делови и додатоци

делови и додатоци

Wltoys Делови 12428 РК Автомобил Резервни Делови 12428-0096 Завртка долниот Haft чекори М2.5*40 Надградба Метални Делови Додатоци

12 Прегледи
DEN 79.20

Повеќе 12428 РК Делови за Автомобили достапни, ве молиме кликнете следат како слика за повикување.Прочитајте Пред Налози Сите производи во нашата продавница се направени во Кина и испрати од Кина, тоа ќе трае 1535days...

OMNIBUS FLIP32 F4 OMNIBUS Трки лет контролер одбор за FPV 210mm Quadcopter РК Трки Летало Рамка

3 Прегледи
DEN 1236.00

Опис : На OmnibF4 има F4 процесор, изграденаво OSD, видео филтрирање, и LDO Подесување може да не биде полесно со помош на црната кутија и подесување преку предавателот на OSD...

JMT 2 / 2.5 Пропелери Реквизити Guard Браник Заштитник за 90-130 Мини Летало 1103 / 1104 / 1105 Моторни РК Резервни Делови F20581/5

4 Прегледи
DEN 71.04

2" за 2.5" Пропелери Реквизити Guard Браник Заштитник за 90130 Мини Летало 1103 1104 1105 Моторни ве Молиме изберете бојата што сакате...

Syma X5C X5SC Hubsan H107 UDI U818a WLtoys V959 V222 3.7 V литиум батерија 1S Hubsan X4 H107 Jxd385 серија Fy550 X400 полнач

6 Прегледи
468.48-5 % 445.00

Опис на производотОпишете : Име на производ : литиум батерија полнач и 6in1Карактеристики : Во исто време можат да ја наплатат 2 различни интерфејси на батеријата, со време можат да ја наплатат 6 батерииПроизводи : u818 u818a hubsan H107 X4 h107l h107c h107d v252 jxd385 X5 C X5 SC V959 V222 u817aПакетите вклучуваат : Слика шоу

5in1 JST порта Li-Po 3.7 V 750mAh Батеријата колекции За DFD F181 F187 F163 H12C WLtoys V686 Quadcopter RTF

3 Прегледи
1050.24-5 % 998.00

Опис на производотX5 C v959 x5sc v212 v222 u818a fy550 X400 H107 h107l C / D / v686 h12c 4 CH x5c jjrc 2.4 GHz 6 оска gyroscope РКПакетите вклучуваат : 750 MAH 5 PCS батеријата1 до 5 конверзија линијаUSB JST на наполнетост на една линија

Алуминиум Легура Посебни Пушењето Издувни Цевки Пригушувач Канистер за DLE35RA Мотор

6 Прегледи
DEN 1127.52

Алуминиум Легура Посебни Пушењето Издувни Цевки Пригушувач Канистер за DLE35 RA Мотор Спецификација : Да може ефективно да го штити моторот искра приклучокот, празнина капа и цилиндар на главата Алуминиумска легура лемење обработка, со sandblasting оксидација на површината Совршено се вклопува за DLE35 RA моторИспорака Детална : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можетеодеднаш на уплата2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 1030 дена3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 40 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.Контакт со НАС на : Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници)...

Топла Трки Traxxas X Maxx 24mm Алуминиум Хексадецимален Центар Тркала Адаптер Поставите XMX10X06

4 Прегледи
DEN 4464.00

Топла Racings 24mm хексадецимален тркала адаптер за заклучување постави Над големина 25 mm serrated заробени тркала ореви за X Maxx Овој сет карактеристики изборен тркала поддршка прстен за специфична употреба со Traxxas XМаса 24 хексадецимален центар акции тркала...

Hobbywing SeaKing V3 Водоотпорен Брзина Контролер 60A 2-3S Lipo 6V/2A БЕК Brushless европската социјална повелба за РК Тркачки Брод F18581

4 Прегледи
3117.60-7 % 2899.00

Hobbywing Sea King V3 60 A 23 S Lipo 6 V / 2 A БЕК Brushless европската социјална повелба за РК Тркачки Брод F18581Производи Карактеристики : 1.1 P67 водоотпорен дизајн, без никакви дополнителни третман на вода, за да целосно да се прилагодат на морската средина; 1.2 Уреди се комбинираат со високи квалитет бакар собирнички термички патентирана технологија, лесно да се справи со високо оптоварување на работата Програма Алгоритам 1.3 специјално дизајнирани за бродот модел, дозволувајќи им на повеќе моќни забрзување, едрење е постабилна; 1.4 со литиум нисканапон заштита, во текот температура заштита, гас сигнал загуба заштита, како што се повеќе безбедносни карактеристики; 1.5 поддржува LED settings кутија, лесно да поставите параметри ESC ...

CYS-S8204 27g 4.8-6.0 V 4.7 кг.см 30.1x10x35.5mm Дигитални Метал Опрема Серво

2 Прегледи
DEN 2159.52

CYSS8204 27g 4.86.0 V 4.7 кг.см 30.1x10x35.5mm Дигитални Метал Опрема СервоСпецификација : Димензии : 30.1x10x35.5mmОперативен Напон : DC4.86.0 VМртвите бенд : 3µsecОперативен Брзина (4.8 V) : 0.14 дик / 60 степениОперативен Брзина (6.0 V) : 0.12 дик / 60 степениКабина вртежен момент (4.8 V) : 4.5 кг.см (62.51 мл / во)Кабина вртежен момент (6.0 V) : 4.7 кг.см (65.28 мл / во)Работи Струја(6.0 V) : 120m AРаботи Струја(7.4 V) : 150m AКабина Струја(6.0 V) : 1.6 НаКабина Струја(7.4 V) : 1.7 НаНеактивен Струја(6.0 V) : 20m AНеактивен Струја(7.4 V) : 20m AТежина : 27 g (0.95 мл)Испорака Детална : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можетеодеднаш на уплата2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 1030 дена3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 40 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.Контакт со НАС на : Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници)...

38mm 1.5 Алуминиумски Преклопен Држач Фабрика 3.0 Mm Вратило Со Адаптерот 6mm РК Авион Замена на Делови

12 Прегледи
DEN 362.88

Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R / C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )Брза Испорака, Со Следење На БројДобиете предмети,Или испраќање / наплатаДополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.Предмет : 38mm 1.5" Алуминиумски Преклопен Држач ФабрикаПакет Содржи : 1 ПарчеКарактеристики : Дијаметар : 38mm / 1.5 инченМоторни дупка со дијаметар : 3.0 mmАдаптер : 6mmМатеријал : АлуминиумскиНето Тежина : 40g / pc Compatibile со : РК АвионЗабелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или Контактирајте со нас.Ве молиме обратете се до вашиот прирачник за делови кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни...

Бесплатен Превозот со Автомобил-опфаќа Прашина мрежа Прашина-доказ Нето покрие Автомобил покритие за 1/10 РК Автомобил Модел Huanqi 727

15 Прегледи
DEN 383.52

Бесплатен Превозот со Автомобилопфаќа Прашина мрежа Прашинадоказ Нето покрие Автомобил покритие за 1 / 10 РК Автомобил Модел Huanqi 727 Спецификации : Двојно нето слоеви Со Магија ленти Пакет се вклучени : 1 x Автомобил покритие за 1 / 10 РК Автомобил модел (ве молиме имајте во предвид дека на РК Автомобил модел во над сликата не е вклучена во пакетот)

JMT Crazybee F3 Лет Controll OSD Тековната Метар 4 ВО 1 5A 1S Blheli_S ESC Компатибилен Frsky / Flysky Примачот за Quadcopter

9 Прегледи
DEN 1366.08

JMT Crazybee F3 Лет Контролер OSD Тековната Метар 4 ВО 1 5 A 1 S Blheli_S ESC Компатибилен Frsky / Flysky Примачот за Whoop Летало Frsky или Flysky Примачот опција, ве Молиме изберете го објектот според вашиот предавател.Спецификации : Фирмверот : Betaflight_3.3.0_CrazybeeMCU : STM32 F303 CCT6 (72 MHZ, 256 K ФЛЕШ)Сензор : MPU6000(SPI конекција)Напојување : 1 S батеријата на текст (DC 3.54.35 V)Вграденво 5 A(секој) Blheli_S 4in1 ESC Dshot600 подготвениВграденво Flysky ресивер со telemetry AFHDS / AFHDS2 A компатибиленВграденво Betaflight OSD(SPI Controll)Вграденво Тековната метар (Max 14 A,може да се модифицира за да 28 A страна замени отпорник)Вграденво 5 V 0.8 НА БЕК со LC филтерВграденво детекција на напонBLHELI_S помине преку ПодготвениНаслов LED ПодготвениОдбор големина : 28.5 * 28.5 MMОдборот тежина : 3.5 gESC параметри : Напојување : 1 S Li Po / Li Po ХВ (4.2 v / 4.35 v)Струја : 5 A континуирано Max 6 A (3 секунди)Поддршка BLHeli Suite програмабилниФабриката фирмверот : O_L_5_REV16_6.ХЕКСАДЕЦИМАЛЕНМоторни конектор : JST PH1.25 3pinСигнал за Поддршка : Dshot150 / Dshot300 / Dshot600 / Oneshot125 / Multishot / PWMПримачот параметри : SPI АВТОБУС приемникFrsky D8 / D16 switchableПротокол : AFHDS и AFHDS2 A SwitchableКанали : 8ch(AFHDS) или 14ch(AFHDS2 A)Нема земја пречки ( Пренесување и примање на 1 m од земјата) : 300 метриFailsafe поддршкаПакет Се Вклучени : 1 x Crazybee лет контролер ESC Flysky / Frsky приемник

Усогласат Trex 470L V2 Главниот Роторот Носителот H47H019XXW Усогласат Trex 470 делови Бесплатен Превозот со Следење на

11 Прегледи
DEN 1679.52

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!Усогласат trex 470 L V2 Главниот Роторот Носителот H47 H019 XXWНастава : Спецификација : ●Користете за ТРЕКС 470 L / 470 LT...

20pcs Аеро модел батеријата магија вратоврска Т тип назад да се врати магијата лента за DIY РК Летало Четири Делови

6 Прегледи
DEN 225.12

Тоа е Направен од висококвалитет парична казна кука и јамка за да се обезбеди батеријата пакет за вашиот модел со слот за прилагодување за да се обезбеди цврста и сигурна одговара...

Lipo Батеријата 14.8 V 4S 40C 3800mAh За РК Quadcopter Хеликоптер Автомобил Брод Летало Авион Далечински Управувач Играчка Li-ion Литиум Батерија

3 Прегледи
1654.08-13 % 1439.00

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 4 S 14.8 V 3800 MAH 40 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 40 C, ставањето на оваа батерија меѓу најмоќните LiPo батерија пакети во својата класа! Тој нуди одличен спој на тежина, моќ и перформанси...

Ormino FPV Камера Летало Карбонски Влакна Мини Рамка Fpv Quadcopter РК летало GEP-MX3 за F3/F4/Naze32/CC3D Лет Контролер за Полнење

14 Прегледи
1995.84-12 % 1756.00

Спецификација GEPMX3 Име : GEPMX3 ВрабецТежина : 36gWheelbase : 139mmРеквизитите Големина : 3inchГолемина : 120*120mmГлавниот одбор : 3ммДруги одбор : 1.5 mmТежина : 39.6 g Препорачуваме делови : (Не се вклучени)Лет Контролор : F3 / F4 / Naze32 / CC3 DМотори : 1306 / 1406 / 1407 / 1408ESC : 15 A20 AПропелер : 3inchБатерија : 3 S 550850m Ah ~ 4 S 550850m Ah Функција Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ трупот на авионот, многу силен отпор на експлозијата 3k јаглерод висока јачина плоча за да се обезбеди рамка Точно X и Strectch X Две структура дизајн Може да биде совршено одговараше RUNCAM Брза Мини и МикроБрза леќа Специјално дизајниран за gopro, користете кабел вратоврска може да биде едноставен за користење Алуминиум трупот заштита дизајн, може да биде многу добра за заштита на Камерата Цврстина YFS завртки, 12.9 ниво Издвои двајца контрола на летање интерфејс (20 * 20 mm и 30.5 * 30.5 mm), имаат повеќе селективен LED taillights, од суштинско значење конкуренција Ласерски резба степени Агол, им овозможува на играчите да токму контрола АголПакет Се Вклучени : 1 X Рамка за полнење( Само рамка )Само рамка, нема камера:Нашата продавница има многу видови на производи,кликнете на дното на класификација табела можете брзо да се најде производот што сте заинтересирани.Мојата продавница за продажба на производи ќе биде постепено во тек,Можете да додадете мојата продавница до вашите Омилени Продавници.Се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг!​

MOSEWORTH РК Lipo Батеријата 22.2 V 6S 60C 3800mAh За РК Авион Автомобил Брод беспилотни Летала Хеликоптер Quadcopter Авион Li-полимер 6S AKKU

9 Прегледи
2571.36-13 % 2237.00

MOSEWORTH LIPO БАТЕРИЈАТА 6 S 22.2 V 3800 MAH 60 C Способен за максимален непрекинат празнење стапки до 60 C, ставањето на оваа батерија меѓу најмоќните LiPo батерија пакети во својата класа! Тој нуди одличен спој на тежина, моќ и перформанси...

4 Парчиња Надгради Мотори за WLtoys V636 V626 Летало Замена на Резервни Делови CCW и Г.С. со Метална Опрема РК QuadCopter Играчка

10 Прегледи
575.52-12 % 506.00

4 Парчиња Надгради Мотори за WLtoys V636 V626 Летало Замена на Резервни Делови CCW и Г.С со Метална Опрема РК Quad Copter ИграчкаОпис : Целосно компатибилен Модел : WLtoys V636 V626Материјал : Метал Со Месинг Метал Опрема,ултра трајни & супер стабилни перформанси...

Компатибилен со WFT07 WFT09II/PPM SBUS Мини Ресивер WBUS RD201W

14 Прегледи
DEN 1055.52

Компатибилен со WFT07 WFT09 II / PPM SBМини Ресивер WBRD201 W Спецификација за Производ : Тежина : 6 грама ППМ Sавтобус Setup Метод Притиснете и задржете на кодот за повикување на моќ, кратко притиснете на Кодот копчето за вклучување, долго притиснете го копчето за да се потврди Зелени =wbСини =ппм исто како нормален примачот за кодексот и на небото...

30pcs 44tooth OD22/дупка 2/0.5 M пластични мотор менувач/Редуктор опрема/рк автомобил/DIY играчки, прибор/технологија модел делови/бебе играчки/442A

15 Прегледи
133.92-5 % 127.00

Материјал : пластични Modul: 0.5 заби : 44 вратило дупка : 1.95 mm (тесни одговара 2mm вратило) надворешен дијаметар : за 21.9 mm вкупна Дебелина : за 4mm Забелешка : *Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 02mm грешка...

3 ВО 1 Батеријата Balancer LCD Дисплеј - МКС Усогласат Li Po+ бесплатен превозот се Регистрирате

5 Прегледи
570.24-5 % 542.00

3in1 РК 2s6s Lipo Животот на Батеријата Balancer LCD+волтметар Тестер+DischargerОпис : Батеријата Метар / Balancer / Discharger е дизајниран за LiПолимер и Животот на батеријата, тоа може да се измери батеријата напон токму и рамнотежа мобилен напон на батеријата пакет, или празнење на батеријата за долго време складирање.Карактеристики : Билансот на функција може да се изврши пред / по наполнета батеријата, или за време на полнење на батеријата процес, за да се обезбеди батеријата пакет имајќи го во одлична состојба.Безбеден и удобен : тоа обезбедува инстант напон читање и укажува на абнормални клетки веднаш.Овозможи LiПолимер / Живот 26 мобилен балансирање и празнење.Со својата JST приклучок за надворешна сила, на balancer може да се измери напонот на примачот батеријата.Голем LCD екран може да се покаже 6 ќелија батериите' состојба.Само 3 контролните копчиња за лесна еден предадени на контрола.Термички дизајн на грб за вентилација и спречување на прегревање.Детални настава на состојба е вклучена.Мали димензии и мала тежина, тоа е лесно да се носат.Спецификација : Боја : црнаМерливи батерија тип и количина : LiПолимер / Живот 26 Ќелија (стандарден напон 7.4 V25.2 V користење поделени напон конектор)Примачот на батеријата 1.2 V12 V DC (Не батерија тип граница, но треба надворешна сила 7.4 V25.2 V, користете JST конектор)Биланс на напон поставување опсег (долна граница) : 2.0 V3.9 V (preпоставување на вредноста 3.3 V)Испуштање напон поставување опсег (долна граница) : 3.0 V4.2 V (preпоставување на вредноста 3.9 V)Објектот големина на : 9.3 * 6 * 1.7 cmОбјектот тежина : 71gПакет големина : 10.5 * 6.5 * 4.4 cmПакет тежина : 120gПакет содржина : 1x волтметар 100% Сосема Нов.Превозот : Објектот на локација во Кина, стандардно превозот услуга е превозот од Кина, Воздухот се регистриратеEMail или Хонгконг се регистрирате воздух mailВе молиме бидете советувани дека International shipping обично трае подолго отколку за домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена по приемот на плаќање (освен сабота ).Азиски земји, 515daysВелика БРИТАНИЈА, Ирска 1020daysСАД,Канада,Австралија 820daysШпанија, Грција, Германија&западноевропските 1021daysФранција, Италија и други земји 1528daysАко пакетот тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели од Кина пост воздух mail.Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.Плаќање : 1...

батеријата кутија сет (Т-H85010) +Бесплатна испорака!!!

4 Прегледи
DEN 487.68

Детален Опис На Производотбатеријата кутија сет за 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилибатеријата кутија сет 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : батеријата кутија сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Топла продажба цевки Plug За 1/5 HPI Baja 5B Делови(Т-H65098) +Бесплатна испорака!!!

2 Прегледи
251.52-5 % 239.00

Детален Опис На Производотцевки plug За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиОдговара за 1 / 5 рк автомобили цевки plug За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиКарактеристики : цевки plug За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

кочница постави рампа за Baja (Т-H85001) +Бесплатна испорака!!!

14 Прегледи
DEN 618.24

Детален Опис На Производоткочница постави рампа за 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилиАрм се Подготвуваат За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : Арм се Подготвуваат За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Бесплатен превозот! 4x24mm Pin За 1/5 HPI Baja 5B Делови(Т-H65042)трговија на големо и на мало

12 Прегледи
402.72-5 % 383.00

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот! 4x24mm Pin За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови(ТH65042)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили 4x24mm Pin 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиКарактеристики : 4x24mm Pin За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Бесплатен превозот! Топката За 1/5 HPI Baja 5B Делови(Т-H65039)трговија на големо и на мало

12 Прегледи
516.96-5 % 491.00

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот! Топката За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови(ТH65038)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили Топката 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријал : АлуминиумКарактеристики : Топка За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Бесплатен превозот! Диск Кочница Центар За 1/5 HPI Baja 5B Делови(Т-H65035)трговија на големо и на мало

7 Прегледи
719.04-5 % 683.00

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот! Диск Кочница Центар За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови(ТH65035)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили Диск Кочница Центар 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријал : АлуминиумКарактеристики : Диск Кочница Центар За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Бесплатен превозот! Заеднички За 1/5 HPI Baja 5B Делови(Т-H65029)трговија на големо и на мало

6 Прегледи
415.68-5 % 395.00

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот! Заеднички За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови(ТH65029)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили Заеднички 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријал : АлуминиумКарактеристики : Заеднички За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Бесплатен превозот!Се покрене Опрема Spacer За Baja 5B Делови(Т-H65053)трговија на големо и на мало

7 Прегледи
410.40-5 % 390.00

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот!Се покрене Опрема Spacer За Baja 5 B Делови(ТH65053)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили Се покрене Опрема Spacer 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиКарактеристики : Поттикне Опрема Spacer За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

гас поврзаност сет за Baja (Т-H85002) +Бесплатна испорака!!!

8 Прегледи
DEN 393.12

Детален Опис На Производотгас поврзаност сет за 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилигас поврзаност сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : гас поврзаност сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.