстот бод колекции,Уметност Шема Крст-Крои Оркестарот

14 Прегледи
DEN 2255.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 73 X109cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:83 X119cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :25 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC Квалитет Смета Крстот Бод Колекции DIY Уметност Медитеранот Сценографијата Seasid Оркестарот

6 Прегледи
3685.92-46 % 1991.00

Опис : Бода : 400w x320hГолемина : 73x58cmC anvas Големина :83x68cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1...

JoySunday Crossstitch колекции поставите Тајланд танц девојка DMC14CT11CT везана колекции Livingroom спалната соба бебе соба сликарство трговија на големо

12 Прегледи
739.20-45 % 407.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Везана Занаети 14CT Смета Unprinted Везови DMC DIY Квалитет на Маслото Портрет Јапонски Убавина Крстот Бод Колекции Уметности

9 Прегледи
2394.72-46 % 1293.00

Опис : Бода : 220w x355hГолемина : 39.6x63.9cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1...

Везана,Прекрасна Романтична градот Сценско 14CT Unprinted Вез,DIY DMC Крстот бод за полнење,Уметност Шема Крст-Крои Оркестарот

10 Прегледи
DEN 1439.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 72.6 X53.9cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:83 X64cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :55 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет Крајбрежје Кафе со Поглед на Сценографијата Крстот Бод Колекции Уметности

14 Прегледи
2730.72-46 % 1475.00

Опис : Бода : 300w x236hГолемина : 54x42.4cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embroider игла 2...

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC Квалитет Смета Крстот Бод за Полнење/Set DIY Уметност Прекрасен Цвет Вазна Едноставна

10 Прегледи
1967.52-46 % 1062.00

Опис : Бода : 174w x228hГолемина : 31.3 x41cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1...

Везана Занаети 14CT Unprinted Фот Везови DMC DIY Квалитет Магија Божиќ снежен човек Крстот Бод Колекции Поставува Дома Декор Уметност

7 Прегледи
4266.72-46 % 2304.00

Опис : Бода : 400w x500hГолемина : 72x90cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

Везана Занаети 14CT Смета Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет Портрет на дама Ponpadu Благородна Крстот Бод Колекции Уметности

8 Прегледи
3306.72-46 % 1786.00

Опис : Бода : 290w x365hГолемина : 52.2x65.7cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

Везана Занаети 14CT Unprinted За Везови DMC DIY Квалитет на Крстот Бод Колекции Афион во областа Маслото Дома Декор Уметност

8 Прегледи
3162.72-46 % 1708.00

Опис : Бода : 350w x280hГолемина : 63x50.4cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1...

Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Комплет Убавина девојка и играчки Шема Уметност Дома Декор

7 Прегледи
3095.52-45 % 1703.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ...

2017 Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод за Полнење,Нема Линија на Хоризонтот Шема Везови Крст-бод Дома Декор Нови

11 Прегледи
3235.20-45 % 1779.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крстбод Дома ДекорПочитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ...

Вез, везови DIY14CT Unprinted девојка облечена куче DMC крстот бод колекции бод тепих

8 Прегледи
3396.48-45 % 1868.00

Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ 2.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно...

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крст-бод Колекции Везови Везана

9 Прегледи
539.52-44 % 302.00

На Кучето со Шамија Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Големо Животни Крстбод Колекции Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно Designss деца занаетчиски

4 Прегледи
494.40-49 % 252.00

Радост недела цртан филм стил На девојчето со балон некој крст бод модели колекции за лесно designss деца занаетчискиБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекции-за-вез Needlepoint продавници

13 Прегледи
806.40-49 % 411.00

Радост недела слика стил на Мајката тендер оружје љубов крстот бод модели колекциизавез needlepoint продавнициБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крст-бод Комплет Везови Везана

13 Прегледи
589.44-44 % 330.00

Две Puppies Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цртан филм Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци продажба

2 Прегледи
456.00-45 % 251.00

Радост недела животот стил На давање на дрвото срцето крстот бод шема колекции за везови додатоци продажбаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Радост недела Богатство време DMC14CT 11CT памучна ткаенина Кинески крстот бод колекции деко сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

4 Прегледи
1274.40-47 % 675.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Радост недела Crossstitch колекции Diy благородна мачка DMC14CT 11CT памучна ткаенина дома, хотел, ресторан сликарство дете играчка фабрика трговија на големо

14 Прегледи
494.40-47 % 262.00

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за Beginer

14 Прегледи
1166.40-49 % 595.00

Радост недела слика стил Есен кралицата некој смета крстот бод обрасци за Поставување на везови тема за beginerБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

Пердув и кафез Смета Отпечатена На Платно DIY DMC Крстот Бод Модели Везови Колекции,се Поставува Дома Декор Крст-бод

10 Прегледи
864.00-44 % 484.00

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 33*37cmголемина на слика за : 23* 27cm11ct : крпа големина 42*48 смголемина на слика 32*38cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.