релеи

релеи

еден 1 канал реле модул 5V 12V 24V високо и ниско ниво активирањето реле контрола со Optocoupler

4 Прегледи
DEN 22.56

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на еден 1 канал реле модул 5 V 12 V 24 V високо и ниско ниво активирањето реле контрола со optocoupler за САЛАДИН автоматизација на опрема за контрола на Апликациите : САЛАДИН автоматизација на опрема за контрола, индустриски систем за контрола, Интернет на нештата контрола, дома интелигентна контрола, електронски ентузијасти развој експерименти, различни коло модификација...

IPEX У FL седиште/IPX заеднички У FL-Р-SMT коаксијален антенски приклучок за антена 20279-001E 20pcs/многу

9 Прегледи
DEN 96.00

20279001 e IPEX 3 * 3 * 1.25 ММГлавен материјал : бакар, школка позлатаФреквентен опсег : 0 до 4 GHZКарактеристична отпорност : 50 ΩНа отпор на изолација : 500 m Ω МинГо издржат напон : 200 v ACСтои бран сооднос : 1.3 Max (0 до 3 GHZ 1.2 Max)Работна температура : 40 + 85 ° CСе однесува на компјутер, таблет, безжичен модул и други комуникации производи

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.