навивачите and ладење

навивачите and ладење

BYKSKI G1/4 Машки да Машки Ротари Конектори за употреба за GPU картичка Extender се Прошири и Договорот (16-22mm) Вода за Ладење Систем за Монтирање

9 Прегледи
DEN 406.08

G1 / 4"Машко на МашкоРотари Конектори за употреба за GPU картичкаExtender се Прошири и Договорот (1622mm)Превозот Совети : пакет ,подобро од Кина Пост.0.5 кг2kg ,подобро од e Packet или Aliexpress Стандард на Превозот.Ако сакате батеријата и контролер заедно,pls испораката од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.e Packet,Кина Пост,Aliexpress Стандард превозот сите мал пакет, безбедно да се помине на Царинската управа.Aliexpress Premuim Express е бизнис експрес , неколку ризик се провери и да плаќаат данок од страна на Царинската управа ,до различни земја на Царинската управа.Тоа е надвор од нашата контрола.ние не сме одговорни за вашите плаќање на даноци...

BYKSKI додадете течност низ случај G1/4 конекција приклучните мулти-цел мини приклучните седиште интерфејс вода кулер додатоци

8 Прегледи
DEN 214.08

За вода за вбризгување на цели ги Користат за провира низ дупки Дупка позиција, погоден за 20 MM~23.0 MM опсегПревозот Совети : пакет ,подобро од Кина Пост.0.5 кг2kg ,подобро од e Packet или Aliexpress Стандард на Превозот.Ако сакате батеријата и контролер заедно,pls испораката од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.e Packet,Кина Пост,Aliexpress Стандард превозот сите мал пакет, безбедно да се помине на Царинската управа.Aliexpress Premuim Express е бизнис експрес , неколку ризик се провери и да плаќаат данок од страна на Царинската управа ,до различни земја на Царинската управа.Тоа е надвор од нашата контрола.ние не сме одговорни за вашите плаќање на даноци...

360pcs Бела 15x15mm 15x15x0.5mm графичкиот процесор Силикони Соединение Термички Подлога

12 Прегледи
705.12-12 % 621.00

15x15mm графичкиот процесор SMD НАТОПИ IC Чип PS PC VGA Чипсет Heatsink Радијатор Силикони Топлинска Спроводливост Подлога100% Сосема НовДебелина : 0.5 mmГолемина : 15x15mmКонтинуирано Temp : 40ºC260 º CКоефициент на топлинска Спроводливост : 3.2 w / mKДефект Напон : 4kv / mmПакување Вклучуваат : 360 КОМПЈУТЕРИ1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе се провери пред превозот.2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.3.Превозот Логистика : Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок...

2 парчиња Gdstime 40mm X 10мм Мали Фан 12V DC Brushless Фан 3D Печатач Кулер за Ладење Вентилатор 40x40x10mm 100cm Должина на Кабел 4010

4 Прегледи
364.32-12 % 321.00

GDT 3 D Печатач DC 12 V 40x40x10 MM Brushless Вентилаторот за ЛадењеОпис На Производот : Параметри : Димензии : 40x40x10mmКонектор : XH2.542 PНоминална Напон : DC : 12 VНоминална Струја : 0.10±10% AmpНоминална Брзина : 6000±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 6.48 CFMБучава : 26±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 1mТежина : 20g / еезПакетот вклучува : 2 парчиња / многуСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!Производ Изложба :

ВЕНТИЛАТОР За Fujitsu SIEMENS Amilo Pi3525 Pi3540 Вентилаторот за Ладење 28G200505-00 GB0507PGV1-13.В1.B3498.С.GN 5V 3-жица 3-pin HP551205H-50

11 Прегледи
527.52-15 % 448.00

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

За HP Compaq Presario CQ50 CQ60 CQ70 G50 G60 G70 F0628 P72 Вентилаторот за Ладење PVB065D05H -F00-КАКО 489126-001 KSB05105HA-7M1G KSB05105HA

9 Прегледи
527.52-15 % 448.00

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може да функционира нормално...

Нови оригинални 614N / 2GN 6025 24V 2.1 W 6 Cm Axial вентилаторот за ладење

8 Прегледи
1247.52-10 % 1123.00

Нови оригинални 614 N / 2 GN 6025 24 V 2.1 W 6 cm axial вентилаторот за ладење Модел : 614 N / 2 G Големина : 60 X60 X25mm Напон : 24 V Струја : 0.088 Моќ : 2 W Воздушниот волумен : 24.7 CFM Бучава : 35 DBA Употреба на животната средина : 20 ℃ до +70 ℃ Жици начин надвор од линија Нето тежина : 66 G Ограда стаклени влакна засилен пластика

НОВ Лаптоп процесор ладење вентилатор за DELL за Inspiron 1464 N4010 1564 1764 P08F P09G 13R 14R

13 Прегледи
333.12-16 % 280.00

Напомена : Нов висок квалитет100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производСекој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работиГо замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот...

Нови Cpu Вентилатор За HP CQ61 G61 CQ70 CQ71 G71 Процесорот Вентилаторот за Ладење 580719-001 582145-001 534675-001 FORCECON DFB552005M30T F8Q6

3 Прегледи
DEN 336.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / DHL ecommerce / Ali Express Стандард Превозот Следење 17track.net / en / Ali Express Стандард Превозот Следење global.cainiao.com стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

бесплатен превозот!!! Halnziye HY710 Сребро Термички Маснотии/Heatsink Соединение/ Paste 200PCS со краток цевка пакување преку ЕМС превозот

13 Прегледи
DEN 2400.00

Сребро силикони Топлина мијалник соединенија за ПРОЦЕСОРОТ и LED Светлата Halnziye HY710 Термички маснотии TU 1 G 200pcs / многуИнформации за производот код : HY710Име на производ : Сребро силикон топлина мијалник соединенија за ПРОЦЕСОРОТ и LED СветлаПроизвод стандард : HalnziyeКарактеристики : ПРОЦЕСОРОТ / LED heatsink и други електронски деловиЛесно се применуваат шприцПомага да се на дисипација на топлина од ПРОЦЕСОРОТ на heatsinkВо термо маст се додава сребрени оксид или соединенија на сребро, користење на висока термичка спроводливост на сребро за да се направи до недостаток на јаглеродсилициум соединенија.СпецификацијаПараметарединицисостојбаТест МетодТест РезултатБојаN / A25VisualСребро.Коефициент На Топлинска СпроводливостW / mKНикој3.17Термичка Отпорностin2 / W25ASTM D14700.067Специфична ТежинаN / A25ASTM D14751.4Испарувањето%150 / 24 HoursБанката на федерални резерви.Спб.7910.001Крварат%150 / 24 HoursБанката на федерални резерви.Спб.7910.05Dielectric ПостојаноN / A100 HzASTM D1505.1ВискозностN / A25____не тече,Thixotropic Индекс1 / 10 mm25GB / T269380±10Работна температураN / AN / A50~240Операција ТемператураN / AN / A30~150Силиконски Соединенија35%Јаглерод Соединенија35%Метал Оксид Соединенија30%ПакетSTСПTUCNТочка Бр.бојанадвор пакетмека цевкамини торбакраток цевкаможе даHY710Сребро.Сребро.25g0.5 g 1g 1.5 g0.5 g,1g, 1.5 g20g ,150g, 1kgЗабелешка1.Употреба само како термички маснотии.2.Да се чува вон дофат на деца.3.Да се избегне контакт со кожа и очи...

HY610 1g Злато Високи перформанси соединение со вбризгување на пакет со најниска цена краток цевка пакет преку ЕМС превозот

14 Прегледи
DEN 5760.00

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кина години, нашите главни производи се топлина мијалник соединенија & топлина мијалник гипс & топлина мијалник проток и топлинска подлога, нашите производи се широко се користи во ПРОЦЕСОРОТ&VGA, LED, IC home апарат итн, со одличен оперативен сопственост на нашите производи (сите производи доби SGS, Ro HS,SVHC,PFOA сертификација), и нашиот главен пазарите на ЕУ, северна Америка, Североисточниот Азија, Југоисточна Азија итн, да Научат повеќе за нас @ нашата вебстраница, Верувам дека ќе се најде она што го сакате да ги нарачате со најдобра цена перформанси.Клучни СпецификацијаHY600 Термички Проводници за Маснотии / ПРОЦЕСОРОТ Силикон Термичка пастаКраток ОписБоја На Злато.Силиконска основа на топлинска маснотииОперација температура 30~240°C, врв до 280°CКоефициент на топлинска спроводливост 3.05~3.76 W / mKКарактеристикиHY600 Злато Термички Маснотии Специјално произведени за DIY,со 45% чисто злато иПодобро греење перформанси од редовните Термички Маснотии .Вашиот прв избор топлина материјалсо текот на тактовата фрекRo HS&PFOS&СТИГНАТ до appliant со SGS тестирање извештај.Многу видови на пакети со различна тежина, да fullfill вашиот насочуваат потреби СпецификацијаПредметиHY610HY620HY630HY650ЕдинициБојаЗлатоЗлатоЗлатоЗлатоНИКОЈКоефициент На Топлинска Спроводливост3.053.343.573.76W / mKТермичка Отпорност0.0730.0380.0180.0510 C2 / WСпецифична Тежина2.482.572.612.68g / cm 3Испарувањето0.0010.0010.0010.001%Крварат0.050.050.050.05%Dielectric Постојано5.15.155.1НикојThixotropic Индекс380+ / 10380+ / 10300+ / 10300+ / 101 / 10ммМоментот Beared Температура50~28050~28050~28050~2800 CОперација Температура30~24030~24030~24030~2400 CКАКО ДА СЕ КОРИСТИа.Чистење на ПРОЦЕСОРОТ и топлина мијалник површини,Избришете ја површината лесно со памук топката или памук брис навлажнета со алкохол или со нашите термички чистењеб.Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,најдобридебелината е 0.13~0.15 mmв.Прикачување на топлина мијалник да процесор и да се Избегне отстранување на топлина мијалник по инсталирањето на тоа.Пакет&тежина : 1g / Тенок шприцЧување : Чувајте во ладно и суво место, на рокот на траење 24 месеци (Експрес сервис се достапни : available : Хонгконг ЕМС : 5~7 работни денаDHL : 3~5 работни денаТНТ : 3~5 работни дена за West EU / Северна Америка, 5~7 работни дена за повеќето Јапонија / Јужна Кореја / Сингапур,итн.,10~20 работни дена за поголемиот дел од Азија,Јужна Америка и Африка земји.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Олово време : Помалку од или биде еднаков на 1000pcs Во 3 работни дена;други количество зависи од начинот на организирање на нашата фабрика.2Испорака период : 3~5 работи од Експрес врата до врата услуга и аеродром до аеродромот услуга, ако со Кина пост или Хонгконг пост , тоа зависи од распоредот и дестинација, ќе биде 15~25 дена.3Сите пораки ќе бидат одговорени во 12 часа, ако не добивате нашиот одговор,ве молиме испратете го повторно и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

SUNON MG80200V1-C000-S99 DC 5V 1.95 W Серверот Компресор фан

5 Прегледи
DEN 1217.28

SUNON Број на Модел : MG80200 V1C000S99 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 1.95 W 4 жица 4пински конектор Објект Состојба : користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Gdstime 200 компјутери/многу Компресор Фан 75mm X 15mm 7.5 Cm Ракав Имајќи DC Вентилаторот за Ладење 12V 2 Pin Brushless Мотор Кулер 75x15mm 7515

9 Прегледи
DEN 20160.00

Gdstime 12v 2 Pin DC Фан 75x15mmПараметри : Број на модел : GDT 7515 SКонектор : XH2.542 PinДимензии : 75(L)x74(W)x15(H)mmПроток на воздух : 8.5 CFMНоминална Напон : DC 12 VНоминална Струја : 0.22±0.18 AmpНоминална Брзина : 2900±10%вртежи во минутаБучава : 28±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавКабел Должина : 25cmТежина : 47g / еезПакување се Вклучени : 200 компјутери

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP 450G1 455G1 721937-001 DFS531005MC0T

14 Прегледи
DEN 384.00

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 1550 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS...

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 G 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошки

4 Прегледи
DEN 613.92

Вистински оригинални IC Дијамант 7 7.6 карат 1.5 g 92% Дијамант состав термичка паста металните соединенија влошкиБидејќи тоа е оригиналниот ICD7, тоа е навистина тешко да ги размачкаме...

20pcs/многу 15x15x0.4mm DIY Бакар Shim Heatsink Топлина Мијалник Лист Термички Подлога За Лаптопот графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија Нови

11 Прегледи
175.20-12 % 154.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.4mmПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

20pcs/многу 15x15x0.8мм DIY Бакар Shim Heatsink Термички Подлога Топлина Мијалник Лист За Лаптоп графичкиот процесор ПРОЦЕСОРОТ VGA Чип RAM меморија кулер за ладење

8 Прегледи
171.84-12 % 151.00

[xlmodel][производи][34096] Ќе Ви се Допадне .. Опис на ПроизводотСостојба : 100% НовиМатеријал : БакарExteral Големина : 15x15x0.8ммПакет : 20pcs / многуБесплатен дар 2bag x 0.5 g Термички Маснотии[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Меѓународни Купувачотве Молиме Не Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Barrow 12V RGB 17w пумпа за вода за ладење, пумпа за систем за ладење пумпа за вода компјутер брзина SPB17-S

7 Прегледи
DEN 2256.00

Име на производ : SPB17S Сигнал конектор : 4 PIN / PWM Оптоварување брзина : Max4000rpm Моќ напон : DC12 V TDP17 W Струја : 1.4 Напон Спектар : 12 V Излез лифт : 5.5 M Максимален проток : 960 L / H Пумпа главата видови : Компатибилни DDC пумпа покрие големина : 62*62*48.5 ММ производот е компатибилен со LRC полна боја на RGB осветлување на системот за контрола, стандард без контролер, за контролер ве молиме да ги купите одделно.

Слободен Брод 5pcs Бакар Heatpipe 140*10*4mm DIY Бакарни цевки топлинска цевка радијатор/sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевка

12 Прегледи
1131.84-8 % 1041.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 5pcs Бакар heatpipe 140*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Слободен Брод 10pcs Бакар Heatpipe 420*10*4mm DIY Бакарни цевки радијатор/sintered прав фитил лаптоп/ПРОЦЕСОРОТ топлина спроводливост цевка

8 Прегледи
3263.52-8 % 3002.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Бакар Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеФункција : Слободен брод 10pcs Бакар heatpipe 420*10*4mm diy бакарни цевки топлинска цевка радијатор / sintered прав фитил лаптоп топлина спроводливост цевкаГолемина : Length150mm*Width10mm*Дебелина 4mm(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Имаме следниве сите големина и нудат Custom size услуга ,pls контактирајте со нас кога ќе треба посебно ,ви благодаримеПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.