замена на делови

замена на делови

20PCS/МНОГУ LM317HV LM317H LM317 ДА-220

3 Прегледи
DEN 307.20

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

XY Комплет LM3886TF Моќност Засилувач Одбор + Rectifier Филтер Одбор 2*68

12 Прегледи
DEN 1146.72

Моќност Засилувач Заврши Одбор LM3886*4 За Rowland Коло DIY КомплетСпецификација : 1.Големина : 149mm*80mm2.Двострано Потопување Злато одбор3.Напојување : dual AC 24 V28 V4.Resisitance : Phili отпорник или отпорници во Тајван5.Одборот главната коло упатување на САД Низинските компанијата коло Функција : Answer : ___________________________ Note : DIY Комплет...

Бесплатен Превозот!!! 20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3PIN-2.0 приклучок сигнал линија

8 Прегледи
DEN 1171.20

..20pcs Аудио сигнал за влез и излез на две основни заштитените кабел / двојно 3 PIN2.0 приклучок сигнал линија....Опис на производот 3 P двојна лента аудио кабел, стерео, заштитени за да се спречи потпевнувам...

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101N6-L01 LED LVDS Следи Комплет

4 Прегледи
1727.52-5 % 1641.00

ЛА.MV56 U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 10.1 инчен 1024x600 N101 N6L01 LED LVDS Следи КомплетСостојба : НоваПогоден за 10.1" N101 N6L01 1024x600 LCD екран ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е иста N101 N6L01 пред да нарачате...

5pcs* Сосема Нов KB9010QF C4 QFP IC Чип

14 Прегледи
DEN 528.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5pcs* Сосема Нов IT8586E CXS QFP IC Чип

14 Прегледи
DEN 600.00

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

5pcs* Сосема Нов IT8518E CXS QFP IC Чип

14 Прегледи
DEN 307.20

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

10pcs 1.8 инчен TFT LCD Модул LCD Екран SPI сериски 51 возачи 4 IO возачот TFT Резолуција 128*160 TFT интерфејс 1.8 инчен

11 Прегледи
DEN 1927.68

SPI сериски, помалку I / O портот требаКонтролор : ST7735 Spcb адаптер за lcdеден приклучок за sd картичкаможе да се driverd од 8051 / AVR / СЛИК / ARM / STM32 ..Резолуција : QVGA 128*160 ТочкиПакет Се Вклучени : 1 X 1.8" инчен TFT LCD Дисплеј модул ST7735 S 128x160 51 / AVR / STM32 / АРМ 8 / 16 малкуОпис : Температура опсег : 999 centigrade на Точноста : 1 centigrade Контрола на точноста : 1 centigrade Поставување Опсег : 999 centigrade Освежете го оценувате : 0.5 S влезна Моќност : DC12 V Излез : реле излез, капацитет 220 V 10 A / 12 V 10 A Животната средина барања : 1060 centigrade Влажност : 20% 85% Големина : 78x51mm сензор на температура : NTC(395010k 1%) се Применува за Различни просторни контрола на температурата,температурата на Водата контрола,Инкубатори, и др Светла, дигитални цевка, клучните државни опис Црвено започнете Индикатор : START (црвено) индикатор за светло, што значи дека реле е затворен, уредот започнува да работи Зелена стоп светло : Stop (зелена) светло е вклучено, што значи дека реле е исклучен, уредот ќе престане да работи Дигитални Цевка Средината црвени LED дисплеј за тековната откривање температура, лево зелена дигитален дисплеј цевки се поставени започнете температура, на десната страна на зелената дигитален дисплеј за поставено стоп температура...

5pcs* Сосема Нов IT8985E AXS QFP IC Чип

14 Прегледи
DEN 470.40

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

10PCS/МНОГУ OPA2132PA OPA2132P OPA2132 ОПА 2132PA НАТОПИ-8

12 Прегледи
DEN 456.00

OPA2132 PA Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Freeshipping MCZ3001UB MCZ3001UB

9 Прегледи
618.24-5 % 588.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

10PCS/МНОГУ IXRH50N100 IXFX27N80Q IXGR60N60C2D1 IRG4PSH71K G4PSH71K TO247 ДА-247

4 Прегледи
1248.00-5 % 1186.00

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

5PCS Нов Безжичен модул NodeMcu Lua WIFI Интернет на Нештата развој одбор врз основа ESP8266 со пхб Антена и Usb порт

15 Прегледи
1285.44-5 % 1221.00

Опис : 32 Работи кернелот посветен на СПЦ моќен систем, но исто така и со WIFI TCP / IP апликација! Брзиот развој на компјутерски терминал може да поддржува мобилен клиентот терминал интерфејс за пристап и да направите вашиот уред да ги споделите вашите информации за светот секој агол на вашиот ум! Тоа е толку моќен, развиена е толку едноставно! ESP8266 целосна IO устата води директно преземете без ресетирање! ESP8266 голем сет на алатки за да се развие! Development Kit Развој Комплет врз основа на ESP8266, integates GPIO, PWM, ЖИТО, 1Жица и ADC сите во еден одбор...

200 ПАРЧИЊА Еден Ред Машки 2.54 Mm 1X40 Pin Насловна Лента 2.54 Mm

6 Прегледи
483.84-5 % 460.00

Конектор Тип : Pin Насловна Лента Игла Тип : Директно Број на Pin : 40 Број на Ред : Единствен на Теренот : 2.54 mm Пол : Машки Големина : 101x11mm Количина : 200pcsПакетот вклучува : 40Pin 2.54 mm Игла Насловна Лента x 200

5pcs/многу ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг Esp-12Ф

12 Прегледи
480.96-5 % 457.00

ESP8266 далечински сериски Порт WIFI безжичен модул преку ѕидови Ванг esp12Ф Опис на Производот ESP826612Ф е надградена верзија ESP826612, подобрување на периферните кола, четири плоча одбор технологија, зголемена отпорност појавување, на излезниот сигнал е подобро, дали е стабилен или антипритискање на способност, PCB антена преку специјализирани лабораториски тестови на совршен натпревар по ROHS сертификација, биле во голема мера се подобри! За корисници пред изборот на ESP12, тоа не е важно дури и ако производот е направен, подобрена верзија е целосно компатибилен со претходните фирмверот, pinот е додадена на ESP12 врз основа на шест IO пристаништа, SPI устата води, да развиваме повеќе пригоден, апликацијата повеќе exte产品包装后的尺寸 : 15 Сантиметри * 12 Сантиметри * 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.050 Килограм

MPU9250 BMP280 10DOF Забрзување Gyroscope Компас Девет Вратило Сензор Модул GY-91

3 Прегледи
DEN 242.40

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

Adeept Нов Проект 1602 LCD Дополнителен Комплет За Малина Пи 3 2 Б/B+ Серво LED PDF Python LCD1602 Freeshipping Книга Diy Diykit

9 Прегледи
1919.52-66 % 653.00

Ова е запис на ниво на учење за полнење за Малина Пи Некои заеднички електронски компоненти и сензори се вклучени...

MICROFLYING 1pcs/многу LM150K To3p

9 Прегледи
DEN 192.00

LM150 KДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Aoweziic (1PCS)(2 ПАРЧИЊА)(5PCS)(10PCS) нови оригинални D9PFJ MT41K256M8DA-125:М BGA DDR3 мемориски чип 2GB MT41K256M8DA-125 : М

7 Прегледи
DEN 336.00

Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd.= = o nas celemjesteśmy liderem na rynku w internecie edystrybutorów јас БУМ rozwiązań.w przypadku zakupu więcej ilość, prosimy о kontakt z nami, јас będę zaoferować korzystną cenę.jeśli nie możesz znaleźć produkt, którego potrzebujesz, prosimy о kontakt z nami, będziemy ci ofertę, zapewniamy kompleksowe usługi zamówień.Aoweziic surowe материјали Ко., Ltd...

Aoweziic (1PCS) (2 ПАРЧИЊА) (5PCS) (10PCS) нови оригинални KLMCG8WEBD-B031 BGA чип KLMCG8WEBD B031

11 Прегледи
DEN 1440.00

Aoweziic сырье co., ltd.= О нас цель =Мы являемся лидером на рынке в интернетEдистрибьюторов и бум решения.Если вы покупаете больше количество, пожалуйста, свяжитесь с нами, и я предложим выгодные цены.Если вы не можете найти нужный вам продукт, пожалуйста, свяжитесь с нами, мы предоставим вам цитаты, мы предоставляем комплексную закупок услуг.Aoweziic сырье co., ltd...

Freeshipping AN5270 AN5270

15 Прегледи
522.24-5 % 496.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.