компјутерски кабли и конектори

компјутерски кабли и конектори

Стандардна SD SDHC Мемориска Картичка Полнење Машки да SD Женски Продолжување Мека Рамен FPC Кабел Extender 25cm

4 Прегледи
431.52-10 % 388.00

Стандардна SD SDHC Мемориска Картичка Полнење Машки да SD Женски Продолжување Мека Рамен FPC Кабел Extender 25cm може да се прошири на SD картичка од внатре кон надвор, А Потоа поврзете ја SDкартичката за мобилни и Таблет компјутер На мемориската картичка не се вклучени Мека Рамен FPC Кабел Должина : Околу 25см.

WZSM НОВИ HDD Кабел за Samsung NP470R5E Хард Диск Драјвер Конектор Кабел P/N BA39-01106B

3 Прегледи
575.52-5 % 547.00

Сосема Нов висок квалитетВе молиме проверете ја вашата оригинална лаптоп P / N внимателно пред наддавање.сликата е вистинскиот објект.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 Mm теренот 6 Pin Бесплатен Превозот

5 Прегледи
442.08-5 % 420.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 Mm теренот 60 Pin Бесплатен Превозот

4 Прегледи
425.76-5 % 405.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 Mm теренот 24 Pin Обратна Должина 40mm 70mm 80mm 90mm 170mm 180mm 250mm Ширина 12.5 Mm

10 Прегледи
431.52-5 % 410.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 Mm теренот 13 Pin Обратна Должина 120mm Ширина 14mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

8 Прегледи
383.52-5 % 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 Mm теренот 16 Pin Бесплатен Превозот

4 Прегледи
394.56-5 % 375.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 Mm теренот 25 Pin Бесплатен Превозот

4 Прегледи
383.04-5 % 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 Mm теренот 34 Pin Бесплатен Превозот

4 Прегледи
383.04-5 % 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

3FT-30FT Злато Позлатен Конекција HDMI да HDMI машки да машки HDMI Кабел 1.4 V за LCD HD DVD PS3 HDTV 1M 1.5 М 3M 5M 10M

12 Прегледи
41.28-6 % 39.00

Карактеристики : || Сосема нов и висок квалитет.| Нова HDMI верзија 1.4 кабел.| Наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандарди.| HDMI глава : skidproof позлатени plug главата.| Жица : сребро обложени бакарна жица внатре за да се намали пречки.| Кабел опфаќа : 4layers оклопна, висока прецизност стандард полиетилен изолационен материјал.| Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.| Поддржува некомпресирани аудио / видео сигнали за LCD, DVD, hd телевизор, HDTV примање box, итн.| Поддржува повеќе аудио формати, од стерео на мултиканален звук.| Совршен за двете highdefinition видео и стандарден видео формат.| Заштитените за максимална заштита од RFI и ЕМИ пречки.| Support 720 P и вистински HD 1080 P резолуција.| Должина : 1 M, 1.5 М, 3 M, 5 M, 10 M.НЕМА Мало Поле...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 Mm теренот 30 Pin Крстот Pin Бесплатен Превозот

3 Прегледи
431.04-5 % 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 Mm Теренот 8 Pin Флексибилен кабел Штекерот

14 Прегледи
362.40-5 % 344.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 Mm теренот 6 Pin Обратна Должина Ширина 50mm 7mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

8 Прегледи
447.36-5 % 425.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 Mm теренот 36 Pin Обратна Должина 300мм Ширина 18.5 мм Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

3 Прегледи
441.60-5 % 420.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 Mm теренот 32 Pin Бесплатен Превозот

4 Прегледи
586.08-5 % 557.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 Mm теренот 10 Pin Напред Должина 150mm 200mm 230mm 300мм 350mm Ширина 5.5 мм

9 Прегледи
335.52-5 % 319.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 Mm теренот 38 Pin Обратна Должина 80mm Ширина 19.5 мм Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

10 Прегледи
383.04-5 % 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 Mm теренот 7 Pin Бесплатен Превозот

5 Прегледи
431.04-5 % 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 Mm Теренот 10 Pin Флексибилен кабел Штекерот

4 Прегледи
335.52-5 % 319.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 Mm теренот 22 Pin Крстот Pin Бесплатен Превозот

3 Прегледи
366.72-5 % 348.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Ethernet Мрежа RJ45 RJ-45 Surge Protector Гром Молња Arrester Заштита Уред, Бесплатен Превозот, Сосема Нов

14 Прегледи
DEN 374.40

Ethernet RJ45 Молња Surge Protection УредотШтити Ethernet Уред од Оштетување на Молња & ПренапониПакет содржина : 1 X Сосема Нов Ethernet RJ45 Молња Surge Protection Уредот.Го заштитува вашиот Ethernet уред од оштетување на молња & пренапони.Поддржува 10 Base T & 100 Base TX.Датум на пренос го оценувате : 10 M / 100.Лесно да се инсталира...

ECMA-C11010RS+ASD-А2-1021-L 220 V 1kW 3.18 NM 3000r/мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMA-C11010RS + ASD-А2-1021-L

3 Прегледи
DEN 28128.00

ECMAC11010 RS+ASDА21021L 220 V 1k W 3.18 NM 3000r / мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMAC11010 RS + ASDА21021LAC Серво МоторВози СпецификацииМоделASDА21021LСоодветните Серво МоторECMAC_0910 _S(S=16mm)ECMAC_1010_S(S=22mm)ECMAE_1310_S(S=22mm)ECMAF_1308_S(S=22mm)ECMAG_1309_S(S=22mm)моќност1000 WМоќностФаза / НапонТрифаза / еднофазен 220 VACДозволен НапонТрифаза / еднофазен200 ~ 230 VAC, 15% ~ 10%Континуирана Излезна Струја7.3 ГрбЛадење методВентилатор за ладењеЕнкодер Резолуција (Серво Диск Резолуција)Поединечни тип : 20битна (на 1280000 p / rev) ; Апсолутна тип : 17битна (на 1280000 p / rev)Главната Коло КонтролаSVPWM (Просторот Вектор Пулс Ширина Модулација) КонтролаКонтрола На ВладатаAuto / ManualДинамичен КочницаВграденвоПозицијаКонтролаРежимMax...

0.3 M Микро USB Полнење Кабел со Двојна Лактот 90 степени Право Микро USB Плетенка Полнење Податоци Sync Кабел за Android Телефони

10 Прегледи
83.52-26 % 62.00

Карактеристики : 1 Голема брзина и ефикасен пренос на податоци;2 Компатибилен со повеќето Андроид телефони и други Микро USB deveices;Спецификации : Интерфејс : Micro USBЛинија должина : 0.3 метар / 11.8"Нето тежина : 9gБоја : Црвена, Сива, СинаМатеријал : нето ткаење+ TPE слојФункција : Полнење и пренос на податоци за електронски производиПрименливи модели : за уреди со Микро USB интерфејс1 X Микро USB Полнењето на Податоци Синхронизација на Кабел

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 DC Џек Со Кабел

9 Прегледи
456.48-35 % 297.00

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650 D L655 D L750 L755 L705 DC Џек Со КабелКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

ULT-Најдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер Конвертор-Кабел HD 1080P HDMI Конвертор Краток Cabo 20CM за Камерата HDTV

9 Прегледи
199.68-17 % 166.00

ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 20 CM за Камерата HDTV Конектори : mini HDMI машки, micro hdmi машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 20 CM за Камерата HDTV За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Кабел за Полнење Порта За HP 4420s 4421s 4321s 4320s 4325s

9 Прегледи
216.00-10 % 194.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

ULT-Најдобрите 3 во 1 HDMI Адаптер Комбо Micro HDMI Машки Мини HDMI Машки да HDMI Женски Конвертор Конектор

4 Прегледи
162.24-17 % 135.00

ULTНајдобрите 3 во 1 HDMI Адаптер Комбо Micro HDMI Машки Мини HDMI Машки да HDMI Женски Конвертор Конектор за Полнач : мини HDMI машки, micro hdmi машки Конектор : HDMI женски Компатибилен со повеќето уреди : понуда погодно решение за да го поврзете вашиот дигитален фото апарат, mobilephone или таблет со мал или микро HDMI конектор да HDTV Smart телефон : Motorola XT800, Sony Xperia S(LT261), XT720, XT882, XT800, MT810, ME811, MT701,MB860 HTC EVO, LG P990, P993, 999 Таблет компјутер : Acer A500, W500, Lenove подлога S2005, Microsofe Површината Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобрите 3 во 1 HDMI Адаптер Комбо Micro HDMI Машки Мини HDMI Машки да HDMI Женски Конвертор Конектор За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

100PCS/МНОГУ Рударство Прекинувач Популарни Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР 24Pin ATX/EPS Напојување Скокач Започнете со On/Off Прекинувач Со Светлина

8 Прегледи
DEN 10026.24

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Рударство ПрекинувачДолжина : 50 CMЖица : UL1007 18 AWGБоја : Како на сликата шоуМатеријал : Конзервирани БакарИнтерфејс : 24 Pin женски за да се префрлите со црвено светлоAnswer : ___________________________ Note : На корисен модел е погоден за испитување на напојување и вода за ладење машина за мерење на вода Директна линија напојување Прекинувач со светилка, selflocking Пакет: Рударство Прекинувач*100 PCS преку БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на курирската служба DHL / EMSФото :

Нова за DELL Alienware M14X R2 PK23000EZ00 PDN 0V3RGM ГОВОРНИКОТ, изградена-во

2 Прегледи
DEN 720.00

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1250 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Бесплатен Превозот НОВА Универзална Постојан струја LED одбор тековната конвертор Двоен LED Осветлување светилка моќ конвертор

5 Прегледи
283.20-0 % 283.00

Опис : Нов & Висок КвалитетГолемина : 7x2cmМодел : CA155Влезен напон 1030 V, излез 9.6 V, погоден за група на 3 LED светла...

Нови Lcd Кабел За Lenovo Thinkpad T420S T430S Lcd Lvds Кабел 50.4KF04.021 FRU:04W1686

9 Прегледи
DEN 300.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

HDB50 Кабел Три Реда 50 Pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M/M M/F F/F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25P+1+Б 28AWG

10 Прегледи
DEN 1005.60

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M / M M / F F / F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25 P+1+Б 28 AWG

Оригинални Нови Низок Профил Заградата за NVIDIA Quadro 600 Q600 Графика Видео Картичка ДП+DVI 8CM

4 Прегледи
DEN 383.04

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Производ:Оригиналниот ЛП Q600 ОдбивниИнтерфејс:ДП+DVIДолжина : 8 CMСостојба: НовиКомпатибилен со n VIDIAs Quadro 600 Видео Графичка КартичкаПакет : Одбивни*1 PCSСлики :

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За ProBook HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31L

8 Прегледи
432.00-5 % 410.00

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За Pro Book HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31 LПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.