синџир ѓердани

синџир ѓердани

Топла ТВ Накит Вампир Дневници Ѓердани Елена Vervain Кутија Ѓердани Жени, Девојки Мода Гроздобер Ѓердан змија синџир подарок

14 Прегледи
74.40-19 % 60.00

Топла ТВ Накит Вампир Дневници Ѓердани Елена Vervain Кутија Ѓердани Жени, Девојки Мода Гроздобер Ѓердан2017 моден филм накитпобеди подароци за семејството ,пријатели&ЉубовникЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1865

10 Прегледи
3139.20-20 % 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Обичај Потпис Име Ѓердан во 925 Сребрен Уникатен Симбол на Вашиот Идентитет Nameplate Синџир Ѓердан Име Накит

8 Прегледи
1343.52-15 % 1142.00

Вашиот потпис е единствен тоа е симбол на вашиот идентитет и да е знак дека не можете да го користитепретставуваат себе си за светот...

Прекрасен Цвет убава Ѓердан Изјава убави Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1868

15 Прегледи
3139.20-20 % 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Песна од мраз и оган Игра на Престоли куќа Старк Волкот Ѓердан тон сребро.

7 Прегледи
49.92-16 % 42.00

Детали за производот : Материјал : Цинк ЛегураБоја : сребрена на ѕвонењеPendat големина : 45 X35mmСинџир lenght : за 50cmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Игра на Престоли Старк Куќа Симбол Волкот Pendant Ѓердан Унисекс Зима Доаѓа со Антички Сребрен

13 Прегледи
49.92-16 % 42.00

Детали за производот : Материјал : Цинк ЛегураБоја : сребрена на ѕвонењеPendat големина : 25mmСинџир lenght : за 50cmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1866

10 Прегледи
3139.20-20 % 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>8-9MM Бела Akoya Образован Бисер/Сино камен нараквици ѓердан поставите Nobox A(5.18)Добар квалитет

14 Прегледи
1035.84-20 % 828.00

ОписНЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

Хит на продажбата> @@ зачудувачки голем 14mm Круг Тахити Црна Ѓердан од Јужна Море бисер ѓердани ААА стил парична казна благородна природни S-невестата

5 Прегледи
959.52-28 % 691.00

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати...

6mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Злато Сребро Позлатен 73cm Долго за надворешни работи франко Синџир Ѓердан машки Накит Луксузни Кристал Кутија Затворач

5 Прегледи
1535.52-14 % 1320.00

6mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Злато Сребро Позлатен 73cm Долго за надворешни работи франко Синџир Ѓердан машки Накит Со Луксузни Кристал Кутија ЗатворачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликМатеријал Крај : 18 K Злато Позлата+PVD ПозлатаКамен Тип : КристалКамен Поставување На ПаверПоставувањеКамен Намалување На : КругКамен Боја : ЈасноШирина : 6mmДолжина : 73cmЗатворач Тип : Тројно Заклучување Кутија Затворач Со Страна БравиОвие синџир имаат вистински кубанската линк форма со beveled рабови и тоа е заврши со тројно заклучување кутија затворач со страна се заклучува.Секој камен се внимателно поставени од страна на професионални jeweler и создавање вкупно iced надвор изглед.Накит Нега : ве Молам да се избегне директен контакт со вода, пот, и хемикалии, како што се парфеми, детергент, и лосион...

Нова Жешка Гроздобер Изјава Ѓердан Накит Крилја Срце Црвено Pendant Убав Ѓердан Бесплатен Превозот на Големо њу џерси-0029

10 Прегледи
57.60-20 % 46.00

Долго : 78cm ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.2, Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPSот(сепак пратката такса ќе се промени)3, Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.4.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела.Тоа ќе потрае околу 1525 дена до вашата врата.5.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPSот.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услугаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Бисер Накит 38Inchs Природни Вистински Multicolor Слатководни Бисер + Сребро цевка Ѓердан Мода Накит Бесплатен Превозот FN460

12 Прегледи
767.52-12 % 675.00

Добредојдовте на terisa накиттрговија на големо 38'inchs АА 67 MM Природни Multicolor Бисер Сребро цевка Ѓердан Бело злато позлатен затворач Мода жената накит FN460МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

500mm-750mm должина од 5мм пресврт синџир од не ' рѓосувачки челик ѓердан човекот е дама мода накит 20pcs ZX078

9 Прегледи
DEN 2016.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : синџир дијаметар 5mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела боја Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

тигар тотем Бесплатен Превозот Подарок Торби трговија на Големо Легура на чешка, Австрија Кристал мода личност Агол Крилја Ѓердан Џемпер синџир

13 Прегледи
97.44-15 % 83.00

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

GOKADIMA 55cm долго Нерѓосувачки Челик Византискиот Синџир Ѓердан Mens Накит 7mm широк,Ѓердан Мода, трговија на Големо WN108

3 Прегледи
DEN 623.52

име на производмоден византискиот синџир ѓердандолжина55cmширина7mmматеријал316l не ' рѓосувачки челиктежина76g / pc (приближно)бојасребро.пакувањеВнатре : Opp Вреќа; надвор : картонОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Лава Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан-Лава Исцелување Сопственост Јога Накит Чакра Исцелување Накит XL762

12 Прегледи
36.00-6 % 34.00

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

7-40 10мм Златна боја 316L не ' Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Линк Синџир Накит, Ѓердани / Хривнија Накит Mens најдобар Подарок

13 Прегледи
191.52-10 % 172.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Домот 8мм 3 реда ѓердан сина Lapis Lazuli камен круг монистра синџир за жените мода гроздобер накит 17-19inch B3207

4 Прегледи
1008.96-35 % 656.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Хип хоп Дизајн 7-40 16mm Тешка Златна боја од не ' Рѓосувачки Челик Mens Момчето Спречување на Кубанската Синџир Ѓердан / Нараквица Кул Машки Подарок

4 Прегледи
431.52-10 % 388.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Зелена Природен камен калцедон 5*8мм Abacus Jades монистра синџир ѓердан изјава жените Clavicle ѓердан накит 18inch B3209

10 Прегледи
414.24-35 % 269.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Создадени Син Оган Опал Пурпурна Циркон Сребро Позлатен Ѓердани трговија на Големо Топла Продаде за Жените Накит Ѓердан Pendant 17 7/8 OL47

10 Прегледи
959.52-20 % 768.00

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца...

8SEASONS 304 од не 'Рѓосувачки Челик Топката Синџир Ѓердан 60cm(23 5/8) долго, 1 Парче

7 Прегледи
43.20-31 % 30.00

3мм Кол топката синџир одговара за топката синџир конектори : 10мм x4mm( 3 / 8" x 1 / 8")2mm Кол топката синџир одговара за топката синџир конектори : 9mm x3mm( 3 / 8" x 1 / 8")Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

Multicolor бисер ѓердани 7-8мм природните слатководни образован Nearround монистра синџир накит жените изјава ѓердан 18inch B3227

8 Прегледи
542.40-40 % 325.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Нова мода шарм природни круг црвен камен Jades калцедон 10мм монистра долг синџир на ѓердан за жените подароци накит 34inch B3210

5 Прегледи
621.60-35 % 404.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Намалување На Линкот Синџир Ѓердан За Мажи Црна Пиштол/Роуз Златен/Жолт Златна Боја Накит Синџир Мажите Накит N652

3 Прегледи
575.04-50 % 288.00

Злато Foxtail Ѓердан жолта ' Печат Platinum / жолто Злато Позлатен / Розово Злато Трендовски 46 CM / 55 CM / 66 CM Злато Синџир Ѓердан За Мажи N942Злато Foxtail Ѓердан Од Злато Синџир Злато Синџир За МажиСтил : мода накит на синџирот на ѓерданМатеријал : еколошки бакар, жолто златен или позлатен platinum позлатен или розово злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокПодарок за : девојка / жени / мајка / девојка / мажи / таткоСостојба : 100% сосема нов, одлична занаетПакет Содржина : 1 синџир ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок)...

12mm зелена природен камен Тајван калцедон Jades круг фацетирани монистра синџир ѓердан жените ѓердан изјава накит 18inch B3197

10 Прегледи
624.96-35 % 406.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен Ѓердани трговија на Големо Топла Продаде за Жените Накит Божиќ Подарок Ѓердан 17 1/8-19 OL48

15 Прегледи
896.64-20 % 717.00

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Син Оган Опал 12x4mmx2pcs(Max)Додаток Камен & Големина : НикојЃердан Должина : 17 1 / 8"19"Ѓердан Ширина : 15mmТежина : 111.14 gКоличина : 1 Pendant ; 1 СинџирКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Трговија на големо цена 8-9mm природни бел бисер слатководни образован вистински бисери ѓердан за жените накит синџир ѓердан 18inch B3234

14 Прегледи
717.12-40 % 430.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Домот темно сина симулирани-перл шел 10мм круг бисери ѓердан за жените свадби партија матурска подароци синџир ѓердан 18inch B3218

7 Прегледи
345.12-35 % 224.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.